PDA

View Full Version : Daide suvetcheta pls



Zmiichence
04-22-2006, 14:41
Zdr purvo ! Pochvam naprao s problema.. :
Znachi,predi 4 godini mi beshe purvoto gadje.. s nego beshe purva celuvka,ala bala .. i vurvqhme 9 meseca nqkade... az mnogo go obichah..
Posle go zarqzah i si hvashtah gadjeta postoqnno,samoche mi omruzvaha burzo i gi rejih.. No sega sled 4 godini az pak se seshtam za tova momche.. Toi e edinsteniqt koito sum obichala i mislq che oshte obicham.. zatova i mu namerih gsma i mu pisah...
Toi vednaga otklikna i mi kaza che az sushto sum edinstvenoto momche koeto toi e obichal i che prez tezi 4 godini nikoga ne me e zabravql..
Toi e edna godina po-maluk ot men.. [az sled mesec pravq 18]
Ta problema e tam..che neznaq dali pak da sum s nego..mislq che go obicham i iskam da probvam... No ima oshte edno malko problemche..
Mote pr sa ot hai laifa taka da se kaje.. a tova momche ne izliza po centara chesto,i ne mu se nose dobra slava i neznaq priqtelite mi kak shte reagirat.. Ne kazvaite samo da ne mi puka ot priqtelite poneje mi puka! Mislq che obicham tova momche...Molq vi daide suveti !
Mersi na vsichki !

babi_girl
04-22-2006, 14:56
emi spored men trqbva da se vyrne6 pri nego 6tom se obichate, a ako priqtelite ti sa ti istinski priqteli 6te go priemat kato tvoe gadje

Как да си върна душата?
04-22-2006, 15:29
А за кого ти пука повече?

Barbaronka
04-22-2006, 15:47
Kak vika edin moi priqtel :: ''Ne se kosi,nishto nema da se oprae''
Hah :lol: :lol: :lol:

Mikohito
04-22-2006, 15:50
Според мен не обичаш това момче истински иначе нямаше да ти пука ча толкова за мнението на приятелите ти.И какво значи от хаи лайфа това че имат пари не ги прави нещо повече от другите.Помисли си наистина на кой държиш повече на момчето в което твърдиш че си влюбена все още или на приятелите ти.Пък и ако са ти истински приятели ще го приемат какъвто и да е.

SoulHarvest
04-22-2006, 16:13
Да разбира се върни се при него живеите дълго и щастливо докато СМЪРТТА ви раздели.

Chiana
04-22-2006, 16:25
Пробвай, пък каквото стане. Ако не стане, нищо няма да изгубиш. Човек трябва да поема рискове. ;)

Krem4eto
04-22-2006, 18:51
Пробвай, пък каквото стане. Ако не стане, нищо няма да изгубиш. Човек трябва да поема рискове. ;)
:smt023 Приятелите ти трябва да го приемат!Но ако мислиш,че той не е за теб си намери друг!!!

OMG_WTF
04-22-2006, 19:03
abe 4esno da ti kaja, si mnogo tupa ! Izob6to ne obi4a6 tova mom4e, no iska6 da probva6, ami ako toi te obi4a i go narani6 pove4e ? Pomisli si kakvo izpitva6 kym nego i ako go obi4a6 istinski, bi si smenila priqtelite ako trqbva no za da si s nego... no ako ne si sigurna po dobre ne go naranqvai !

ExTr3m3_GiRL
04-22-2006, 19:12
Според мен не обичаш това момче истински иначе нямаше да ти пука ча толкова за мнението на приятелите ти.И какво значи от хаи лайфа това че имат пари не ги прави нещо повече от другите.Помисли си наистина на кой държиш повече на момчето в което твърдиш че си влюбена все още или на приятелите ти.Пък и ако са ти истински приятели ще го приемат какъвто и да е.

Дам така е замисли се за това! А ако толкова много искаш отново да пробваш еми давай и не трябва да ти пука кво казват щом толкова го обичаш :roll: оф незнам ти и ти май незнаеш какво искаш, че нас питаш #-o