PDA

View Full Version : luboF.......



04-21-2006, 21:27
moqta BEST FR si pi6e s mom4eto v koeto e mn vlubena(po skype) ot mn skoro...toi ne q poznava mn dobre vijdal q e 10-tina puti...tq e oburkana edvam se usmeli da mu pi6e...i sega iskam da vi popitam kak tq da mu kaje 4e go haresva(tq e mnogo sramejliva mnogo mnogo mnogo)

ra4o_9
04-21-2006, 21:36
Ами какво да ти кажа по въпроса.Първо разбери дали вече са се опознали добре и имат ли общи интереси.Ако е така можеш да я насърчиш да се поотпусне и не да му го казва,а да му го покаже по някакъв начин.Той от друга страна,ако е пич ще разбере за какво става дума,а ако е някой калъф по-добре да не се занимава повече с него.Само това мога да ти кажа,всичко друго е в ръцете на твойта приятелка.Успех!!! :smt006

ProstoAz
04-21-2006, 21:37
Нужно ли е да му казва направо?
Защо просто не му намекне?
Всичко си зависи от конкретния разговор и конкретната ситуация, така че и трябва само малко съобразителност, за да вметне, че той не и е безразличен. Универсални и заучени реплики обаче за тази цел, не мога да ти кажа. Но съм се наслушала на всякакви такива, така че със сигурност мога да ти кажа - във всеки разговор можеш да вметнеш намек. :wink:

PleasureSeeker
04-21-2006, 22:45
стига и само да го покаже по някф начин...дори и само ако го заглежда достатъчно пича ще се усети

Krem4eto
04-22-2006, 09:40
moqta BEST FR si pi6e s mom4eto v koeto e mn vlubena(po skype) ot mn skoro...toi ne q poznava mn dobre vijdal q e 10-tina puti...tq e oburkana edvam se usmeli da mu pi6e...i sega iskam da vi popitam kak tq da mu kaje 4e go haresva(tq e mnogo sramejliva mnogo mnogo mnogo)

Ами да му каже по микрофона на скайп!!!Това е супер идея!!!

bulgarche
04-22-2006, 10:21
хахахахахха...даже доста пъти я е виждал бих казал аз. Е к'во толкова..просто му го казва. Нали сте чатърчета...там нали всички сте много отворени. Как така стана трудно да го направите това?

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-22-2006, 17:05
i az si haresah edno mom4e ot skype ma pri mene e po razli4no toi mi kaza 4e me haresva i taka malko po malko i az si go haresah pra6tai mu ve4er uj po celuvka za leka no6t i taka a i kfo 6e q e sram nali e po skype nqma nujada da go gleda v o4ite :)

CVETELLINA
04-22-2006, 18:12
еми няма какво да се чуди,а и според мен най-добре е да излязат някъде и тогава тя да му го каже очи в очи :roll: :D Успеx :wink:

POLA^_^
04-22-2006, 20:50
Нужно ли е да му казва направо?
Защо просто не му намекне?
Всичко си зависи от конкретния разговор и конкретната ситуация, така че и трябва само малко съобразителност, за да вметне, че той не и е безразличен. Универсални и заучени реплики обаче за тази цел, не мога да ти кажа. Но съм се наслушала на всякакви такива, така че със сигурност мога да ти кажа - във всеки разговор можеш да вметнеш намек. :wink:
:wink:

ra4o_9
04-22-2006, 23:35
Ако съдя по това,което казва най-добрия и приятел,че е много срамежлива по-добре да му каже или по skype или само да му намекне по някакъв начин! :smt017

priti_kiti
04-22-2006, 23:44
Нужно ли е да му казва направо?
Защо просто не му намекне?
Всичко си зависи от конкретния разговор и конкретната ситуация, така че и трябва само малко съобразителност, за да вметне, че той не и е безразличен. Универсални и заучени реплики обаче за тази цел, не мога да ти кажа. Но съм се наслушала на всякакви такива, така че със сигурност мога да ти кажа - във всеки разговор можеш да вметнеш намек. :wink: mda i ako pita6 men kato na4alo trqq da preodolee sramejlivostta si :) a posle tezi razgovori v skype da sa na jivo.. taka 6te ima po golqm efekt spored men a i dori v podhodq6t moment moje da go celune 8-[ ili puk toi neq ako dotogava se opoznaqt po dobre.. no pri vsi4ki polojeniq trqq da flirtuva s nego i na jivo :)

Glezlata
04-23-2006, 08:04
Ami taka ili ina4e sa trugnali po skype,da mu go kaje tam.Smisul moje i ne napravo,neka mu namekne ne6to,da go izbazika,nqkakva zaka4ka.Po lesno 6te i e,kato e v skypa.