PDA

View Full Version : Tolkova obarkana ne sam bila v jivota si



an_angel_with_ONE_wing
04-21-2006, 18:07
Ami 6te zapo4na s tova 4e ot izvestno vreme prosto ne znam na koi svqt jiveq 4uvstvam se sqka6 v drugo izmerenie adski sam tajna i mislq 4e e taka za6toto sam neveroqtno samotna i me boli zaradi nqkoi izgubeni priqteli,koito ve4e ne me poglejdat i se darjat kam men vse edno 4e ne sa6testvuvam. I tova ne e s edin 4ovek. Qsno 4e gre6a nqkade i se opitvam da analiziram vsi4ko no ot tova samo vse pove4e se zabata4vam. Tajno mi e i tova ne moje da se promeni izvednaj. Mislq 4e sam izpadnala v nqkakva adski dalga depresiq i lo6oto e 4e nikoi ne me podkrepq(sega 6te si kajete samo ti taka si misli6 tova e za6toto si depresirana no istinata e tam 4e naistina nikoi ne e do men i ne me podkrepq). V takiva momenti samo mi se iska da sedq,da ne govorq s nikogo i daje da ne mislq za ni6to. Vseki edin kontakt ve4e me zatormozqva. Iska mi se da znam 4e ima hora na koito istinski da darja no ne. Moje bi prosto ne sam sre6tnala Choveka,ne znam. Tolkova mnogo hora se obarnaha protiv men,iska mi se da ne e istina ili da ne obra6tam vnimanie,no e nevazmojno. I znam 4e samo kato se sduhvam ni6to ne postigam. No da izlqza ot tova sastoqnie-vaprosa e KAK,kato samotata postoqnno me pridrujava. Moje bi sam sazdadena za neq,znam li. No ne sam 6tastliva,a bqh. I znam,4e pak moga. Imam sila v sebe si. No sam obarkana i nai-ve4e sama,sam-sami4ka. Izbiva me na rev i sega mai tova 6te napravq..Leka ve4er vi jelaq na vsi4ki i mersi 4e me izslu6ahte. Dano skoro pusna post:'Mnogo mi e veselo,obi4am jivota.' Az vqrvam 4e tova 6te se slu4i..

coolish
04-21-2006, 18:31
Uspokoi se macka vsi4ko otminava
Malko po vedro go karai
Vsi4ko 6e e nared

ElinoR
04-21-2006, 18:37
Ей...не се затваряй в себе си!!!
Бъди силна,такава каквато си била и си.Нали знаеш,че един живот живееш :wink: Все ще намериш у някого подкрепа-не си сама повярвай.Понякога когато сме тъжни сме сляпи за околните,но това не значи,че те са сляпи за нас.Така че хих...приемай с усмивка такива моменти-няма да е само един такъв-а когато ти е толкос гадно и самотно,просто драсни някой ред в някой форум като този,излез или сподели с приятел все ще намериш с кого :)

white_chik
04-21-2006, 18:56
naposleduk mnoo 4esto mi se slu4va i az da izpadam v podobni sustoqniq,no moga da ti kaja samo edno-i tova otminava.skoro otnovo 6te se radva6 na jivota :wink:

Dharma
04-21-2006, 19:09
da ima takiva momenti i na men mi se e slu4valo, no za vsqka tuga si ima lek:) nameri ne6toto koeto te pritesnqva i go promeni; za kvo 6e se sduhva6e we, q po-veselo! ako tezi tvoi priqteli te karat da se 4uvstva6 samotna, prosto si nameri drugi-da znam 4e e lesno da go kaje6, a po-trudno da go postigne6, no ne e nevuzmojno :wink:
poneje na soro i az se 4uvstvah po-podoben na4in, no poradi druga pri4ina smqtam 4e nai-dobriq suvet bi bil da nameri6 problema v samata teb;pomisli si-moje da ne go nameri6 vednaga, No tova e nai-dobriq na4in da si pomogne6:)
Uspeh!...i priemai ne6tata po-filosofski;ne6tata mnogo rqdko sa tolkova lo6i ili dobri kolkoto nie si mislim ;-)

Shadow_Walker
04-21-2006, 19:21
Ами аз какво да кажа-понякога ми е супер весело, а друг път чувствам, че сякаш на всички им е по-добре без мене...Но разбираш ли всичко е до това как ти се чувстваш-трябва просто да откриеш тази сила в себе си отново.Например чрез музика-пусни си няколко весели песнички и повярвай, че живота е прекрасен.Ще усетиш, че когато си весела всички те харесват и навсякъде си добре дошъл :wink:

Carlos
04-22-2006, 08:45
Hei,q nedei taka!Nedei univa tolkova!Vseki,absolutno vseki e izpadal v takiva polojeniq,taka 4e ne misli tolkova pesimisti4no.Horata,na koito si durjala izglejda sa te zablujdavali,ne si popadnala na istinski priqteli...Tova e "tejka diagnoza" no ponqkoga i taka se sluchva,na men sushto i znam,che e tejko za prejivqvane.Az lichno se zatvorih v sebe si i dosta vreme ne govoreh s nikogo,bqh agresiven s vsichki,dori i nqkoi,koito ne zaslujavat takova povedenie ot moq strana.Ne smqtam che postupih pravilno,no da ti kaja taka nqkolko choveka uspqha da "proniknat" do men i sega tova sa moite priqteli.Opitai da se sreshtash s drugi hora,zabavlqvai se poveche,nameri si hobby (ako nqmash ili si nameri i drugo :wink: ) Pak ti kazvam na vseki se e sluchvalo da izpada v podobni polojeniq i situacii,no ne e fatalno i vqrvam,che shte se spravish! USPEH!!! :D

teenkopele
04-22-2006, 08:57
Това, че имаш желание и сила у себе си, да промениш положението, в което си в момента, е първата крачка. :)
Успех. :wink:

reallove
04-22-2006, 09:14
bydi sebe si ..ima dostatachno drugi xora!kogato usetish che neshtata ne varvqt dobre ,usetish che jivota te dushi napravi tova.. i shte se pochustvash mnogo po-dobre..sedni ili legni..zatvori ochi za minuta i ne misli za nisht ZA ABSOLUTNO NISHTO posle stani otidi pred ogledaloto i si kaji na glas " TOVA SAM AZ WE NIKOI NEMOJE DA E KATO MEN AZ SAM VELIKA" i nakraq si pusni nqkoq vesela pesen..povqrvai shte ti povliqe

ExTr3m3_GiRL
04-24-2006, 09:10
Дам всеки има такива моменти просто трябва малко воля, желание една голяяяма усмивка :mrgreen: и сме о преодоляли! А това, че си сама еми случва се и аз се намирам в същото положение, но намирам начин да се справям сама, търся истинските приятели и се радвам на живота!