PDA

View Full Version : ADSKO JELANIE!



BOyY_BoYy_91
04-21-2006, 17:13
ZDR pomognete mi kajete nqkvo opravdanie(pri4ina) abe v1ob6te ne6to zaradi koeto moga da se obadq na edno momi4e koeto haresvam.6toto imam telefona i imam jelanie da q 4uq(adski golqmo) no ne moga da namerq pri4ina 6toto tq ne e ot momi4etata koito 6te se hvanat na edno :zdrasti ko prai emi obajdam ti se da ta 4uq" naprao 6te me otreje 6te me zdaf4e i 6te me izplue.zatva kajete nqk1v primer za kakvo moga da i zvanna

sexy_diva
04-21-2006, 17:57
Prosto q pitai iska li da piete kafe...ne e neobhodimo da izmislq6 pri4ini,za da i se obadi6.A dori da i kaje6 samo``iskah da te 4uq``nqma da te otreji.Na vseki bi mu stanalo priqtno,4e nqkoi mu se obajda prosto da go pita kak e.

Glezlata
04-21-2006, 18:18
Ami pitaq q priemerno za gsma na nqkoq va6a ob6ta poznata,4e ti trqbval.Ili izmisli ne6to ot nqkoq slu4ka,kato ste bili zaedno i da q izbazika6 ili ne6to izmisli.Mn malko info dava6 kakvi sa vi otno6eniqta vuob6te.

sexy_dizzy
04-21-2006, 18:20
Обаждаш й се и първо чакаш да чуеш реакцията й като разбира че си ти.После с усмивка я питаш какво прави и дали има планове за тази седмица.Ако каже"...не знам...зависи..." значи не е сигурна дали иска да излезе с теб,но ако отговори че е свободна може би и тя е имала желание да те чуе. :mrgreen: Важното е да се държиш мило и същевременно не особенно натрапчиво.

sexy_dizzy
04-21-2006, 18:33
Ami pitaq q priemerno za gsma na nqkoq va6a ob6ta poznata,4e ti trqbval.Ili izmisli ne6to ot nqkoq slu4ka,kato ste bili zaedno i da q izbazika6 ili ne6to izmisli.Mn malko info dava6 kakvi sa vi otno6eniqta vuob6te.
Мисля че това с номера на познатата не е съвсем добре идея,защото може да се издиктува като че ли той харесва тая позната и използва момичето просто за да му каже номера.Така няма да се получи нещо.По-добре бъди директен:ако приеме да излезете значи иска да е с теб,ако не приеме-не иска.Защо трябва да се увърта?!

The Interceptor
04-21-2006, 18:35
Prosto q pitai iska li da piete kafe...ne e neobhodimo da izmislq6 pri4ini,za da i se obadi6.A dori da i kaje6 samo``iskah da te 4uq``nqma da te otreji.Na vseki bi mu stanalo priqtno,4e nqkoi mu se obajda prosto da go pita kak e.

Точно така :P И аз мисля че би трябвало да се зардава, но само гледай да не се спечеш като и звъннеш щото тогава става неприятно

BoYy_BoyY_91
04-21-2006, 18:53
mersi mnogo a po v1prosa kakvi sa ni otno6eniqta mi zaribqvame se o6te pregra6tame se i takiva no tq ne e ot lesnite momi4eta nikak daje i se pritesnqvam 1vo da ne iztarsq nakoq glupost 2ro da ne si pomisli 4e q presledvam i 3to da si kaje 4e 6tom q haresvam na4i ve4e ne sam interesen

04-21-2006, 19:03
не и се откривай напълно...просто флиртуваите...закачаите се ... и тръпката няма да отмине бързо...а щом се зарибявате...значи и харесва..и няма да ти откаже кафе :D

PleasureSeeker
04-21-2006, 19:04
не и се откривай напълно...просто флиртуваите...закачаите се ... и тръпката няма да отмине бързо...а щом се зарибявате...значи и харесва..и няма да ти откаже кафе :D сорка не се бях логнал :D

Krem4eto
04-21-2006, 20:50
ZDR pomognete mi kajete nqkvo opravdanie(pri4ina) abe v1ob6te ne6to zaradi koeto moga da se obadq na edno momi4e koeto haresvam.6toto imam telefona i imam jelanie da q 4uq(adski golqmo) no ne moga da namerq pri4ina 6toto tq ne e ot momi4etata koito 6te se hvanat na edno :zdrasti ko prai emi obajdam ti se da ta 4uq" naprao 6te me otreje 6te me zdaf4e i 6te me izplue.zatva kajete nqk1v primer za kakvo moga da i zvanna


Ех сега "ще те сдъвчи и изплюе"...Типичен пример за фобия от телефони :D Обади и се няма да те ИЗЯДЕ!!!Кажи и Исках да те чуя и искаш ли да излезем!!!ХАЙДЕ УСПЕЕЕЕХ!!!


П.П. Засега не е измислен телефон,по който да могат да те изядат (в кръга на шегата :D