PDA

View Full Version : Влюбена в НАЙ-ДОБРИЯТ си приятел...



ElinoR
04-21-2006, 19:15
Оф...хорааа толко много съм объркана и вече незная,какво да правя. :cry: Изглежда съм влюбена в най-добрият си приятел. :? От начало си мислех,че просто се заблуждавам,че е просто едно увличане,но вече осъзнавам,че не е така.Той е постоянно в мислите ми,а това направо ме изцежда до край.Наистина е прекълено мъчително,а незная какво да правя.
Ако...знаете как да ми помогнете ВИ моля за помощ :(

The Interceptor
04-21-2006, 19:18
Ами просто това което написа тука иди и му го кажи на него. Може той да е в същата ситуация..знае ли човек. Стискам палци [-o<



п.с. напомня ми за "Спрайт има да ти каже нещо"

PleasureSeeker
04-21-2006, 19:23
а той...показва ли ти че те харесва...как са ви отношенията

ElinoR
04-21-2006, 19:33
Ами...преди няколко месеца аз му казах,че моите чувства вече не са само приятелски.Направих го именно,защото си мислех,че и неговите не са съсвсем приятелски,но се оказа,че съм грешала.Останахме приятели въпреки това...Ииии аз все още мисля,че и той испитва нещо повече,но може би е така,защото съм яко хлътнала...незнам. :?

midnight...
04-21-2006, 19:46
вярно е че остава надеждата, но нали той ти е казал че няма никакви чувства към теб, оитай се да се абстрахираш малко от нещата за да ги видиш след това по ясно :wink:

Krem4eto
04-21-2006, 20:34
Ами...преди няколко месеца аз му казах,че моите чувства вече не са само приятелски.Направих го именно,защото си мислех,че и неговите не са съсвсем приятелски,но се оказа,че съм грешала.Останахме приятели въпреки това...Ииии аз все още мисля,че и той испитва нещо повече,но може би е така,защото съм яко хлътнала...незнам. :?

Aми хвани го в някоя удобна ситуация и го целуни,после му кажи за чувствата си!!! :lol: УСПЕЕЕЕЕЕЙ!

ElinoR
04-22-2006, 09:28
Благодаря все пак... :wink:

teenkopele
04-22-2006, 09:32
Ами просто това което написа тука иди и му го кажи на него. Може той да е в същата ситуация..знае ли човек. Стискам палци [-o<



п.с. напомня ми за "Спрайт има да ти каже нещо"

И аз така мисля. :wink:

naia
04-22-2006, 09:34
Оууу в приятел ми защо не го подлудиш и не го накараш и той да се влюби в теб.....нали знаеш,че приятелството в любов може да се превърне 8)

Glezlata
04-22-2006, 10:07
Ами...преди няколко месеца аз му казах,че моите чувства вече не са само приятелски.Направих го именно,защото си мислех,че и неговите не са съсвсем приятелски,но се оказа,че съм грешала.Останахме приятели въпреки това...Ииии аз все още мисля,че и той испитва нещо повече,но може би е така,защото съм яко хлътнала...незнам. :?
Moje i da ima nqkakvi 4uvstva,no da iska da zapazite priqtelstvoto vi

bulgarche
04-22-2006, 10:17
Добре и к'во толкова? Лошо ли е това? Не искаш ли да си с него?

Milko$
04-22-2006, 11:55
Може да се представяш в лоша светлина пред него да си срамежлива,отръпната,мълча лива и др. Може тои да те обича но да не иска да тръгне с тебе поради тези причини които изброих,и си мисли че поради тях връзката няма да устои...

Fifiqn
04-22-2006, 12:03
Помисли си кое е по-важно за тебе това да си останете наи-добри приятели или да опитате връзка и ако е с лош краи да се скарате и да го загубиш завинги..

ne6i4
04-22-2006, 12:08
ami naistina trqbva da razbre6 dali toi te haresva ili ne!ako go haresva6 kaji mu kak stoqt ne6tata i da vidim kakvo 6te stane!YcnEx [-o<

04-22-2006, 13:33
Или се отлюби от него или разбери, че един ден ще те съсече мноо лошо.

TiA_MaRiA
04-22-2006, 18:05
Абе щом ти е казал че има само приятелски чувства към теб - недей да разваляш приятелството ви. Ти вече си му признала чувствата си и ако той те харесва ще предприеме нещо. Може все още да има само приятелски чувства към теб, но тъй като на тебе не ти се иска да е така си мислиш, че може да е нещо повече. Пак ти казвам - той знае за чувствата ти и ако и той ги има - ще действа.

Black_Cat
04-23-2006, 13:31
Оф...хорааа толко много съм объркана и вече незная,какво да правя. :cry: Изглежда съм влюбена в най-добрият си приятел. :? От начало си мислех,че просто се заблуждавам,че е просто едно увличане,но вече осъзнавам,че не е така.Той е постоянно в мислите ми,а това направо ме изцежда до край.Наистина е прекълено мъчително,а незная какво да правя.
Ако...знаете как да ми помогнете ВИ моля за помощ :(
az sam bqh v su6toto polojenie( tova sam go pisla v temata "toi ne mi govori ve4e...") i sega kato my razkrih 4ustvata si ( nz dali e zaradi tova) ama toi mi kaza da go ostavq zavinagi, a toi mi be6e nai dobriat priatel a sega i go obi4am :smt010 no ve4e krai!

SeXyTo_f
04-23-2006, 13:38
вярно е че остава надеждата, но нали той ти е казал че няма никакви чувства към теб, оитай се да се абстрахираш малко от нещата за да ги видиш след това по ясно :wink: :smt023 :smt023 :smt023

04-23-2006, 16:13
днес имах същия проблем и сторих това, което е направил пичът. Приятелствот ми с въпросното момиче ми е по-ценно, а гаджета ше има много :)

1921
04-23-2006, 16:15
днес имах същия проблем и сторих това, което е направил пичът. Приятелствот ми с въпросното момиче ми е по-ценно, а гаджета ше има много :)