PDA

View Full Version : Ne moga da se vlubq



panterata
04-22-2006, 13:43
mn sam stranna.iskam da se vlubq a ne moga.prosto nqma v kogo,za6toto ne poznavam mn mom4eta.tova e taka poneje sam adski sramejliva i kogato trqbva da vodq nqkav razgovor s nqkoe mom4e naprao blokorvam.v takiva slu4ai izglejdam gruba i hladna no tova ne e taka.i taka mom4etata se otkazvat da ob6tuvat s men predi o6te da sme se opoznali.eto za6to nqma mom4e koeto da poznavam dobre i mislq 4e tova e pri4inata da ne moga da se vlubq.molq vi daite ideq kak da preodoleq tazi sramejlivost za6toto e mn gadno!a ina4e sam naistina krasiva ai horata koito me poznavat istinski naistina sa razbrali 4e ne sam studen 4ovek i darjat na men

babi_girl
04-22-2006, 15:37
mislq 4e trqbva da se otpusne6, da zapochne6 da ob6tuva6 pove4e, taka 6te se zapoznava6 s pove4e hora (i mom4eta i momi4eta). i kogato govori6 s mom4e opitaj se da izglejda6 taka sqka6 ne si mnogo zajteresuvana. taka 6te mu stane interesno. kogato blokira6 izglejda6 ot4aqna i za tova ne iskat da prodyljavat razgovora. ako se dyrji6 vse edno ne ti puka za mom4eto s koeto govori6 ima po golqm 6ans da stane ne6to

^FaiNt^F
04-22-2006, 15:38
Ne moje da ne moje6 da se vliubi6 :lol: Takiva filmi nqma. Otdelen e ve4e vyprosa 4e prosto nqma v koi da se vliubi6 :roll: . Ami kakvo da ti kaja.....sramejlivostta ti pre4i i to dosta...qvno ima ne6to vytre v teb, koeto te spira :roll: abe neznam...opitai se da si povtarq6 4e nqma ot kakvo da se pritesnqva6...znam li :?

P.S "...naistina krasiva...." haha i skromna wee....

uspeh :P

Krem4eto
04-22-2006, 18:45
mn sam stranna.iskam da se vlubq a ne moga.prosto nqma v kogo,za6toto ne poznavam mn mom4eta.tova e taka poneje sam adski sramejliva i kogato trqbva da vodq nqkav razgovor s nqkoe mom4e naprao blokorvam.v takiva slu4ai izglejdam gruba i hladna no tova ne e taka.i taka mom4etata se otkazvat da ob6tuvat s men predi o6te da sme se opoznali.eto za6to nqma mom4e koeto da poznavam dobre i mislq 4e tova e pri4inata da ne moga da se vlubq.molq vi daite ideq kak da preodoleq tazi sramejlivost za6toto e mn gadno!a ina4e sam naistina krasiva ai horata koito me poznavat istinski naistina sa razbrali 4e ne sam studen 4ovek i darjat na men

Трябва да не те е срам!!!Когато говориш с момче трябва да си себе си!Помисли си, все е дно говориш с приятелка!!!Просто трябва да свикнеш да общуваш с момчета иначе ще се оправиш!!!!!!

SeXyTo_f
04-22-2006, 18:54
не съм прочела кво съдържа темата...ама според заглавието....НЕ ТИ И ТРЯБВА...мн . боли...... 8-[ не бе шегувам се...ей са ще го прочета!

SeXyTo_f
04-22-2006, 18:57
Ами то не става когато ти искаш...винаги става в най-неподходящия момент и когато най-малко очакваш...спокойно...любовта ще долети до теб...а и този човек за да се влюбени...ше те харесва такава каквато си найстина и ще те опознае достатъчно добре и ще разбере че не си студен човек :)
(Аз м/у другото с моята голяма лубов...беше мн смешно запознанство...ама са няма а разказвам...но бях разочарована на края...сега не сме заедно)

dream_for_you
04-22-2006, 19:09
от всичко преживяно до сега съм разбрала предимно две неща
:arrow: когато търсиш любовта не я намираш,тя идва в наи-неочаквания момент
:arrow: не е възможно да избягаш от любовта [-(
за това наи-доброто,което можеш да направиш е да се забавляваш без да ти пука.разбери,4е момчетата не са по-различни от момичетата #-o не се притеснявай да си говориш с тях,просто бъди себе си
УСПЕХ!!!!!!!!!!

Barbaronka
04-22-2006, 19:14
Abe ti radvai se ! Mani ne ti trqq :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ExTr3m3_GiRL
04-22-2006, 19:23
Как така няма да можеш да се влюбиш бе? :roll: Можеш разбира се всеки може, но не и ако постояно си мислиш как НЕ МОЖЕШ ДА СЕ ВЛЮБИШ!!! Любовта идва както тя си знае, идва когато трябва не трябва да я насилваш! А това за срамежливостта еми като не се харесваш такава промени се бе, а ако не можеш....еми такава ще те харесват пък, който иска да те опознае ще те хареса такава каквато си!!! :-D

white_chik
04-22-2006, 19:26
ami i na men mi se slu4va ne6to podobno oba4e ne 6toto se sduhvam ami 6toto v moito daskalo mom4etata sa super tupi.moga samo da ti preporu4am da se otpusne6 malko.prosto suzdadi si samo4uvstvie i vseki put kato govori6 s nekoe mom4e si kazvai "kolko sum gotina" iili ne6to takova za da ne se sramuva6,6toto sum sigurna 4e ako mom4etata te opoznaqt 6e si padnat po teb.are uspeh :wink:

Eros Ramazzotti
04-22-2006, 19:30
I az predi biah sa6tia,no sega ve4e si ob6tuvam normalno,ama pak si niamam priatelka,i az ne poznavam mnogo momi4eta,no vapreki,4e se durja super,pak ne me iskat...samo priateli sme.Spoko,ima sviastni i skromni mom4eta koito tursiat takava kato teb,az sum edin ot tiah,zatova ne gubi kuraj:)

POLA^_^
04-22-2006, 20:47
лелее едни момчета са все пак,не са кой знае колко различни от нас и те се притесняват в повечето случаи!Приказваш си с тях и да не ти пука пък каквото стане!

sexy_dizzy
04-22-2006, 21:08
Започни да излизаш там,където би могла да срещнеш някой,в когото да се влюбиш!
Веднага ти препоръчвам дискотеката защото там винаги можеш да се запознаеш с някой,просто отиваш на дансинга,започваш да танцуваш и,ако те привлече някой се опитваш да му грабнеш окото!Боже,толкова ли е трудно да се отпусеш?Айде до 40 години да си стоя стара мома щото ме е срам да му кажа"здравей"!

:smt011
Щом казваш,че си срамежлива става ми ясно,че и във флирта не се справяш много добре.Бъди мила с момчетата,усмихвай се.Не,това твоето просто не е проблем,не знам какво повече да кажа.Просто се отпусни,ако ти самата не можеш да направиш нещо,какъв е смисъла ние тук да ти обясняваме.Просто се дръж естественои любовта сама ще дойде при теб :smt008 !