PDA

View Full Version : Баща ми



stillteenager
04-22-2006, 12:16
Пожелавам ви никой да няма баща като моя.
1. Той не е никак либерален
2. Той е цървул
3. Той е БОКЛУК
4. Той е смрад
5. Той е никой

[-X

НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ БАЩА КАТО ТОЗИ !!!

НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ БАЩА КАТО ТОЗИ !!!

НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ БАЩА КАТО ТОЗИ !!!

piko1
04-22-2006, 12:21
:shock:
без коментар

djigi
04-22-2006, 12:22
А защо мислиш, че такъв?

rusalkata_
04-22-2006, 12:24
:shock: какво е станало,за да мислиш така? :roll:

GreenLadyM
04-22-2006, 12:26
nikoi ne si izbira roditelite...

midnight...
04-22-2006, 12:27
ок изслушахме те и сме съпричастни :wink: но никой не си избира родителите

killing_loneliness
04-22-2006, 12:44
Не мисля, че е правилно да говориш така за баща си...

04-22-2006, 12:57
kvo e stanalo 4e misli6 taka?
spodeli ni i 6te ti olekne

PleasureSeeker
04-22-2006, 13:10
но преди всичко ти е баща...

`Death`Whore`
04-22-2006, 13:27
1. Той не е никак либерален
Ето проблемът.

hamilcar
04-22-2006, 14:14
Пожелавам ви никой да няма баща като моя.
1. Той не е никак либерален
2. Той е цървул
3. Той е БОКЛУК
4. Той е смрад
5. Той е никой

[-X

НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ БАЩА КАТО ТОЗИ !!!

НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ БАЩА КАТО ТОЗИ !!!

НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ БАЩА КАТО ТОЗИ !!!

Ах какво Жъвпадение със С :).Споко пич и при мен е така.Само,че вече въобще не говоря с него.Нито го питам дали може да отида някъде.Грам не ме интересува какво прави.Направи и ти така щом така мислиш за него.

blaaaaaa
04-22-2006, 14:59
awe ne se trevojete moq e po-zle.toi ne govori na maika mi ot 1 godina i ne i ..ujas e v nas.darji se s men i s sestra mi otvratitelno..ograni4ava ni..vika ni postoqnno..nqma moment v koito da si govorim kat hora...

Boot
04-22-2006, 15:02
Ах какво Жъвпадение със С :).
Хахаха Чандлър. :mrgreen:

gia_bs
04-22-2006, 16:33
Знаеш ;и, на мен темата "баща " м ие доста болна....имакар че моя не беше такъв какъвто би трябвало да е един родител... аз въпреки това имам едното уважение към него дори било само за това че ми е биологичен родител... та, замисли се ти дали си идеалното дете... и как ще реагираш ако баща ти пусне такъв пост за теб...
Хайде със здраве!

teenkopele
04-22-2006, 16:44
Без коментар. :o :shock: :o

sexy_play_baby
04-22-2006, 16:59
Простоо Без коментар :shock:

Abs0lut3_Sl1m
04-22-2006, 17:17
Пожелавам ви никой да няма баща като моя.
1. Той не е никак либерален
2. Той е цървул
3. Той е БОКЛУК
4. Той е смрад
5. Той е никой

[-X

НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ БАЩА КАТО ТОЗИ !!!

НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ БАЩА КАТО ТОЗИ !!!

НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ БАЩА КАТО ТОЗИ !!!



Ами замисли се!Може би грешката е в теб. [-(

favor_91
04-22-2006, 19:57
никои не си избира родителите...нито те теб избират...какъв се случи

IKisseDAGirL
04-22-2006, 20:44
колко са ми познати само тея реплики :?
всеки път като се сдърпаме разсъждавам така
спокойно, като ти мине ще се смееш кви работи си приказвал :P

terry
04-22-2006, 20:50
Пожелавам ви никой да няма баща като моя.
1. Той не е никак либерален
2. Той е цървул
3. Той е БОКЛУК
4. Той е смрад
5. Той е никой

[-X

НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ БАЩА КАТО ТОЗИ !!!

НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ БАЩА КАТО ТОЗИ !!!

НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ БАЩА КАТО ТОЗИ !!!Ti pone ima6 takuv!!!!!!!!!!!!Kakvo se oplakva6 ot nego bil takuv bil onakuv!A az kakvo da kaja 4e ba6ta mi se napi kara s nenormalna skorost i katastrofira!Mnogo po lo6o e da nqma6 takuv otkolkoto da ima6 i da se oplakva6 ot nego!Sega, v sega6noto mi polojenie i problemi bih dala si4ko da imam ba6ta,nezavisimo kakuv e!/dobre 4e e priqtelqt mi samo tova e hubavoto v jivota mi/!!! :!:Ne e pravilno da govori6 taka za ba6ta si ili izob6to za roditelite si! te sa ti roditelite i nai-malkoto ti trqbva da gi uvajava6 i ceni6 /ako ne gi obi4a6/!

miloto_girl_4e
04-22-2006, 21:24
не знам баща ти какъв е и не го защитавам, но аз не бих искала да имам дете като теб..
така да говори за родителите си... :shock: :shock:

04-22-2006, 21:31
Всички го критикувате,но човека си има причина да го каже това.Както и аз си имам причина за моя предишен пост.Предпочитам без баща от колкото с такъв.Колкото и лошо да ви звучи това е истината.

04-22-2006, 21:32
Всички го критикувате,но човека си има причина да го каже това.Както и аз си имам причина за моя предишен пост.Предпочитам без баща от колкото с такъв.Колкото и лошо да ви звучи това е истината.

Това бях,аз.

piko1
04-22-2006, 21:32
омг спешна намеса от моя страна
братле много съм видял вярно може да е гадно да имаш такъв баща
аз лично нямам баща по документи
иначе бащами е долен пияница които ни малтретираше
така че много добре те разбирам и аз мразя моя
от дъното на душата си!

hamilcar
04-22-2006, 21:33
Всички го критикувате,но човека си има причина да го каже това.Както и аз си имам причина за моя предишен пост.Предпочитам без баща от колкото с такъв.Колкото и лошо да ви звучи това е истината.

Въххххххх :):):) забравих да се логна.

П.П. Съжалявам за предишните 2 поста.Не видях,че не съм се логнал.

priti_kiti
04-23-2006, 10:43
Всички го критикувате,но човека си има причина да го каже това.Както и аз си имам причина за моя предишен пост.Предпочитам без баща от колкото с такъв.Колкото и лошо да ви звучи това е истината. 4esno kazano i na men sega mi e po dobre bez nego.. no kvoto i da mi e naprail ne puskam temi vuv foruma "glei go toq bokluk ba6ta mi,curvul,smrad i t.n. " 6toto se pak imam uvajenie kum nego.

stillteenager
04-23-2006, 12:37
добре ... май дойде времето и аз да се изкажа ... разберете ме КЛАНЯМ СЕ ПРЕД МАЙКА МИ !!!
СТРАХОТЕН ЧОВЕК Е ... ала баща ми ... взима пари от майка ми (тя си има бизнес..) , няма зн кво да коментирам тук и всичките до сущ ги разпилява ... 1 ст. не виждам аз така, има и друго. Айде оставете това с парите , ще имам ... ама вижте сега хаха... абе кво да кажа той ми е направо смешен. Казвам му "права едни работи тук по интернет и ще дойдат от НСБОП и ще те фанат , ще те закопчаят и айде в затвора" .. това на бъзик и той почва да крещи като луд (това е само пример). Ае добре , понеже той е живял на село (не обиждам селяните) и е супер некултурен и това ме дразни. Супер несъобразителен е .. може да съм се прибрал късно (и той да знае това) ще влезе сутринта в 8:15 нещо да КЛОПА и ... офф добре кфо да ви пиша сега (в момента не съм на същото мнение когато писах първия пост ::: ама като ме ядоса пак ще мисля така) единственият проблем е Първия дето го написах (1.) ... с либералността ама айде като ме ядоса пак и ще пиша...

`Death`Whore`
04-23-2006, 14:23
Нямаш ли поне познати, на които да мрънкаш? Мислиш ли, че хората ги интересуват проблемите ти?

SEXtreme
04-24-2006, 08:27
Еми, пич - сори. И аз не понасям баща ми, защото е лайняр, ама какво да се прави :)

sexy_dizzy
04-24-2006, 10:47
Е ми една моя приятелка се беше ядосала на баща си и ми сподели,че поне добре би било да се разведат с техните отколкото да го търпи.Вярно е,баща й е строг,например аз ще ходя на дискотека,а нея не я пускат,защото имала час(родителите просто не могат да разберат как провалят хубавите мигове на децата си по този начин.Ами ако точно тази вечер тя щеше да срещне любовта на живота си?! :| )
Иначе баща й е забавен,просто все още си живее в своя век,но аз наистина не мога да разбера как може да лиши детето си от една дискотека с приятели.Наркомани,някой можел да я изнасили.Не казвам,че е невъзможно това,но все пак аз например не бих отишла на дискотека без момче,което да може да ме защити.Бодигард-с една дума.
Но когато й минава яда на приятелката ми тя съжълява за всичко казано досега.Просто е такъв и тя го е приела. O:)

hamilcar
04-24-2006, 11:16
Но когато й минава яда на приятелката ми тя съжълява за всичко казано досега.Просто е такъв и тя го е приела. O:)

Да,но не всички се примиряват.Аз също не го правя.

SEXtreme
04-24-2006, 13:03
Е ми една моя приятелка се беше ядосала на баща си и ми сподели,че поне добре би било да се разведат с техните отколкото да го търпи.Вярно е,баща й е строг,например аз ще ходя на дискотека,а нея не я пускат,защото имала час(родителите просто не могат да разберат как провалят хубавите мигове на децата си по този начин.Ами ако точно тази вечер тя щеше да срещне любовта на живота си?! :| )
Иначе баща й е забавен,просто все още си живее в своя век,но аз наистина не мога да разбера как може да лиши детето си от една дискотека с приятели.Наркомани,някой можел да я изнасили.Не казвам,че е невъзможно това,но все пак аз например не бих отишла на дискотека без момче,което да може да ме защити.Бодигард-с една дума.
Но когато й минава яда на приятелката ми тя съжълява за всичко казано досега.Просто е такъв и тя го е приела. O:)
И аз предпочитам наще да се разведат, щото така верно не се траят - те могат да стоят 5 минс в една стая....

MaCeTo_
04-24-2006, 18:54
Такова животно като перферктни родители - НЕМА! Всеки почне ли да влиза в критическата и става непоносим по всички параграфи...ама какво да се прави. И нас ни чака същата участ... :-k Както и да е, и моя баща не е цвете за мирисане, но то е от една година насам. Просто вече стана на 42 и му е време да откачи. Но аз го приемам какъвто и да е...все пак ако не беше той сега нямаше да ме има и да пиша тука. :lol:

hamilcar
04-24-2006, 19:37
Такова животно като перферктни родители - НЕМА! Всеки почне ли да влиза в критическата и става непоносим по всички параграфи...ама какво да се прави. И нас ни чака същата участ... :-k Както и да е, и моя баща не е цвете за мирисане, но то е от една година насам. Просто вече стана на 42 и му е време да откачи. Но аз го приемам какъвто и да е...все пак ако не беше той сега нямаше да ме има и да пиша тука. :lol:

Има,има.Родителите на един приятел са супер хора.Пари му дават пускат го навсякъде.Лошото е,че той е леко глуповат и неможе да разбере,че са супер родители.

terry
04-25-2006, 06:56
Такова животно като перферктни родители - НЕМА! Всеки почне ли да влиза в критическата и става непоносим по всички параграфи...ама какво да се прави. И нас ни чака същата участ... :-k Както и да е, и моя баща не е цвете за мирисане, но то е от една година насам. Просто вече стана на 42 и му е време да откачи. Но аз го приемам какъвто и да е...все пак ако не беше той сега нямаше да ме има и да пиша тука. :lol:

Има,има.Родителите на един приятел са супер хора.Пари му дават пускат го навсякъде.Лошото е,че той е леко глуповат и неможе да разбере,че са супер родители.I maika mi e takava.Pravq glupost sled glupost,napivam/otvreme na vreme/,pu6a,izlizam i ne se pribiam ponqkoga.a tq vsi4ko mi pro6tava,ne sam idealna,no tq e suer maika.Ako ba6ta mi be6e jiv sega,6tqh s tova si povedenie da sam ili smlqa ot boi/vupreki 4e ne me e udrql nikoga/ili vpopravitelen dom!No tova e ozna4ava 4e ne trqbva da go uvajavam! vupreki 4e pie6e be6e propadnqk i spe6e s vsqka sre6tanata kurva i ne mnogo 4esto mi obru6ta6e vnimanie az go ivajava6 i daje sega sled smurtta mu az pak go uvajavam.Kakuvto i da e bil ti mi be6e ba6ta i nai malkoto koeto mu dulja e UVJENIE

MaCeTo_
04-25-2006, 13:19
Даже и да са перферктни сега и на тях ще им дойде времето да полудеят :lol:

stop_the_war
04-25-2006, 19:35
не трябва така да говориш за баща. твърдо заставам зад всички, на които също като на мен им потръпва всяка фрибра, при мисълта някои да застане срещу баща си, тва е против всички светли принципи на терора и диктатурата, на старовремското допотопно патриархално възпитание, на които съм се клел във вярност. тои ти е дал живот, отгледал те е, и ти мисля само най-доброто. А ти сигурно си искал нещо гнусно и упадачно като да слушаш западна музика, или свобода или ...
страх ме е само да го напиша ... личен живот [-X [-X [-X
а по мое време направо да те е наложил с колана, ама сега са измислили некви глупости - закон за защита на детето, та да не можеш да го накараш да ти свърши работата и да го биеш как ти кеф,
ама ше гласуваме за Атака и те ше махнат тия шантрави закони

[LP]```
04-25-2006, 20:18
ami na4i kakavto i da e toi dobar-lo6...nz si kvo toi na parvo mqsto ti e ba6ta.moje da ne e idealniqt roditel...no se pak ti e nqkav... ama pak zamisli se i ti ne si mojebi idealnoto dete,no....
mojebi ako kaji6 kakva e to4no pri4inata 6te moga da ti kaja ne6tp pove4e no zasega tolkovka :| =; :-&

dream_for_you
04-25-2006, 20:25
а бе хора радваи те се,че си имате бащи [-o< знаете ли какво е да израснете без баща??? :smt011 колкото и да не е либерален,какъвто и да е,поне го имате.замислете се малко преди да пишете такива глупости

hamilcar
04-25-2006, 20:48
не трябва така да говориш за баща. твърдо заставам зад всички, на които също като на мен им потръпва всяка фрибра, при мисълта някои да застане срещу баща си, тва е против всички светли принципи на терора и диктатурата, на старовремското допотопно патриархално възпитание, на които съм се клел във вярност. тои ти е дал живот, отгледал те е, и ти мисля само най-доброто. А ти сигурно си искал нещо гнусно и упадачно като да слушаш западна музика, или свобода или ...
страх ме е само да го напиша ... личен живот [-X [-X [-X
а по мое време направо да те е наложил с колана, ама сега са измислили некви глупости - закон за защита на детето, та да не можеш да го накараш да ти свърши работата и да го биеш как ти кеф,
ама ше гласуваме за Атака и те ше махнат тия шантрави закони

Пфффффф нямаш представа какъв е неговия или моя баща.Какво е правил или още прави.Тия неща за колана ... баща ми ги правеше като бях по-малък,а сега дали ще посмее.

П.П. Твойто мнение беше най-глупавото лично за мен.Лишено от всякакъв смисъл.

stop_the_war
04-26-2006, 13:48
пратих линкче на един приятел и тои ми каза, че е много яко, ама не е сигурен дали другите ще ми разберат тънкия хумор. Аз си мислех че не сте толкова тъпи, та да не го разберете. тва е малко миксче от разговори с разни хора дето говорят така, например дядо ми, тои много се тормози за тоя закон. тва е ирония, ако не схващате. Аз мисля точно обратното.

black_lady999
04-26-2006, 17:43
ами то никой няма перфектен баща...моя никога не ми е посягал,не ми вика много често,ама има далеч по-гадни кусури

Shantav^dakel
04-26-2006, 17:56
Странно ми е това, което някои твърдят, че като ти е баща трябва да го уважаваш и цениш и такива ПРОСТОТИИ. Човек печели уважение, не то получава само, защото е едикъв си. В крайна сметка никой не ме обича или мрази понеже съм сестра, дъщеря, внучка, братовчедка, приятелка от детската градина и т.н. Спечелила съм си всички чувства на хората около мен по някъв начин.
Изобщо моя съвет е да потърпиш, то и нямаш друг избор сигурно, да станеш независим от семейството си и тогава всичко ще се промени. Не се терзай, ако се терзае ест, за това, че мислиш така за баща си и не ги слушай тия дето гонворят, че е два ли не е грях да говориш така ЗА СОБСТВЕНИЯ СИ БАЩА, щото наистина никой няма перфектен баща, но сигурно техните бащи нямат кой знае колко недостатъци. Оплакват се от малко неща като, че не ги пуснли на диско или на купон, че им се скарали за лоши оценки и т.н. ама ако ги биеха, малтретираха психически или/и физически сигурно щяха мноооого да обичат таткого си.

temari1785
03-15-2008, 18:13
Той те храни и облича ! Не е редно да се обръщаш към него с тези думи ! И на него не му е леко .....(предполагам)

zvezdichkaaa
03-15-2008, 18:52
Странно ми е това, което някои твърдят, че като ти е баща трябва да го уважаваш и цениш и такива ПРОСТОТИИ. Човек печели уважение, не то получава само, защото е едикъв си. В крайна сметка никой не ме обича или мрази понеже съм сестра, дъщеря, внучка, братовчедка, приятелка от детската градина и т.н. Спечелила съм си всички чувства на хората около мен по някъв начин.
Изобщо моя съвет е да потърпиш, то и нямаш друг избор сигурно, да станеш независим от семейството си и тогава всичко ще се промени. Не се терзай, ако се терзае ест, за това, че мислиш така за баща си и не ги слушай тия дето гонворят, че е два ли не е грях да говориш така ЗА СОБСТВЕНИЯ СИ БАЩА, щото наистина никой няма перфектен баща, но сигурно техните бащи нямат кой знае колко недостатъци. Оплакват се от малко неща като, че не ги пуснли на диско или на купон, че им се скарали за лоши оценки и т.н. ама ако ги биеха, малтретираха психически или/и физически сигурно щяха мноооого да обичат таткого си.


Съгласна съм от-до с тебе.

pollyy
03-16-2008, 20:18
abe vie mom4etata ste vse pak dosta po dobre uredeni ot nas momi4etata moqt ba6ta e ujasen mraz qgy mrazq gyyyy da ymre tova jelaq ima hilqdi pri4ini toi e perverznik toi e ujasen 4ovek....ako nqkoe momi4e moje d ami kaje kak da se razbera s 4ovek kato tozi da mi pomogne konservativen tipi4en bulgarski muj s akul kolkot na mi6ka....

BringBackDaBeat
03-17-2008, 08:25
Пожелавам ви никой да няма баща като моя.
1. Той не е никак либерален
2. Той е цървул
3. Той е БОКЛУК
4. Той е смрад
5. Той е никой

[-X

НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ БАЩА КАТО ТОЗИ !!!

НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ БАЩА КАТО ТОЗИ !!!

НЕ ИСКАМ ДА ИМАМ БАЩА КАТО ТОЗИ !!!


не съм чел темата на там щот ме мързи ама не говори простотий шот вече сте се сдобрили

sweety_blondy
03-17-2008, 09:02
ти се радвай,че все пак имаш родители!Защото има хора,които дори и това нямат!Никой не избира какви да са родителите мУ! Ще мине време,Ще осъзнаеш , че не е така както го мислиш сега! Той работи предполагам,изкарва пари за теб и семейството ти за да се чуствате добре!

rakiQ
03-17-2008, 10:51
s moq ba6ta ne se bqhme vijdali ot 6 god ... vidqhme se predi 3 meseca (slu4aino) no za men ne e ba6ta tva.. az ne go 4uvstvam kato ba6ta a po-skoro kato priqtel...
sviknala sym bez ba6ta

Vaniushkata
03-17-2008, 11:23
Boje,za pryv pyt vijdam nqkoi da obijda roditelite si samo zaradi pari,diskoteki i t.n.Ba6ta ti ne te bie,nali?Ne te tormozi psihi4eski,nali?Ne bludstva s teb,nali?Mi 4akai malko.Vsi4ki sme hora,sys nedostatyci i dobrodeteli.Ti ako nqkoi pyt se razkre6ti6 na nqkoi tvoi priqtel,zna4i toi spokoino moje da te otpi6e kato takyv.Tova e po-tvoqta logika.Za6to ti vse pak ne se opita6 da nameri6 podhod kym tvoq ba6ta,da pogovori6 s nego,ako naistina ima za kakvo.A pyk tva da mrynka6,4e roditelite ne te puskali na diskoteka.Abe na 16 godini ne e mn normalno da si izliza6 ei taka,makar 4e vsi4ki go pravim.Az sym na 17 god.Ba6ta mi e mn strog,osobeno za cigari i alkohol,no az pu6a.No ne kazvam,glei go toq sys starovremennite principi.Obi4am go adski mn,dori kogato se pali za gluposti.Nerazbran 4ovek e,ne moje da se spori s nego.No kolkoto me obi4a toi,az takava obi4 ot drug osven ot maika mi moga samo da synuvam.Tova,4e e strog,dai sq da go napravim lainar a?Te se pritesnqvat za nas.Dai da te vidq teb s deca,ole boje,sigurno 6te stanat nqkvi propadnali narkoman4eta.Za vsi4ko si ima vreme,mislete predi da govorite.

Rofl4e
03-17-2008, 18:49
E kak moje da govori6 taka za ba6ta si e?? :shock: omg q se spri ne stiga 4e ti e usigoril pokriv nad glavata prehrana,predpolagam razpolaga6 i s djobni(kolkoto i da sa te)i da tragne6 taka da govori6 mi ne go zaslujava 4oveka a ti zaslujava6 edin qk tupanik da razbere6 za kogo trqbva da govori6 i ne govori6 taka :-x

mese4ka
03-22-2008, 12:43
нали за това е тоя сайт за да си казваме проблемите и по един или др.начин хората да ни помогнат .... и като са родители какво дай да направим живота на децата си ад... и аз не обичам майка си :neutral: ... даже с ръка на сърцето си мога да кажа че я мразя вие ако искате ме съдете не сте в нашето положение да казвате какво е право и какво не момчето просто иска малко подкрепа а не пак някой да го съди :-x :-x :-x :evil: хайде full respect :smt011

TheNewReligion
03-22-2008, 22:07
:shock: какво е станало,за да мислиш така? :roll:
+1 :roll: :roll: :roll:

scorpion4ituo
03-23-2008, 13:46
Омфг??!?! Баща ми е бащата мечта!!! Много як човек е. Даваше ни всичко което мама забраняваше! Винаги е на наша страна! Винаги се даржи с нас мн яко и ни дава кфото поизкаме. Например: купи си хипер як компиутар но аз го помолих и той ми го даде! Или на него казах че пуша и той отиде на родителската среща и дори майка ми не знае.... Винаги се е гризжил за нас много добре и не ни е лишавал от нищо. Винаги казания при него е нямало. Или са били само за ей тъка (защото и за сплашване не ставаха :Д). Вобще много як човек. Пуска ме насякаде и когато поизкам. Проблема е че майка ми е пълната противоположност ;(. Тя нищо не дава, често е сардита за нещо и не ни разбира.... (казвам ние шот имам 2 сестри близначки на 11 год а аз сам на 14).

dazzling_girl
03-25-2008, 13:52
Какъвто и да е,той ти е баща и ти не бива да говориш така за него! :?

03-25-2008, 14:08
никой ли не забеляза, че тамата е от 2006та?

dazzling_girl
03-25-2008, 14:17
никой ли не забеляза, че тамата е от 2006та?
Ми не :D :razz: колко глупаво да пишем тук :lol: