PDA

View Full Version : kak a mu kaja 4e sam do 10



cytety
04-22-2006, 13:47
mn haresvam 1 mom4e i toi ne pokani v tqh na kupon..btw az sam na 14 toi na 18..vzima knijka i pravi kupon...sa6tiq den kogato e kupona sledobqd mu zvanqh da se ogovorim pone da mi kaje kade jivee za6toto nie smao si 4atim i nz...no toi mi zatfavq postoqnno..i bez tova ne iskah da otida mn mn 6toto sam do 10 i nz kak 6tqh da mu kaja..pls pomognete mi ](*,)

midnight...
04-22-2006, 13:59
ми остави го да си слънчасва и хич не се тревожи за него, все пак той губи, нали :wink:

cytetu
04-22-2006, 14:02
tai az sam cyteto kak ..kak dago ostavq kato go obi4am stra6no mnogo

Chiana
04-22-2006, 14:08
mn haresvam 1 mom4e .......
za6toto nie smao si 4atim i nz...

Значи той те кани на купон, ти много го харесваш, обаче вие само си чатите?!?! И ти ще ходиш на купона?! Абе, мила, ако само си чатите изобщо не се замисляй. Мани го! Чата не е нищо. Ти не го познаваш. А ако сте се виждали - еми значи или не иска да те види, или пък си има някаква работа и не иска да вдига телефона. Или пък си е хванал гадже. Не му звъни повече и това е. Той ако държи да се видите, ще ти се обади. Късмет, мила.

cyteto
04-22-2006, 14:12
abe nii se poznavame s nego..ama po 4ata si kazvame mn ama mn raoti a kato se vidim samo zdra kak e kakvo pravi6 i taka..az sam v takava faza 4e iskam da otida samo za da sam blizo do nego..ne si e hvanal gadje sigurna sam..takyf si e prosto..{ne e pedal spoko}

Chiana
04-22-2006, 14:17
А какви са му намеренията към теб? Пуска ли ти свалки в чата?

kasis
04-22-2006, 14:23
от един чат не можеш да разбереш какво представлява

cytety
04-22-2006, 14:48
ami da postoqnno nqkfi {P} i razni svalki..da znam 4e ot 4ata ne moga da razbera kakav e i sestra mi mi go kazva dori..oba4e az mn go haresvam i kogato me pokani zabraih si4ko dr razbirate li me?

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-22-2006, 15:17
mn haresvam 1 mom4e i toi ne pokani v tqh na kupon..btw az sam na 14 toi na 18..vzima knijka i pravi kupon...sa6tiq den kogato e kupona sledobqd mu zvanqh da se ogovorim pone da mi kaje kade jivee za6toto nie smao si 4atim i nz...no toi mi zatfavq postoqnno..i bez tova ne iskah da otida mn mn 6toto sam do 10 i nz kak 6tqh da mu kaja..pls pomognete mi ](*,)

of ne se zanimavai s takiva nesigurni istorii ... toia v chata moje da te metka kak si iska [-X =; i kfo mu tichash po gyza mu zvanish i nam si kfo tam q go ostavai toia ako tolko iska da se vidite shte tarsi toi nedei da padash tolko nisko ... :smt011 :smt012 :smt013

04-22-2006, 15:53
Ахахахахахахаха :) Мойто момиче,вервай ми,най-вероятно не му пука за теб,просто иска да те оправи един път за спорта и да се изгъзарее пред приятелите.И аз съм на тази възраст и знам кво,още повече с 14 годишна...Не се обиждай ,но на 14 години вие момичета вече придобивате външен вид на жената а по акъл сте си дечица,вярвате в любовта и чувствата,не искате от едно момче пари и слава,което е много добре и много хубаво,но после се променяте.Мисля си че те е викал,защото лесно би се навила на секс,особено ако той е някое зле и неможе да се реализира сред връстниците си...Дано да греша обаче :)

SoulHarvest
04-22-2006, 15:57
Преследваи любовта си ко не те желае го преследваи докато не посегне не живота си, ако това не се случи направи нещо романтично даречем се хвърли през прозореца и остави предсмъртно писмо или пък си пръсни черепа върху разтворен албум с негови снимки и роза отгоре.

Glezlata
04-22-2006, 16:54
Otkaji se spored men.6tom ne ti vdiga,4e daje i ti zatvarq...se seti kolko iska ti da si tam.Ako tolkova iska6e 6te6e toi sam da ti zvunne.Puk i ti kato si do 10... :-k

POLA^_^
04-22-2006, 18:07
Ахахахахахахаха :) Мойто момиче,вервай ми,най-вероятно не му пука за теб,просто иска да те оправи един път за спорта и да се изгъзарее пред приятелите.И аз съм на тази възраст и знам кво,още повече с 14 годишна...Не се обиждай ,но на 14 години вие момичета вече придобивате външен вид на жената а по акъл сте си дечица,вярвате в любовта и чувствата,не искате от едно момче пари и слава,което е много добре и много хубаво,но после се променяте.Мисля си че те е викал,защото лесно би се навила на секс,особено ако той е някое зле и неможе да се реализира сред връстниците си...Дано да греша обаче :)
сорка ама мисля,че той е прав!

Krem4eto
04-22-2006, 19:36
Аааа много тъпо!Защо не ти е вдигал?!Значи неиска нищо сериозно от тебе...Изчакай той да ти звънне!!!

ExTr3m3_GiRL
04-22-2006, 19:56
Ахахахахахахаха :) Мойто момиче,вервай ми,най-вероятно не му пука за теб,просто иска да те оправи един път за спорта и да се изгъзарее пред приятелите.И аз съм на тази възраст и знам кво,още повече с 14 годишна...Не се обиждай ,но на 14 години вие момичета вече придобивате външен вид на жената а по акъл сте си дечица,вярвате в любовта и чувствата,не искате от едно момче пари и слава,което е много добре и много хубаво,но после се променяте.Мисля си че те е викал,защото лесно би се навила на секс,особено ако той е някое зле и неможе да се реализира сред връстниците си...Дано да греша обаче :)
сорка ама мисля,че той е прав!

Напълно прав си е даже!!! Съжалявам мила обаче това е положението :-k :smt009 Приеми го и го забрави!

04-22-2006, 21:01
Ахахахахахахаха :) Мойто момиче,вервай ми,най-вероятно не му пука за теб,просто иска да те оправи един път за спорта и да се изгъзарее пред приятелите.И аз съм на тази възраст и знам кво,още повече с 14 годишна...Не се обиждай ,но на 14 години вие момичета вече придобивате външен вид на жената а по акъл сте си дечица,вярвате в любовта и чувствата,не искате от едно момче пари и слава,което е много добре и много хубаво,но после се променяте.Мисля си че те е викал,защото лесно би се навила на секс,особено ако той е някое зле и неможе да се реализира сред връстниците си...Дано да греша обаче :)
Пич ти пък не се прави на толкова мъдър и зрял,щото мога да ти кажа,че има жени и на 20 години,на които не им пука за тези неща(парите и славата).Да,те имат значение,особено парите,но защо според теб ВСИЧКИ жени ИЗЦЯЛО се водят при избора си на траен партньор от това?