PDA

View Full Version : Как да я разкарам



04-21-2006, 19:49
Уф хора кажете как да я разкарам най-безпболезнено бе. Аз съм супер спокоен човек,а тя ме е принуждавала да и удрям шамари 2-3 пъти. Прсот ме изкарва извън нерви това момиченце. Вече не я обичам. Дори не ме привлича. Права няколко опита да се разделим ,а тя като почне да реве , да се тръшка и нарпаво незнам какво да права.
Започвам ад се плашаа,че никгоа няма да мога да се раздела с нея.

Krem4eto
04-21-2006, 20:24
Лошо...Тя е от онея лепки!!! :) Значи за да се разделиш с нея трябва първо да и кажеш и второ да спрете да се виждате!!!И това е....

Heaven_inhabitant_f
04-21-2006, 20:34
Явно момиченцето наистина си е доста тъпо още да е с някакъв такъв като теб! :smt011

Composure
04-21-2006, 21:35
Явно момиченцето наистина си е доста тъпо още да е с някакъв такъв като теб! :smt011 според мене човека си е много добре :)
тея лепки знам за кво ми говориш няма отърване избягваи я и сама ще те зареже :)

Heaven_inhabitant_f
04-21-2006, 21:40
След като я е ударил 2-3 пъти ми е ясно колко е добро момчето... :roll:

`Death`Whore`
04-21-2006, 22:17
Престани да се виждаш с нея, смени си телефона, казвай да казват, че те няма в къщи, не влизай в чата.

machoka
04-21-2006, 22:26
Ако една жена те желае, тя ще те има, на всяка цена :twisted: :P

PleasureSeeker
04-21-2006, 22:47
Ако една жена те желае, тя ще те има, на всяка цена :twisted: :P е...има и изключения за инатите момчета отвратени от момичетата "ленки" :)

machoka
04-21-2006, 22:49
Ако една жена те желае, тя ще те има, на всяка цена :twisted: :P е...има и изключения за инатите момчета отвратени от момичетата "ленки" :)

Няма братко, всички се пречупваме рано или късно.. и се радвай на това, защото иначе щяхме да влизаме в графата ' специално ориентиран' :D

04-22-2006, 06:21
След като я е ударил 2-3 пъти ми е ясно колко е добро момчето... :roll:това е едистнвеното нещо,за което съжалявам. Но просто всеки на мое място би постъвал така. ДА отидеш на центъра и тя да ти се тръшне на улицата в рев. ДА идиш на кафе с приятел и тя да дойде след теб да те следи. Да и кажеш днеска няма да се виждаме и тя да каже на най-добрата и приятелка да ми се обади. Да съм на даскало и да пише смс на една дскалка да говори с мен да ида до тях.... ай извинявай, но това не се търпи. Може да съм прекалил дето я ударих,но прсото не издържах.

white_chik
04-22-2006, 08:04
След като я е ударил 2-3 пъти ми е ясно колко е добро момчето... :roll:това е едистнвеното нещо,за което съжалявам. Но просто всеки на мое място би постъвал така. ДА отидеш на центъра и тя да ти се тръшне на улицата в рев. ДА идиш на кафе с приятел и тя да дойде след теб да те следи. Да и кажеш днеска няма да се виждаме и тя да каже на най-добрата и приятелка да ми се обади. Да съм на даскало и да пише смс на една дскалка да говори с мен да ида до тях.... ай извинявай, но това не се търпи. Може да съм прекалил дето я ударих,но прсото не издържах.

naprao mi stana mu4no za teb.ami trq da si po-kategori4en.kaji i 4e ne iska6 da ima6 ni6to ob6to s neq i gledai da ne se vijdate nikude,ako ti zvuni ne i vdigai gledai da ne dvijite s edni i su6ti hora.tva nienoto si e naprao tormoz

theraven_nz
04-22-2006, 08:52
Хвани я на 4 очи и и кажи всичко tete-a-tete и направо, това с избягването, смяната на номерата и тем подобни е глупаво, все пак не сте малки деца... Кажи и всичко в очите със строг и сериозен тон и ако е човек, би трябвало да престане. Направо и се скарай, че се унижава по този начин да се тръшка пред хората, накарай я да се осъзнае, щото яко е лапнала...

Успех и весел празник утре :D

04-22-2006, 08:57
хахх хора Вие си мислите, че не съм и го казвал ли...божке.. Вчера я заведох на едно мястото, къдеот нямаше хора. и Си говорихме толкова сериозно. Тоест аз ,а тя ми циврише,но пак нямаше резултат;(
](*,)

machoka
04-22-2006, 09:03
Може би първо трябва да се научиш да уважаваш жените, чак тогава да потърсиш ответно разбиране и от тяхна страна! :?

n0mak
04-22-2006, 09:11
Уф хора кажете как да я разкарам най-безпболезнено бе. Аз съм супер спокоен човек,а тя ме е принуждавала да и удрям шамари 2-3 пъти. Прсот ме изкарва извън нерви това момиченце. Вече не я обичам. Дори не ме привлича. Права няколко опита да се разделим ,а тя като почне да реве , да се тръшка и нарпаво незнам какво да права.
Започвам ад се плашаа,че никгоа няма да мога да се раздела с нея.


Mnogo prosto pi4 :) ne se kupi 3 sedmici po4ni da se origva6 i da purdi6 qko ama na bob.. po4ni da se durji6 kato fen na Manchester United ma takuv angli4anin fen i tn.. 6e vidi6 kak 6e se razkara vednaga

teenkopele
04-22-2006, 09:29
Кажи й го в прав текст или започни да я избягваш и да се надяваме, че ще разбере. :)
Успех. :wink:

^Pretty{}Girl^
04-22-2006, 09:29
oo takova jivotno bez da go naranish nemojesh da go mahnesh
zapo4ni da izlizash s dr momi4eta svalqi im se no i tq da e pri teb :P
ne q tarsi kato te tyrsi tq izmislqi si neshto 4e ti e zle ili neshto takova ......
i taka xaxa

naia
04-22-2006, 09:32
Трудно е да я разкараш.....намери си друга на тая не и се обаждай ще я нараниш ,но пък ще и мине все някога....... :smt005

Krem4eto
04-22-2006, 09:43
oo takova jivotno bez da go naranish nemojesh da go mahnesh
zapo4ni da izlizash s dr momi4eta svalqi im se no i tq da e pri teb :P
ne q tarsi kato te tyrsi tq izmislqi si neshto 4e ti e zle ili neshto takova ......
i taka xaxa


Не тя няма да разбере,че той къса с нея пък и е гадно да ходи с др момичета пред нея..Да и каже че каса пък после да ходи с др момичета пред нея!!!!!!

bebs``
04-22-2006, 09:45
Може би първо трябва да се научиш да уважаваш жените, чак тогава да потърсиш ответно разбиране и от тяхна страна! :?
напълно те подкрепям!!!
просто момичето прекалено много те харесва/ОБИЧА и затова ги прави всичките тези работи мой човек,мислиш ли че ако не те харесваше/обичаше щеше да ти върви след гъза и да ти реве а? :x

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-22-2006, 16:58
awe ti tap li si bre kak moje6 da q udari6 momi4e udrq li se kaji i 4e ne q obi4a6 i si tragni tq 6e reve 6e reve pa 6e spre

04-22-2006, 17:13
awe ti tap li si bre kak moje6 da q udari6 momi4e udrq li se kaji i 4e ne q obi4a6 i si tragni tq 6e reve 6e reve pa 6e spreмислиш ли,че не съм опитвал да си тръгна без да я удрям,а?
като ме хвани за крака или за ръката азд а не съм....да е влача по улиците