PDA

View Full Version : Животът е от най-сложните...



Как да си върна душата?
04-22-2006, 15:25
Защо по празниците се чувствам толкова гадно, тая шибана празнота, усещане, че никога няма да я срещна... аз не живея, а съществувам...вчера пътувах с едно момиче 4 часа в един автобус, нищо не и казах, можех, даже щеше да е забавно и аз 2ма ни, но аз мълчах като пукал, умирах от скука и слушах чалнатата и приятелка... Никога не съм успявал да проявя тази решителност, пукало ми е от някви тъпи неща и никога не съм бил щастлив в смисъл... жалко е вече месеци наред да се будиш с такива гадни мисли ](*,) Will I ever Be Happy? [-o<

babi_girl
04-22-2006, 15:33
vij sega milichyk, nikoga nqma da si 6tastliv dokato ne spre6 da se samosyjalqva6 i ne pochne6 da misli6 za jivota ot hubavata mu strana. prosto nqma da stane. za6to vmesto da kazva6 "nqma da sym 6tasliv" ne si kaje6 "az zaslujavam vsi4ko hubavo" trqbva da si vdigne6 samo4uvstvieto si da misli6 po pozitivno, taka 6te ti e po lesno i s momi4etata :)

Mikohito
04-22-2006, 15:47
Като чета такива теми ми става някакво сдухано.Пич не се притеснявай не е вярно че никога няма да бъдеш щастлив и че няма да имаш приятелка.Просто трябва да се отпуснеш и да се забавляваш независимо какво става около теб.Трябва да проумееш обаче първо че щастието ти не се гради само върху това да имаш момиче до себе си което да обичаш просто трябва да гледаш от хубавата страна на нещата.

04-22-2006, 16:08
Споко е пич, горе главата ! Бъди решителен и по смел. Следващия път я заговори, може да се попритесняваш отначало, но то е само отначало. После, като започнете да обсъждате разни теми, ще се отпуснеш и ще бъде супер ! Малко по малко си създай цели, който да ги постигаш, когато ги постигнеш, нови цели и така. Когато си изградиш един твой свят, от приятели, самочувствие, уважение от приятелите ти и други познати ще имаш самочувствие и момичетата ще проявяват интерес към тебе, защото ще попитат разни твой познати за тебе и те ще кажат добра дума и .. 8)

Айде късмет и бъди по решителен

SoulHarvest
04-22-2006, 16:30
Дам щастието е относително понятие. За да си щастлив направи живота си приятен. За да ти е приятен живота трябва живота на другите да е лош така че излез навън и влоши живота на някои. Вземи близалката на малко дете или сгази пясъчния замък на някои, бутни бапка пред преминаващ автобус ще се почувстваш по добре!

Glezlata
04-22-2006, 16:46
Prosto si v nqkakva depresiq ne drugo.Spoko vseki 4ovek si ima kofti dni,meseca,a pri nqkoi i godini.No vinagi,pomni vinagi ne6tata se opravqt! :smt058

teenkopele
04-22-2006, 16:46
Ще бъдеш хепи, споко! :mrgreen:
В случая всичко е въпрос на време. :)
Успех. :wink:

Chiana
04-22-2006, 17:51
Ех, пубертет, пубертет.... Спокойно. Обърни 200 водка сега по празниците и отиди да куфееш в някоя дискотека. Там свали някоя мацка, намляскай я, а ако ти се точи- още по-добре. Просто да не ти пука. Живей си живота. Всичко ще се оправи. ;)

Krem4eto
04-22-2006, 19:29
Защо по празниците се чувствам толкова гадно, тая шибана празнота, усещане, че никога няма да я срещна... аз не живея, а съществувам...вчера пътувах с едно момиче 4 часа в един автобус, нищо не и казах, можех, даже щеше да е забавно и аз 2ма ни, но аз мълчах като пукал, умирах от скука и слушах чалнатата и приятелка... Никога не съм успявал да проявя тази решителност, пукало ми е от някви тъпи неща и никога не съм бил щастлив в смисъл... жалко е вече месеци наред да се будиш с такива гадни мисли ](*,) Will I ever Be Happy? [-o<

"Хей,спрайт иска да ти каже нещо:момичетата надушват,че си отчаян"!!!Трябва да се вземеш в ръце и да станеш по-общителен!!!УСПЕХ!!!

midnight...
04-22-2006, 20:29
Защо по празниците се чувствам толкова гадно, тая шибана празнота, усещане, че никога няма да я срещна... аз не живея, а съществувам...вчера пътувах с едно момиче 4 часа в един автобус, нищо не и казах, можех, даже щеше да е забавно и аз 2ма ни, но аз мълчах като пукал, умирах от скука и слушах чалнатата и приятелка... Никога не съм успявал да проявя тази решителност, пукало ми е от някви тъпи неща и никога не съм бил щастлив в смисъл... жалко е вече месеци наред да се будиш с такива гадни мисли ](*,) Will I ever Be Happy? [-o<

"Хей,спрайт иска да ти каже нещо:момичетата надушват,че си отчаян"!!!Трябва да се вземеш в ръце и да станеш по-общителен!!!УСПЕХ!!!
верно и аз се сетих за спрайт :mrgreen:
:arrow: по темата мога да ти кажа че всичко става с времето
неможе от днес за утре живота ти да стане прекрасен
мога да ти кажа че всичко което си сега си си го направил ти и от теб зависи какво ще става по нататък :wink:

04-22-2006, 23:18
ХРИСТОС ВЪСКРЕСЕ:)
БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТИТЕ:)

dAnnyb0y
04-22-2006, 23:20
ХРИСТОС ВЪСКРЕСЕ:)
БЛАГОДАРЯ ЗА СЪВЕТИТЕ:)

Воистина воскресе!
С това считам темата за приключена.