PDA

View Full Version : Влюбих се в момиче, което преди отбягвах (не нарочно)



1-1-1-1
04-21-2006, 21:38
Здравйте! Значи преди бях много силно влюбен в едно момиче от моето училище... И пложих доста усилия да се запозная с нея и да се опитам да вляза в компанията и... И по този начин се запознах с приятелките и. Но с това момиче не стана нищо и аз сам си бях виновен - пустата му срамежливост и срах да направя нещо, толкова бях влюбен, че овазах всичко! Както и да е, това ми беше за урок, от който извлякох много опит за напред... Това момиче сега си има гадже и ние с нея си останахме приятели! НО сега се влюбих в една от нейните приятелки... От началото си мислех, че е само някакво привличане, но сега вече съм сигурен, че съм доста хлътнал... Проблема е, че ние с това момиче не си говорим... Няколко пъти сме си говорили когато сме били в компанията им(онова момиче, което харесвах тогава и още доста хора) и си мисля, че тя е останала с впечатлението, че не искам да общувам с нея, защото няколко пъти сме се засичали на различни места само двамата, без други хора от компанията, но тогава тя ми беше някак си безразлична, просто една от компанията на момичето, което харесвах и не ми се говореше с нея... И сега се чудя как отново да се доближа до нея, защото тя вече не е в същата компания... Тя има голямо самочувствие, и то с покритие... И не знам какво да направя... Чесно казано си мисля, че имам някакъв шанс с нея, понеже съм чувал доста добри думи от нея за мен... Поне да се пробвам... Пък и сега знам, че си няма гадже... Защо тогава ми трябваше да я изябгвам???? :smt010 :smt013 :smt010 До известно време се поздравявахме в училище, но сега вече не :smt010 Ако можете да дадете някаква идея, ще съм ви много благодарен!!!

И весел Великден на всички!

Jane{}
04-21-2006, 22:31
Abe dushko.. stegni se i sledvashtiq pat kato q vidish nqkade spri q, zagovori q.. "eei ko stava s tebe, ne sme se vijdali ot tolkova vr" ala bala.. porazhodete se i taka ot duma na duma she stignete i do tam dali puk sluchaino ne e svobodna utre vecher naprimer.. :) samo che nikav sram, nikav strah i t.n.!!! =; nali? :D

I Vesel Velikden i na teb!

MrAnderson
04-21-2006, 23:16
Поредната ирония на съдбата... Е, какво пък, поне ти е дала урок, при това напълно безплатен! В този ред на мисли би трябвало да се досещаш, че ако не действаш на момента, рискуваш да повториш една и съща грешка два пъти. Тук трябва да си пробивен като бургия. Доближи я смело, поздрави я и се опитай да завържеш някакъв разговор. Бъди твърд и уверен, не давай място на колебанията, защото те разрушават идеите и намеренията в зародишната им фаза. Успех и приятно изкарване на празника!

PleasureSeeker
04-21-2006, 23:41
неможеш ли по някакъв начин да смениш компанията с нейната...и приятелите и да помогнат за сближаването и...а щом е говорила добри думи...не разчитай на това нацяло....направи опит щом си хлътнал...късмет :)

sk8girL
04-21-2006, 23:57
Abe dushko.. stegni se i sledvashtiq pat kato q vidish nqkade spri q, zagovori q.. "eei ko stava s tebe, ne sme se vijdali ot tolkova vr" ala bala.. porazhodete se i taka ot duma na duma she stignete i do tam dali puk sluchaino ne e svobodna utre vecher naprimer.. :) samo che nikav sram, nikav strah i t.n.!!! =; nali? :D

I Vesel Velikden i na teb!
. . . :smt023

white_chik
04-22-2006, 08:07
emi sam si si vinoven,no moje bi o6te ima nekva nadejda.sledva6tiq put kato q vidi6 prosto q zagovori,ogovorete se da idete na kafe ala-bala.ako produljava6 da se sramuva6 do nikude nqma da stigne6 [-X

Krem4eto
04-22-2006, 09:48
Abe dushko.. stegni se i sledvashtiq pat kato q vidish nqkade spri q, zagovori q.. "eei ko stava s tebe, ne sme se vijdali ot tolkova vr" ala bala.. porazhodete se i taka ot duma na duma she stignete i do tam dali puk sluchaino ne e svobodna utre vecher naprimer.. :) samo che nikav sram, nikav strah i t.n.!!! =; nali? :D

I Vesel Velikden i na teb!
. . . :smt023 :smt023

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-22-2006, 17:02
6ans ima6 stiga da se darji6 dobre s neq i malko po malko da i pokazva6 kakvi sa ti 4uvstvata kym neq :P uspeh

1-1-1-1
04-26-2006, 22:39
Нямах предвид, че нещо ме е срам или страх или нещо такова! От собствен, горчив опит знам, че от тези неща полза няма!!! Мисля, че знам какво да правя, след като се сприятеля с нея! Поне си мисля, че знам... Проблема ми е, че не знам как да се сприятеля с нея отново! Как да се "запозная" с нея наново... Даже звучи глупаво - "запозная наново"! Знам, че тя има високо самочувствие, при това с покритие и си мисля, че не би искала да общува с мен, след като един път аз не съм искал! Това ми е проблема...

ATAKABG
04-27-2006, 00:08
еми заговори се с нея нещо и направи намек,че я харесваш. Ако тя има някви симпатии към теб ще откликне на намека ти,ако ме разбираш. :)

Love__DaLi
04-27-2006, 06:28
prati i sms ot Inet i ne kazvai koi si,ubedi q s dumi da se sre6tne s nepoznat,a tova da si ti,nameri hubavo mqsto,i prosto deistvai,nali sam kazva6 4e si se pou4il ot deistviqta si :mrgreen:

djcghmjbg
04-29-2006, 18:56
gledai da q zagovori6 po nqkav1v na4in.Vse 6te izmisli6 nqkva zavartulka deto da q pita6 i tai ne6to takova

04-30-2006, 23:51
Пробвай се да я учелиш някъде на саме! Може би няма да е в училище! Може би в автобуса или някъде, където се сетиш... Като се срещнете, не можеш да не я заговориш - все пак сте познати! Това ще ти бъде като ново запознаване с нея! След това сам ще се оправяш, все пак ти каза, че си си взел поука!

УСПЕХ!