PDA

View Full Version : U6i-problemi



04-22-2006, 07:24
Zdraveite imam problem s ednata dupka na ohoto mi, postoqno subira gnoi i stra6no mn me boli.Po4istvam redovno i q maja s nqkakvo lekarstvo ama polza nikakva, molq vi kajete mi kakvoda pravq za6toto postoqnno te4e gnoi ot neq

djigi
04-22-2006, 07:53
Само си я прочистваш и я мажеш без да си слагаш обица, така ли? А и къде точно ти е дупката? Все пак след като се грижиш за нея, а не се подобрява - допитване до лекар!

04-22-2006, 08:57
obecata v momenta sum q mahnala

`Death`Whore`
04-22-2006, 10:29
Нормално е да тече гной първите седмици. Процедира се така - промиваш всеки ден /даже по 2 пъти/ с кислородна вода или физиологичен разтвор дупката и слагаш лекарството около отворчетата...

Ако ти е от малко време, най-глупавото нещо е да махнеш обицата според мен. От всяка дупка тече гной в началото, както и тече една бяла течност. А ако е хрущял, ще зараства месеци.

04-22-2006, 11:31
Нормално е да тече гной първите седмици. Процедира се така - промиваш всеки ден /даже по 2 пъти/ с кислородна вода или физиологичен разтвор дупката и слагаш лекарството около отворчетата...

Ако ти е от малко време, най-глупавото нещо е да махнеш обицата според мен. От всяка дупка тече гной в началото, както и тече една бяла течност. А ако е хрущял, ще зараства месеци.

Ot minaloto lqto mi e, sled kato si mahnah medicinskata obeca slojih sreburna halka,oba4e stana mnogo kofti, za6toto vseki put kogato razmurdah obecata ili q izvadeh stava6e edno ogromno top4e gnoi
Re6ih da si vzema obeca s top4e(podobna na medicinskata) v na4aloto vsi4ko be6e OK ama sega te4e neprestanno...
6te go probvam tova s kislorodnata voda mersi mnogo

`Death`Whore`
04-22-2006, 11:43
Пробивали са те в козметичен салон, сигурна съм. Естествено, че ще гноясва, след като 1 година не е почиствана. Отиди в аптеката и кажи, че ти трябва за обица, за да заздравее дупката, и ще ти препоръчат.

04-22-2006, 17:45
I az imah problemi s dupkite ne u6ite w na4aloto no na mene mi te4e6e edna sluz mnogo gadna. Az smqtam 4e moje bi trqbwa da smeni6 srebyrnite obici s zlatni da ne bi ot srebroto da ti stawa ne6to ili...no sy6to trqbwa da otide6 na lekar toi nai dobre 6te ti kaje.

`Death`Whore`
04-22-2006, 20:25
1. Среброто е благороден метал и няма голяма разлика дали е сребърна или златна. Всъщност май най-добре е титаниева.
2. Среброто е полезно за ушите.
3. Онази "слуз" най-вероятно е това, което мисля, което не е страшно.

terry
04-22-2006, 20:29
Zdraveite imam problem s ednata dupka na ohoto mi, postoqno subira gnoi i stra6no mn me boli.Po4istvam redovno i q maja s nqkakvo lekarstvo ama polza nikakva, molq vi kajete mi kakvoda pravq za6toto postoqnno te4e gnoi ot neqSpokoino ne e ne6to stra6no ot koeto da se pritesnqva6 mnogo!Prejivqla sam go 10 pati :wink: !!!
Ns men mi se opraviha sus spirt i kislorodna voda.Purvata sednica durjah obecata i slagah kislorodna voda,posle a mahnah za 3 dena i sus spirt i pak si slojih obi4kata, i nakraq 2 sedmici sus kislorodna voda ,su6tevremenno masajira6 i vurti6 obi4kata! :-) Na men mi pomogna i sega nqmam nikvi problemi ! Dano i na teb ti pomogne....