PDA

View Full Version : Гадна издънка



Abs0lut3_Sl1m
04-21-2006, 16:34
Значи,хора,нямам време за излишни обяснения.
Значи днес ми зеха новия телефон и аз се зарибих много по него.И отивам навън да изпуша една цигара и да го поразгледам.Обаче на отиване се срещнах с една от входа - отиваше да си разходи кучето.Обаче излагация.тя отивала там където отивах и аз.Обаче не я забелязвам,понеже се унесох много по телефона.И тъкмо пала и тя ме гледа на 50 метра от мен.НАПРАВО НАСРАХ ВЕ ХОРА!Ами сега ако дойде и каже намайка,ами ако...........не знам какво вече да мисля...Мисля че ако дойде и да си измисля че съ,м бил долу пред блока,обаче...оффф не знам...изглежда ми пекана,такава която не би издънила,обаче знам ли я???Та моля да ми кажете какво да правя,ако изобщо можете да ми кажете такова нещо!И моля без такива "Ми недей пуши" или ей такива.Моля кажете ми бързо,поне нещо утешително!

ProstoAz
04-21-2006, 16:38
Ммм незнам...май ще трябва да разчиташ единствено на късмета си и на настроението на тази от твоя вход, за която междудругото не спомена кой знае колко - млада ли е, стара ли е?
На мен съседа, който живее точно срещу нас ме е виждал, че пуша пред вратата и въпреки че е малко гадничък и ми се кара, не казва нищо на наще. :wink: Той е около 30г.
Но смятай - на тази твоя съседка това въобще не и влиза в работата, така че едва ли ще се занимава да ходи да те клюкари на родителите ти. В днешно време хората имат толкова много проблеми, че въобще не ги интересуват чуждите, не се натоварват излишно с тях. Виж вече ако съседката ти е добра приятелка с майка ти може би има повод за притеснение... :?

Ani_girl
04-21-2006, 16:39
na kolko si 4e se pritesnqvash ot tva 4e nqkoi te e vidql da pushi6 i 6te kajat na maikati golqma rabota be tq moje da znae 4e pu6i6 moje da te e osetila ve4e !spoko komshiikata ti moje i da e pe4ena i da ne i kaje ama i da i kaje kakvo ... ot tva :shock: :shock: da ne bi maikati da te bie q po spokoino be !

Abs0lut3_Sl1m
04-21-2006, 16:43
Ммм незнам...май ще трябва да разчиташ единствено на късмета си и на настроението на тази от твоя вход, за която междудругото не спомена кой знае колко - млада ли е, стара ли е?
На мен съседа, който живее точно срещу нас ме е виждал, че пуша пред вратата и въпреки че е малко гадничък и ми се кара, не казва нищо на наще. :wink: Той е около 30г.
Но смятай - на тази твоя съседка това въобще не и влиза в работата, така че едва ли ще се занимава да ходи да те клюкари на родителите ти. В днешно време хората имат толкова много проблеми, че въобще не ги интересуват чуждите, не се натоварват излишно с тях. Виж вече ако съседката ти е добра приятелка с майка ти може би има повод за притеснение... :?


Първо,благодаря за светкавичния отговор.
Еми тая е и тя на около 30.Може би малко повече.

П.С.Наистина много ме успокоихте.Оххх дано да не дъни!!!!!!!!!!!!!1111 [-o<


П.С.С.След по-малко от месец правя 13.

djigi
04-21-2006, 19:19
Ах, ще си спестя коментара за годините и пушенето! Както казаха "разчитай на късмета" , едва ли ще дойде специално, за да каже на майка ти! Но ако случайно някой ден се заговорят и тя не се усети и се изпусне.... не искам да те притеснявам, но все пак има възможност. Нали идва Великден-занеси й едно яйчице и и прошушни това да е вашата малка тайна ;)

IKisseDAGirL
04-21-2006, 21:00
ам май е най-добре като я засечеш някой път да я заговориш и учтиво да я помолиш да не казва на ваште
така е най-сигурно :)

Abs0lut3_Sl1m
04-22-2006, 14:34
Значи пичове сега след малко ще слизам долу и мисла да мина през тях и да и кажа учитова нали да не казва.КАжете плс какво да и кажа ако може така да се каже.Моля по-бързичко!!!

PleasureSeeker
04-23-2006, 17:05
Значи пичове сега след малко ще слизам долу и мисла да мина през тях и да и кажа учитова нали да не казва.КАжете плс какво да и кажа ако може така да се каже.Моля по-бързичко!!! ..отиаш и я молиш...по най-учтивия начин да пази дискретност...за това,че те е видяла,че пушиш и я уверяваш,че няма да се повтори...и че си и мн благодарен,че не ви е скарала с майка ти

teenkopele
04-24-2006, 10:49
Няма от какво да се притесняваш. Като я видиш пак, говори с нея и я помоли да не казва. :)
Успех. :wink:

GoHardeR
04-24-2006, 17:04
GHAHAHAHAGAHAHAHAHHA!!!! :D :-D :D

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точки 10 и 11 от правилника!
Благодаря!

Abs0lut3_Sl1m
04-24-2006, 18:46
Офф...нищо не напрайх.Оставих нещата така,както са си.Досега не е дънила,обаче нз.Дано да не дъни! [-o<