PDA

View Full Version : Притеснявам се



Abs0lut3_Sl1m
04-22-2006, 15:37
Значи пичове аз нали сега от понеделник ще хоодя на фитнес(http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=599094#599094)та се питам там да не ми направат някви тестове на белите дробове или нещо такова и да ме усетат че пуша???? :? НАситина се притеснявам.Та може ли да ми кажете кво точно ще стане?Аз ще ходя в тримонциум,щот майка ми бачка там и ме е уредила.та сега сте вие...

street_ar{t}ka
04-22-2006, 16:41
ае пич!според мен няма за какво да се тревожиш!и аз ходя на фитнес ама за такива тестове аз не съм чувала.ае и леко с упражненията :-D :smt006

djigi
04-22-2006, 17:09
Хехе, как ще ти правят тестове на дробовете във фитнеса. Влизаш си в съблекалнята преобличаш се и отиваш при уредите.... ако не се лъжа твоя беше темата за съседката, която те видяла с цигара... май наистина трябва да се позамислиш за тия цигари....
И, единсвеното е ако започнеш да се задъхваш, но все пак ще ти е първата тренировка

Fena
04-22-2006, 17:14
Инструктор имаш ли или си на "свободно блъскане" ?

Abs0lut3_Sl1m
04-22-2006, 18:07
Инструктор имаш ли или си на "свободно блъскане" ?
Еми щяло да е с инструктор.

'wan`a`doo'
04-23-2006, 13:54
Ами те инструкторите по принцип се усещат за такива неща,в смисъл и аз нз как но разбират сиурно от задъхване ала-бала,ама ако не пушиш от отдавна,а ти няма как да пушиш кой знае от колко отдавна не мисля,че много ще си личи. Макар че една приятелка пушеше само от година и треньора и си знаеше,че пуши...та прави си сметка :wink:

PleasureSeeker
04-23-2006, 17:53
Ами те инструкторите по принцип се усещат за такива неща,в смисъл и аз нз как но разбират сиурно от задъхване ала-бала,ама ако не пушиш от отдавна,а ти няма как да пушиш кой знае от колко отдавна не мисля,че много ще си личи. Макар че една приятелка пушеше само от година и треньора и си знаеше,че пуши...та прави си сметка :wink: пък и да те усети никога не може да е 100% сигурен,че пушиш...и не може да го докаже...така,че спокс...а аз за тоа фитнес не сам чувал...сигурно ша е нов

sexy_play_baby
04-24-2006, 00:04
Хехе, как ще ти правят тестове на дробовете във фитнеса. Влизаш си в съблекалнята преобличаш се и отиваш при уредите.... ако не се лъжа твоя беше темата за съседката, която те видяла с цигара... май наистина трябва да се позамислиш за тия цигари....
И, единсвеното е ако започнеш да се задъхваш, но все пак ще ти е първата тренировка

mdamm i az mislq kato teb

Abs0lut3_Sl1m
04-24-2006, 19:49
ЕМи нищо не стана.Смисъл отидох там зех си карта за месец,обясниха ми тоя уред как се ползва,оня уред как се ползва и така.Охх...слава Богу.

07-16-2006, 18:41
xeee az sum si nai dobre pi6a si piq si na6te znaqt i dori s tqh go pravq

07-16-2006, 23:36
nikakvi testove ne pravqt spoxi :) ;-)

BAD_GIRL_
07-17-2006, 11:52
[-X nikakvi testove ne pravqt xaaxxaaxxa ne se trevoji

07-17-2006, 20:10
Значи пичове аз нали сега от понеделник ще хоодя на фитнес(http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=599094#599094)та се питам там да не ми направат някви тестове на белите дробове или нещо такова и да ме усетат че пуша???? :? НАситина се притеснявам.Та може ли да ми кажете кво точно ще стане?Аз ще ходя в тримонциум,щот майка ми бачка там и ме е уредила.та сега сте вие...
ами няма да ти правят тестове освен ако не почнеш д асе занимаваш сериозно ..... иначе тримона е хуаво ...

niGGa
07-17-2006, 21:56
Значи пичове аз нали сега от понеделник ще хоодя на фитнес(http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=599094#599094)та се питам там да не ми направат някви тестове на белите дробове или нещо такова и да ме усетат че пуша???? :? НАситина се притеснявам.Та може ли да ми кажете кво точно ще стане?Аз ще ходя в тримонциум,щот майка ми бачка там и ме е уредила.та сега сте вие...
Брат, няма нищо да ти направят.Влизаш си в съблекалнята, преобличаш се, започваш да буташ, връщаш се, обличаш се и си тръгваш.Бързо, просто, лесно.

light_purple
07-18-2006, 21:47
E tva puk kak go izmisli?Kak si predstavia6 vseki 4ovek koito trugva na fitnes da mu praviat proverka na belite drobove?Misli we 4ovek