PDA

View Full Version : Писна ми...



Самодивата
04-21-2006, 19:56
Писна ми да съм добра и мила и на всеки да огаждам...Постоянно за сметка на моето щастие някй друг е щастлив,а аз последната година не съм особенно щастлива...Може би заради несподелената ми любов или заради твa,че винаги нещо става и деня ми се проваля...От месеци насам си харесах едно момче...Играем баскетбол вече на даскало и го харесах мн....ама пред него мн се лигавех и остана с лошо впечатление за мен...Чатим си в icq почна да ме харесва леко и на баскета да ме басика докато една мн добра приятелка не почна да иде да бяга с мен и тя мн го хареса...аз просто си замълчах,че го харесвам и тя го спечели...Искам искрено да са заедно....ама защо ми е така...Не съм лицемерка,гадно ми е че винаги за сметка на моето щастие трябва друг да е щастлив...Не заслужавам ли поне малко и аз да сам хапи...май не ...Даже с тая приятелка мн се уважаваме ама бяхме се разбрали да ходим на нощна сикотека и тя преди 5 мин ми каза"ами мило сири ще излизам със Стефан на кафе".Ами...баси един път да си харесам момче,от месеци не бях си харесвала друг и ся всичко се провали...абе важното е и двмата да са мн щастливи....А при мен кой знае дали някога пак ще се усмихна истински

Krem4eto
04-21-2006, 20:06
В живота не винаги трябва да си честна!!!За да оцелееш не трябва да си честен!!!Защо си си замълчала 4е го харесваш?Трябвало е да му кажеш....Хай другия път,когато си харесаш някой,на всяка цена си го свали за да си и ти хепи!!!ЕЕЕ ХАЙДЕ ИИИИ ГОРЕ ГЛАВАТА!!!

machoka
04-21-2006, 22:35
Ами, ти се оплакваш, че нищо не си направила самата ти?! :shock:

Ти си си виновна, какво да ти кажа - следващия път се бори за 'любимия' човек, не се лигави пред него, пък после да обвиняваш безпричинно приятелката си, която знае какво иска и най-важното - как да го постигне!

Barbaronka
04-22-2006, 11:29
Be ako bqh kato tebe Shtqh vednaga da se borq za tova koeto iskam !!
NAPRAVI GO!

Chiana
04-22-2006, 14:26
След някой и друг ден като скъсат ти тръгни с него, а ако приятелката ти се сърди... еми извинявай й се, мазни й се и ще се оправите. А ако не, след един месец като скъсате вие с него, ще се оправите и с приятелката ти. :lol: