PDA

View Full Version : Обезкосмяване при момчетата



SanDRa:)
04-21-2006, 21:10
Здравейте :D Един приятел ме помоли да му 'обезкосмя гърдите' така да се изразя :P И искам да ви попитам с какво е най-безболезнено:кола маска,лентички...?! Някакъв крем за след това ..абе изобщо всичко,което е нужно :?:

djigi
04-21-2006, 21:16
То голяма част от болката е при нанасянето на кола маската => лентички е добра идея или му подрежи космите.... някакъв успокойтелен крем, но не ползвам - не мога да препоръчам. А защо не го заведеш на козметик...

04-21-2006, 21:22
То голяма част от болката е при нанасянето на кола маската => лентички е добра идея или му подрежи космите.... някакъв успокойтелен крем, но не ползвам - не мога да препоръчам. А защо не го заведеш на козметик...
Ми незнам..не иска човека,пък приятел в нужда се познава,не мога да му откажа :lol:

04-21-2006, 21:41
То голяма част от болката е при нанасянето на кола маската => лентички е добра идея или му подрежи космите.... някакъв успокойтелен крем, но не ползвам - не мога да препоръчам. А защо не го заведеш на козметик...
Ми незнам..не иска човека,пък приятел в нужда се познава,не мога да му откажа :lol:mi s li64eta boli pove4e
s topla kola boli po malko
durpa se po posoka protivopologna na rastega na kosama a 6o ne se izbrusni pri mugete e sexy

djigi
04-22-2006, 07:57
Аааа, да не се бръсне точно на гърдите [-X Явно Гост е пробвал/а и с двете, така че послушай нея/него... това за лентичките го казах като някакъв логичен извод. Пък и да го поболи повече - нали е мъж;) Най-важното е след първото дръпване да не се откаже, но след като сам те е помолил.... И да кажеш после какво е станало:)...

04-22-2006, 14:34
здравейте.
щеше да пиша нова тема, но видях че тук се говори за що годе същото. както всяко момче съм мноо невеж в туи козметично начинание. искам да ви питам какви са необходимите материали(продукти) и от каде мога да си ги набавя? преполагам от аптеките ама аз да си питам. преди прилагането на кола маска трябва ли мястото да се обработи с някакъв специален крем? има ли значение дълбочината на корените? може ли да се получат рани и съответно инфекции? спортист съм и просто обилното окосмление на Някой места бая пречи.
питах едни приятелки ама тия почнаха да скубят да видят дали даржа на болка и некфи такива тестове. надявам се да ми помогнето. благодаря ви предварително.
поздрави

djigi
04-22-2006, 15:43
Материалите - кола маска в тубичка или лентички... в темата горе се спомена, че лентичките са по-болезнени... не е точно доказано :) Всичко можеш да си купиш от някой магазин за козметика или някой от супермаркет (Фантастико, Била, БМБ и т.н.) Преди кола маската не съм чувала да се нанася нещо, но примерно е хубаво да се изкъпеш, защото от съображения за сигурност след това не трябва да ти попадат разни нещица(хлор) в порите , за да не ти се раздразни кожата. Лично аз правя точно обратното, къпя се след кола маска, защото ми остава някакво количество от нея върху кожата и нямам никакви проблеми. Дълбочината на корена.... аз в една друга тема обяснявах как понякога като си отплепа колата от кожата и на парцалчето оставят малки точици кръв, което може би се получава точно от това че корените са по-дълбоко - това е някакво мое предположение, не знам! Рана да ти се направи - не, за инфекциите казах.... Мен синка ми се е получвала веднъж, но това беше първия път когато си правих кола маска сама на сгъвката на крака - не знам защо така се получи... А самата кола маска знаеш ли как се прави...

04-22-2006, 17:21
А самата кола маска знаеш ли как се прави...
добър въпрос :) ми мисля че тая лепкава смес се нанася на мястото и отгоре се слага некъф лист или парче плат и се дърпа :twisted: амм незнам дали се си сблъсквала с Мъжки косъм. мисля че тия мойте нема да излезат без предварително да съм ги поотпуснал с нещо. благодаря за информацията.
весели празници на всички!

Carlos
04-22-2006, 17:39
xaxa kakvo si go zamislila toq pich :) q vzemai kolata i go zapraskai prez gurdite :twisted: boli,ne boli-tva e polojenieto.inak da se gleda kosmat :)v deistvitelnost naistina purvo moje da si gi podstrije malko, a ledut pomaga za obezchuvstvqvane na kojata i ottam da namalee bolkata.aide uspeh!

djigi
04-22-2006, 18:23
добър въпрос :) ми мисля че тая лепкава смес се нанася на мястото и отгоре се слага некъф лист или парче плат и се дърпа :twisted: амм незнам дали се си сблъсквала с Мъжки косъм. мисля че тия мойте нема да излезат без предварително да съм ги поотпуснал с нещо. благодаря за информацията.
весели празници на всички!

Мда, така се прави... пърче неразтеглив плат, дърпаш рязко в посока обратна на косъма. А колкото и да са дълги ще се махнат и без предварително да са подстригвани, но самото нанасяне на "лепкавата смес" е по-трудно и скубещо. Така на брат ми съм му правила под мишниците - втори път нямаше :lol: И все пак аз отново споменавам за козметик поне първия път

04-24-2006, 18:15
mi s kola maska! sled tva go namaji s tvoq losion za tqlo i gotovo

04-25-2006, 01:25
Лол точно си мислех да питам и аз за гърдите :twisted: при мен не са страшно много и не са навсякъде но до лятото ще трябва да ги махна :) все пак е неприятно. Значи сега има ли значение ква е самата кола маска. И ако може да препоеъчате някоя. Освен това до колкото разбрах се дърпа по посока обратна на разтежа на косъма :-D ии неразтеглив плат :shock: ](*,) това ще ме затрудни от къде да намеря... :) за всеки случай да ме ориентирате за цена освен това...да имам предвид

djigi
04-25-2006, 12:11
Лол точно си мислех да питам и аз за гърдите :twisted: при мен не са страшно много и не са навсякъде но до лятото ще трябва да ги махна :) все пак е неприятно. Значи сега има ли значение ква е самата кола маска. И ако може да препоеъчате някоя. Освен това до колкото разбрах се дърпа по посока обратна на разтежа на косъма :-D ии неразтеглив плат :shock: ](*,) това ще ме затрудни от къде да намеря... :) за всеки случай да ме ориентирате за цена освен това...да имам предвид

Ах, аз пак ще си кажа за кола маска Сара, около левче е. Може да се намери навсякъде: козметика, аптека, супермаркет.... в самата опаковка има ножче, което се използва за нанасяне (и сам се сещаш) и нещо като лентички, никога не съм ги ползвала, ама ти може да пробваш и да кажеш как са :P А за плат - вземи, примерно, някоя стара тениска или боксерки... хехе, не знам... отиди в магазин за платове и помоли за едно малко парче :mrgreen: Като цяло никъде не е казано, че трябва да е неразтеглив, ама на мен така ми е по-лесно, в смисъл пробвай с какъвто и да е, пък с времето сам ще си прецениш кое ти е най-удобно на теб.....

04-25-2006, 20:28
Лол точно си мислех да питам и аз за гърдите :twisted: при мен не са страшно много и не са навсякъде но до лятото ще трябва да ги махна :) все пак е неприятно. Значи сега има ли значение ква е самата кола маска. И ако може да препоеъчате някоя. Освен това до колкото разбрах се дърпа по посока обратна на разтежа на косъма :-D ии неразтеглив плат :shock: ](*,) това ще ме затрудни от къде да намеря... :) за всеки случай да ме ориентирате за цена освен това...да имам предвид

Ах, аз пак ще си кажа за кола маска Сара, около левче е. Може да се намери навсякъде: козметика, аптека, супермаркет.... в самата опаковка има ножче, което се използва за нанасяне (и сам се сещаш) и нещо като лентички, никога не съм ги ползвала, ама ти може да пробваш и да кажеш как са :P А за плат - вземи, примерно, някоя стара тениска или боксерки... хехе, не знам... отиди в магазин за платове и помоли за едно малко парче :mrgreen: Като цяло никъде не е казано, че трябва да е неразтеглив, ама на мен така ми е по-лесно, в смисъл пробвай с какъвто и да е, пък с времето сам ще си прецениш кое ти е най-удобно на теб.....благодаря ще пробвам, едва ли е кой знае колко трудно...тогава да попитам за "страничните ефекти" - тази процедура ускорява ли разтежа на косъмчетата след това и примерно където не съм имал да се появят. Иии да евентуално стават ли по нагъсто :lol: или по тъмни...некви такива неща :) да съм готов да не се плаша :-D ;)

djigi
04-26-2006, 11:04
благодаря ще пробвам, едва ли е кой знае колко трудно...тогава да попитам за "страничните ефекти" - тази процедура ускорява ли разтежа на косъмчетата след това и примерно където не съм имал да се появят. Иии да евентуално стават ли по нагъсто :lol: или по тъмни...некви такива неща :) да съм готов да не се плаша :-D ;)

Е, как кола маската ще ти прави такива чудеса.... с каквото и да пробваш, ако някъде нямаш косми (ама тук влиза и мъхче да нямаш), няма начин да ти се появят! Растежа на косъма си се запазва, в смисъл то не може по-бързо да си образува корена и да се забързва целия процес, това не е подхранващ крем. Не стават по-тъмни, а м/у другото съм чувала че се разреждат космите, но от моя опит не мога да кажа дали сега имам по-малко косми от колкото преди 2 години. Преполагам, че ако не си правя 3-4 месеца и пак всичките ще си израстанат. Единсвеното, което може да те притеснява са подкожните косми - самите косъмчета са толкова тънки и не могат да "пробият" първия слой на кожата, едно такова косъмче се навива на спирала под епидермалния слой (той е прозрачен и ти това косъмче го виждаш), обикновенно си ги "изчовърквам", но ми се е случвало да не забележа и става като пъпка, дори и с гной (може и да не е, но е същото като цвят) .... естествено това не е толкова често "явление", но да си го знаеш, ако ти се случи да не се чудиш "какво е пък това".....