PDA

View Full Version : Kakvo mislqt momichetata koga ti kazvat...



;}
04-22-2006, 00:00
Znachi s pochti vsqko edno momiche koeto izlizam na caffee ili se zapoznaq ili ot moq klas.. abe.. ot sekade se mi kazvat che sum mnogo sladak... na 15 godini sam i oshte ne sym spal s momiche ... ne zashtoto se pritesnqvam ot razmera ili tempodobni prostotii, a prosto neznam ako pokaram nqkoe momiche da spi s men dali shte iska vupreki che mi kazvat "sladak" ??? :-k

CaSsPeR
04-22-2006, 00:20
Te momi4etata na si4ki kazvat sladuk az suto sum na 15 i su6to mi kazvat taka osobeno po golemite ...

fucking_mind
04-22-2006, 00:59
az sam na 17 i vij kakvo mislia:za tova 4e kazvat sladak,naistina pove4eto go govoriat i za po golemite- mi ti za tiah si kato plu6ena igrachka-igraiat si s tebe.kaji mi pi4 kolko momi4eta biha haresali po malki mom4eta-nikolko.v samata priroda na momi4eto e da se zahva6ta s po golemi mom4eta.prosto taka e ustroen sveta.4ao[/b]

Glezlata
04-22-2006, 07:37
E ti kakvo iska6 da i kaje6"Nali kaza,4e sum sladuk? Haide lqgai si s men togava!?!" =; hvani si priqtelka i sexa 6te si doide ot samosebe si.Ne se otdavai na jivotinskiq si instinkt [-(

Qgodka_
04-22-2006, 07:56
За мен "сладко" е и кучето на съседа, ама това значи ли нещо? много неща са сладки, но те си остават такива,а момчето, което примерно бих искала просто "сладък" хич не ме устройва, това си е едно определяние, казано и заминало, нищо повече. "Сладък" не значи красив или обятелен,пркрасен като човек и всички положителни качества, а просто има нещо, макар и малко дори, което е интересно за хората около теб... като за приятел.

white_chik
04-22-2006, 08:21
E ti kakvo iska6 da i kaje6"Nali kaza,4e sum sladuk? Haide lqgai si s men togava!?!" =; hvani si priqtelka i sexa 6te si doide ot samosebe si.Ne se otdavai na jivotinskiq si instinkt [-(

absolutno vqrno

04-22-2006, 08:34
em ima razlika ot sladuk do sladuk,moje naistina da si sladak za tqh ili nqkoi da ti go kazvat prosto zashot ne te haresvat i iskat da ti kajat neshto za da ne te obidqt.Am naistina kakto kazaha po-gore ti kvo iskash "nali kaza che sum sladak?lqgai s mene? ne staa taka hvani si seriozna priqtelka i togava iskai neshto ot neq

bulgarche
04-22-2006, 10:16
Е то и на мен са ми и ми казват че съм сладък, но ако тръгна да си лягам с всяка която ми го каже...не става. А и ти с някое от тея момичета ли искаш да "спиш"?

`Death`Whore`
04-22-2006, 10:19
Жена може да ти каже, че си сладък, без да те харесва.

^KaSiDi^
04-22-2006, 14:46
oooo vyobshte ne se opirai na tva "SLADYK",az ei sq kato se zamislih po kolko pyti na den go povtarqm na momchetata ot obkryjenieto mi i go kazvam ei taka,bez da vlagam nikakyv smisal v dumata,davam go prosto kato obryshtenie kam nqkoi:"awe ei sladyk" ili "ei sladur".....taka che tva ne go vzimai mn naseriozno :P

lainagovna
04-22-2006, 15:30
за жените ние казваме секси те за нас сладури

`Death`Whore`
04-22-2006, 20:22
Пак тъпотия. Мъжете с нежно излъчване са "сладки". Мъжът може да бъде секси също.

midnight...
04-22-2006, 20:23
хъх не е нужно да си сладък за да те хареса някой :-s

PleasureSeeker
04-23-2006, 08:32
Жена може да ти каже, че си сладък, без да те харесва. понякога просто испитват нужда...да ти го кажат,за да видят блясъка в очите ти...не се надявай на тия думи "сладак си" да ти помогнат...съгласен сам с другите,че трябва да си намериш приятелка и секса сам ще си дойде...