PDA

View Full Version : Moderated:Търся подарък за две скъпи приятелки



HeLpCheee
04-22-2006, 09:27
zdraveite na si4ki zna4i iamm edin ogroooooooooooooomennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn problem- dve ot mnogo skupite mi priatelki imat rojden den sled 1 sedmica...i iskam da im kupq neshto koeto shte im dostavi golqma radost iskam da pokaja kolko mnogo gi obicham ! i kogato popitam drugite mi priateli kakvo da im zema te se me pitat "kakvo haresvat" mi otgovora na tova e - haresvat mnogo neshta..te sa takiva harakteri che mojesh mnogo trudno da precenish kakvo tochno bi im haresalo a i da ne im haresa to za da ne te obidqt shte sa dovolni vse pak ...celta na podaraka ne e da pokajesh kolko pari imash i da gi kupish savsem ne - celtta e da e neshto koeto hem shte im dostavi radost hem shte pokaje obichta ti ... mnogo mi e trudno i sam pod golqmo naprejenie poneje nz kakvo da e to .. a i mejdu drugoto stava duma za 16 godishni momicheta molq vi pomagaite nqma vreme a kolkoto po napredva tova vreme tolkova po se stresiram i nz Zz kakvo da pravq ..razchitam na vas i vashite predlojenie


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

naia
04-22-2006, 09:37
Плюшените мечета показват обичта ти и са сладки,а и остават за спомен можеш да ги опаковаш някак нестандартно и да направиш саморъчно картичка :)

kudravoto
04-22-2006, 11:42
zdrasti
spored men pothodq6t podaruk 6te e nqkakva sreburna grivni4ka sus sur4ica ili s imenata im ili tvoeto ime plu6kovcite sa su6to podhodq6ti nadqvam se da sum ti pomognala v izbora na podaruk:)

pomagam
04-22-2006, 11:45
napi6i im ne6to.ili ako ima6 snimki na koito ste ti,te i o6te veselqci na nqkoi kupon ili ne6to takova.zalepi tiq snim4ici na karton i napi6i po nqkoe laf4e pod sqka snimka s bukvi ot vestnici(ili celi dumi)moje i da sa bezsmislici.6tom kazva6 4e iska6 da napravi6 ne6to ot koeto da razberat 4e sa obi4ani-napravi go sama.no tva go kazvam ot moq gledna to4ka.ne vi poznavam i neznam!re6avai!

macka123
04-22-2006, 12:48
spored men e za slu4aq sa mn podhodq6ti ne6ta ot sorta na:
da razcepi6 moneta na 2 i ednata poluvina da ostavi6 za sebe si a dr na priqtelkata si.tva 6te vi svurzva za napred.su6to taka se prodavat i takiva suvenir4eta.nadqvam se da sum pomognala s ne6to

IKisseDAGirL
04-22-2006, 20:25
ами според мене медальончета с твоя снимка в тях е добра идея:)

също така можеш да вземеш 1 тетрадка и на всяка страница да залепяш някакви ваши общи снимки, като отдолу пишеш какъв е бил повода и мястото и на най-задната страница да напишеш "нищо не би могло да се сравни с незабравимите моменти, прекарани заедно с вас" или нещо подобно

успехче ти желая:P