PDA

View Full Version : obi4a li me ili ....



ne6i4
04-22-2006, 12:56
zdraveite az sym na 14 i haresvam edin batko ama neznam na kolko e!toi trenira v kluba v koito treniram i az,vseki den me kara da zagrqvam s nego,kogato igraem geimove,vinagi izbira men,dori da ima po silni ot men vyv volleyball-a!v4era dori me zakara do nas i mi kaza;do Ponedelnik,mynik!vsi4ki si mislqt taka!:D :D :D
v4era treniora ni organizira tyrnir po dvoiki i az igrax s nego!kogato igraem dvamata sme nepobedimi!kajite kak mislite dali me haresva!!!!az mnogo go haresvam :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 dnes samo toi mi e v glavata!kajete kak da razbioram povedenieto mu? :-k :oops:

machoka
04-22-2006, 13:02
Треснал го е нагона май :roll:

Внимавай какво правиш, при всички положения! :idea:

`Death`Whore`
04-22-2006, 13:04
Така се възражда голямата любов - баткото с колата се запознава, докато тренира, с момиченце, гледа да се бута винаги при нея и се влюбва безумно. Привличаш го, това е ясно.

04-22-2006, 13:04
Треснал го е нагона май :roll:

Внимавай какво правиш, при всички положения! :idea:

v kakvyv smisal da vnimavam? :smt017

ne6i4
04-22-2006, 13:07
mislite li 4e moje da se polu4i ne6to mejdu nas ako razlikata v godinite ni e golqma?da re4em nqkyde okolo 10-15.zashtoto nasitina neznam na kolko e!!!

machoka
04-22-2006, 13:08
Треснал го е нагона май :roll:

Внимавай какво правиш, при всички положения! :idea:

v kakvyv smisal da vnimavam? :smt017

Не приемай всичко за чиста монета, никой не е толкова свят, колкото изглежда.

Щом шофира - над 18 е. Кадърните и свестн хора над 18 ясно си дават сметка, че с осмокласничка трудно ще срещнат голямата любов, трудно ще очакват от евентуалната връзка с половинката си доверие, взаимно уважение, една дълбоко морална връзка. Демек - най-вероятно му се прави секс и знае, че може да те спечели без проблем.

Накарай го да се запознае с вашите, да вечеряте заедно - ти също се запознай с техните, вечеряйте заедно с тях. В смисъл - не семействата чак, ами ти и той с вашите и после с техните. Това е до някъде доказателство, че няма да злоупотреби с теб, повярвай ми.

Ако започне да се дърпа - директно го режи и не му мисли.

`Death`Whore`
04-22-2006, 13:09
mislite li 4e moje da se polu4i ne6to mejdu nas ako razlikata v godinite ni e golqma?da re4em nqkyде kolo 10-15
Въпросът е риторичен /макар че в децата в седми клас едва ли знаят тази дума/.

ne6i4
04-22-2006, 13:12
mislite li 4e moje da se polu4i ne6to mejdu nas ako razlikata v godinite ni e golqma?da re4em nqkyде kolo 10-15
Въпросът е риторичен /макар че в децата в седми клас едва ли знаят тази дума/.

az sym 8!!!

ne6i4
04-22-2006, 13:13
i zashto da e ritori4en!kajite mi kak mislite dali 6te se polu4i ne6to!dali ako iska da pravim sex da mu se dam ili ne!kak mislite

`Death`Whore`
04-22-2006, 13:17
Знаех, че си осми клас и беше ясно, че ще се обидиш и ще изтъкнеш, че си малко по-голяма, отколкото съм решила. Детски работи. Представи си мъж на 25 години. Той има поне средно образование, ти нямаш основно. Той работи, кара кола, нормално е да мисли за по-сериозни неща от контролното по математика или как Ели обича Иван, той знае, но харесва Ирена и т.н.

otchaqnata
04-22-2006, 16:30
mi nqma da e zle parvo da razbere6 na kolko godini e i posle da misli6 za nego.i posle 4e te e zakaral do vas nito nezna4i.a ot dumite mu:po ponedelnik manik pokazva otno6enieto si kam teb - kato kam po-malka sestra ili 4ovek po malak ot nego s 10 godini kakto ti sama kaza.za tova te savetvam - potarsi nqkoi na tvoqta vazrast

teenkopele
04-22-2006, 16:47
Привличаш го. :wink:

Glezlata
04-22-2006, 16:49
Suvsem vuzmojno e da ima 4uvstva,no i tolkova vuzmojno e da mu e samo za svalkata,sexa ili ne6to ot toq rod.A i kakvo zna4i"da mu pusna li",ti samo sex li iska6 ot nego? :smt012

Krem4eto
04-22-2006, 19:09
v4era dori me zakara do nas i mi kaza;do Ponedelnik,mynik!

Щом ти е казал така,значи те приема като дете!Той просто те е закарал защото си му сладка (но не за любов) а приятелски!!!Така,че не си мисли,че те харесва,не се самозалъгвай,не се пали!!!Просто го приемай като приятел!!!

Labelle
04-22-2006, 19:33
Тези по-големите са хитреци. Човекът никога няма да подходи към теб директно ще мине през Петрич за да стигне до Силистра. Малкото проявено внимание вече ти е завъртяло главата и на него му е ясно. Явно е , че от това връзка трудно че излезе, затова мисли и не се поддавай. Лично мнение: ако нещата се позадълбочат ще останеш много наранена за дълго време. Така , че по добре си го избий от главата докато е време.

Barbaronka
04-22-2006, 20:10
Chak puk da te obichaaaaa..... :-k

sexy_dizzy
04-22-2006, 20:45
Явно си му сладка и има привличане,но ако искаш да се сближите или по точно за да разбереш дали има вероятност изобщо да станете по близки се опознайте повече,та ти не знаеш годините му камо ли дали има гадже или те харесва.
Започнете да разговаряте повече и когато разбереш повече неща за него тогава седни и пиши!

POLA^_^
04-22-2006, 21:17
Тези по-големите са хитреци. Човекът никога няма да подходи към теб директно ще мине през Петрич за да стигне до Силистра. Малкото проявено внимание вече ти е завъртяло главата и на него му е ясно. Явно е , че от това връзка трудно че излезе, затова мисли и не се поддавай. Лично мнение: ако нещата се позадълбочат ще останеш много наранена за дълго време. Така , че по добре си го избий от главата докато е време.

SummeRLove08
04-22-2006, 22:01
Привличаш го. :wink:
:smt023

ne6i4
04-24-2006, 11:26
ami da vi kaja 4estno mai4e e nqkyde na 24 nai mn 25! vse pak vi blagodarq 4e mi kazaxte kakvo da napravq!! 8)
no vse pak mislq da razbera poi4e za nego i togava 6te vi pi6a pak
=;

pitbullbg
04-24-2006, 16:09
Треснал го е нагона май :roll:

Внимавай какво правиш, при всички положения! :idea:

v kakvyv smisal da vnimavam? :smt017

Не приемай всичко за чиста монета, никой не е толкова свят, колкото изглежда.

Щом шофира - над 18 е. Кадърните и свестн хора над 18 ясно си дават сметка, че с осмокласничка трудно ще срещнат голямата любов, трудно ще очакват от евентуалната връзка с половинката си доверие, взаимно уважение, една дълбоко морална връзка. Демек - най-вероятно му се прави секс и знае, че може да те спечели без проблем.

Накарай го да се запознае с вашите, да вечеряте заедно - ти също се запознай с техните, вечеряйте заедно с тях. В смисъл - не семействата чак, ами ти и той с вашите и после с техните. Това е до някъде доказателство, че няма да злоупотреби с теб, повярвай ми.

Ако започне да се дърпа - директно го режи и не му мисли.
mn si prav poslu6ai go nqma da zgre6i6...