PDA

View Full Version : Постоянно ми напомнят за нея !!!



somebody
04-22-2006, 08:26
Писна ми ! Преди време ходех с едно момиче, бях се влюбил в нея, но началото на април скъсахме по не знайни причини.Никой не знаеше за нея, освен няколко приятели, обаче и те не знаеха, че сме скъсали ! Вчера вечерта като излизахме, беше някъде към 11.30-12.00 и един приятел ме попита за нея, но аз я бях забравил буквално..не мислех за нея, не се сещах коя е, но той като ми напомни за нея и всякаш всичко се пречупи в мене. Започнах пак да мисля за нея и когато се прибрах (бях си оставил winamp-a включен) и се беше пуснала нашата песен за което още повече се натъжих.Всичко ми напомня за нея ! :cry: Може и да звучи глупаво, но просто всичко, абсолютно всичко, ми напомня за нея.Как сме се разхождали, как сме си говорили...какво да правя, казах на му, че няма нищо между нас, обаче той явно не го разбра и си помисли, че се шегувам, за да не говора за нея. :cry: :cry: :cry:

theraven_nz
04-22-2006, 08:47
Въпреки че не разбрах какво точно питаш, ще ти кажа, че поне при мен подейства това да си намираш постоянно занимание с нещо, което буквално да те разсейва. А в това хубаво време навън няма да ти е трудно... :-D Даже ако искаш боядисай някое яйце :D

P.S. Късмет и весел празник утре :D :D :D

MrAnderson
04-22-2006, 08:48
Отпусни се, поеми дълбоко въздух, затвори очи и прогони всички мисли от главата си. Не се самонавивай да вярваш, че всичко е като в онази песен на Анелия - "Всичко води към теб". Ако все още я обичаш, направи така, че отново да се съберете заедно. Няма смисъл да се измъчваш, подхранвайки емоциите си за собственото си страдание.

В духа на казаното преди мен искам само да вметна, че спортът е най-добрия антидепресант. Дали ще се опиташ да я забравиш или да точно обратното си зависи от теб. Желая ти късмет и весело изкарване на празника!

somebody
04-22-2006, 09:11
Въпросът ми беше, как да я забравя след като всички ми напомнят за нея.

MrAnderson - пробвал съм ги тези неща и до вчера не бях мислил за нея от 22 дена.Отначало мъката беше голяма и си мислих, че само иска да тества моите чувства, но не се оказа така.Звънях й, но не вдигаше (по често затваряше).От друг телефон като се обадя, веднага вдигаше.Всичко това ме убиваше, докато един ден не си казах край, пратих й един смс в които и казвам, че ако ще продължава така и ако иска да се разбереме и да се изясним, да ми кликне, аз ще и се обадя (понежет я е на ваучер), но така и не кликна.Разбрах, че иска да ме забрави по най долния начин, защото не ми даде обяснение.Спортувам и ще продължавам да спортувам.По цял ден не съм вкъщи, или ако съм вкъщи е само да хапна, да си науча за утре, а това всичкото става за около 1 час и след това пак излизам.Постоянно се занимавам с нещо, за което съм много благодарен, защото не мога да мисля за нищо друго, особенно за нея, и това ми дава възможност да не мисля за нея.Обичах я страшно много, бях до предела на възможностите и бях готов да направя всичко за нейната любов и честност, но явно не съм бил достатъчно добър за нея. Когато започна да мисля за нея, и съм вкъщи, вземам колелото, mp3player-a, пускам си нещо хард и изчезвам някъде и така оставам сам със себе си, размишлявам, отивам някъде и си изяснявам всичко, което ме притеснява. Исках просто едно обяснение от нея, но..явно такава е била съдбата. Ех живот..живот..По едно време докато бяхме заедно (1-2 седмици преди да скъсаме) си мислих, какво ще правя като я изгубя ? И тогава осъзнах, че това не трябва да става и още повече и показвах любовта си към нея...

somebody
04-22-2006, 09:14
Благодарен съм за това, че имам приятели.Постоянно ме занимават с нещо и разбират, че ми е тежко, когато остана сам и не ме оставят намира :) Просто искам да им кажа, че не трябва да ми напомнят за нея по никакъв начин, но не мога да го открия.

^Pretty{}Girl^
04-22-2006, 09:21
i az bqh taka predi mn kofti ....... shte ti mine ne se trevoji nameri si drugo momi4e zanimavai se postoqnno s neshto nz na men mi mi na kato se opraih s mom4eto i sled tfa hodihme 6 meseca no sega go mrazq shtoto za tezi 6 meseca nz kolko greshki napravi .....

Krem4eto
04-22-2006, 09:23
Благодарен съм за това, че имам приятели.Постоянно ме занимават с нещо и разбират, че ми е тежко, когато остана сам и не ме оставят намира :) Просто искам да им кажа, че не трябва да ми напомнят за нея по никакъв начин, но не мога да го открия.

А сигурен ли си,че искаш да я забравиш,или искаш да си с нея? Това трябва да си изясниш!!!

naia
04-22-2006, 09:27
Така значи защо не се съберете щом ти липсва сигурно и ти на нея и липсваш...ако е така просто поговорете и не е нужно да я криж от всички просто бъдете по щастливи \:D/

bebs``
04-22-2006, 09:51
Въпросът ми беше, как да я забравя след като всички ми напомнят за нея.

MrAnderson - пробвал съм ги тези неща и до вчера не бях мислил за нея от 22 дена.Отначало мъката беше голяма и си мислих, че само иска да тества моите чувства, но не се оказа така.Звънях й, но не вдигаше (по често затваряше).От друг телефон като се обадя, веднага вдигаше.Всичко това ме убиваше, докато един ден не си казах край, пратих й един смс в които и казвам, че ако ще продължава така и ако иска да се разбереме и да се изясним, да ми кликне, аз ще и се обадя (понежет я е на ваучер), но така и не кликна.Разбрах, че иска да ме забрави по най долния начин, защото не ми даде обяснение.Спортувам и ще продължавам да спортувам.По цял ден не съм вкъщи, или ако съм вкъщи е само да хапна, да си науча за утре, а това всичкото става за около 1 час и след това пак излизам.Постоянно се занимавам с нещо, за което съм много благодарен, защото не мога да мисля за нищо друго, особенно за нея, и това ми дава възможност да не мисля за нея.Обичах я страшно много, бях до предела на възможностите и бях готов да направя всичко за нейната любов и честност, но явно не съм бил достатъчно добър за нея. Когато започна да мисля за нея, и съм вкъщи, вземам колелото, mp3player-a, пускам си нещо хард и изчезвам някъде и така оставам сам със себе си, размишлявам, отивам някъде и си изяснявам всичко, което ме притеснява. Исках просто едно обяснение от нея, но..явно такава е била съдбата. Ех живот..живот..По едно време докато бяхме заедно (1-2 седмици преди да скъсаме) си мислих, какво ще правя като я изгубя ? И тогава осъзнах, че това не трябва да става и още повече и показвах любовта си към нея...
винаги тка става,затова никога не показвай обичта си до край!!!

04-22-2006, 10:04
Благодарен съм за това, че имам приятели.Постоянно ме занимават с нещо и разбират, че ми е тежко, когато остана сам и не ме оставят намира :) Просто искам да им кажа, че не трябва да ми напомнят за нея по никакъв начин, но не мога да го открия.

А сигурен ли си,че искаш да я забравиш,или искаш да си с нея? Това трябва да си изясниш!!!

И да искам, и да не искам това няма значение. Опитвах се да се свържа с нея, но явно тя не иска. Казах й, ако иска да си поговорим, да се видим или нещо др, да ми кликне или прати смс. Аз се опитвах достатъчно пъти да се свържа с нея, но се разбира, че тя не иска.За 22 дена поне 1 път можеше да се обади.

Krem4eto
04-22-2006, 10:11
Благодарен съм за това, че имам приятели.Постоянно ме занимават с нещо и разбират, че ми е тежко, когато остана сам и не ме оставят намира :) Просто искам да им кажа, че не трябва да ми напомнят за нея по никакъв начин, но не мога да го открия.

А сигурен ли си,че искаш да я забравиш,или искаш да си с нея? Това трябва да си изясниш!!!

И да искам, и да не искам това няма значение. Опитвах се да се свържа с нея, но явно тя не иска. Казах й, ако иска да си поговорим, да се видим или нещо др, да ми кликне или прати смс. Аз се опитвах достатъчно пъти да се свържа с нея, но се разбира, че тя не иска.За 22 дена поне 1 път можеше да се обади.


Намери си друга!!!Или пък ходи по кафенца дискотеки,ще ти мине и ще я забравиш!Ама ходи с компания!!!

bulgarche
04-22-2006, 10:20
МОже би е знак, че трябва да се съберете отново :)

Krem4eto
04-22-2006, 11:14
МОже би е знак, че трябва да се съберете отново :)


Това наистина може да е така :smt023

frozen
04-22-2006, 11:36
Опитай да я забравиш. Ще ти е тежко и мъчно, но това е до едно време. Само изчакай да мине повечко време и чувствата и спомените ще започнат да избледняват. Добре правиш, че се разсейваш с други неща, това е начина :wink: Малко по малко ще се откъснеш от тая история. Избягвай мислите за нея, защото така само ще се измъчваш повече. Поведението й е малко гадничко от което излиза, че и не заслужава отношението ти..
Някой каза по-горе, че любовта не бива да се показва докрай, много вярно. Не бива поне докато не си сигурен, че човека може да те оцени наистина.
Ако ви е писано да сте заедно, ще бъдете, но не защото ти си я търсил.. не я търси! Така само ще се унижиш, а резултат едва ли ще има.
Гледай си себе си, своя си живот и не позволявай да ти го вгорчават хора, които явно не си заслужават вниманието. Приеми, че сега ще ти е трудно, но с времето това ще отмине.
И нали знаеш.. има една приказка "колелото се върти.." :wink:

04-23-2006, 17:25
Какъв е тоя моя живот беееееееее :cry: :cry: :cry: Бях в един приятел на гости и той ми показа едно клипче и какво да вида ? Бившата е снимана на него ! ! ! :cry: Бахти таман я бях забравил и толкова се спекох, че той разбра какво стана и спря клипчето. Всичко ми напомня за нея, как да се опитам да я забравя след като нещата така стават ?! ](*,) ](*,) ](*,)

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-23-2006, 17:28
Писна ми ! Преди време ходех с едно момиче, бях се влюбил в нея, но началото на април скъсахме по не знайни причини.Никой не знаеше за нея, освен няколко приятели, обаче и те не знаеха, че сме скъсали ! Вчера вечерта като излизахме, беше някъде към 11.30-12.00 и един приятел ме попита за нея, но аз я бях забравил буквално..не мислех за нея, не се сещах коя е, но той като ми напомни за нея и всякаш всичко се пречупи в мене. Започнах пак да мисля за нея и когато се прибрах (бях си оставил winamp-a включен) и се беше пуснала нашата песен за което още повече се натъжих.Всичко ми напомня за нея ! :cry: Може и да звучи глупаво, но просто всичко, абсолютно всичко, ми напомня за нея.Как сме се разхождали, как сме си говорили...какво да правя, казах на му, че няма нищо между нас, обаче той явно не го разбра и си помисли, че се шегувам, за да не говора за нея. :cry: :cry: :cry:

zabravi pi4 ... zabravi kak ste se razhojdali , zabravi vashta pesen ... naloji si 4e trqbva da zabravish vsi4ko i shte vidish kolko po-leko shte ti e :wink:

04-23-2006, 17:31
Еми какво да правя ? Каквото и да правя, все има нещо на което ще ми се покаже, или нейна снимка, или нейно клипче, или разни такива на които тя е там !

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-23-2006, 17:43
Еми какво да правя ? Каквото и да правя, все има нещо на което ще ми се покаже, или нейна снимка, или нейно клипче, или разни такива на които тя е там !

ми не ти препоръчвам да търкаш щот след време ще мине тая мъка и ще има да се смеете с внуците :) просто изчакай и ще видиш че ще намериш момиче с което ще си щастлив колкото и да не ти се вярва сега