PDA

View Full Version : Дали ме харесва?



Mikohito
04-22-2006, 16:09
Здравейте скоро в училището ми се появи едно ново момиче и се запознах с нея защото имаме общи приятели.Струва ми се че ме харесва защото все се закача нещо с мен и ми се усмихва постоянно.А когато ме види че не съм в настроение се опитва да ме развесели.Преди няколко седмици една приятелка ми каза че това момиче си падало по мен,а преди няколко дни друга обща приятелка ми каза същото.Започнах да се чудя дали наистина не е вярно това което ми казват но има и съмнение защото си има гадже.Какво е вашето мнение.

SoulHarvest
04-22-2006, 16:19
Хмм не те харесва! Просто женките си падат по подобни работи интрижки разни глупости там. Така че моя съвет е да не се захващаш с глупости умри си на спокоиствие.

04-22-2006, 16:20
Бъди с нея, говорете си, прекарвайте заедно повече време. След време ще се изясни дали те харесва или не, ако ти я харесваш и тя продължава да се държи така с тебе, то е време да направиш първата крачка. Щом си има гадже и прави така с тебе, значи са пред скъсване..

Krem4eto
04-22-2006, 16:22
Бъди с нея, говорете си, прекарвайте заедно повече време. След време ще се изясни дали те харесва или не, ако ти я харесваш и тя продължава да се държи така с тебе, то е време да направиш първата крачка. Щом си има гадже и прави така с тебе, значи са пред скъсване..

Съглaсна :) :smt023

teenkopele
04-22-2006, 16:49
Бъди с нея, говорете си, прекарвайте заедно повече време. След време ще се изясни дали те харесва или не, ако ти я харесваш и тя продължава да се държи така с тебе, то е време да направиш първата крачка. Щом си има гадже и прави така с тебе, значи са пред скъсване..

Съгласен съм. :)
Искам само 1 нещо да добавя- внимавай да се се окаже някоя интригантка. :wink:

Mikohito
04-28-2006, 17:03
Вчера пак се видях с това момиче но нещо не бях в настроение и бях някакъв намръщен.Просто се бях скарал с един приятел и бях нервен и ядосан и тя като ме видя че ми е кофти веднага дойде при мен и ме хвана за ръка и започна да ми разправя да съм се усмихнел и че не ми отивало да съм мрачен.

ProstoAz
04-28-2006, 17:09
За мене има 3 вариянта:
1. Харесва те, но не е сигурна в чувствата ти, за това и продължава да ходи с гаджето си - как ще остане на сухо?!?
2. Не те харесва - просто иска да накара гаджето си да ревнува!
3. Харесва те, но не колкото харесва гаджето си - винаги е добре да имаш и РЕЗЕРВЕН вариянт, нали така?
Защо не провериш кой от трите вариянта е верен?
Покани я да излезнете на кафе, излезте, след няколко дни го направи пак, но този път се опитай и да я целунеш и виж как ще реагира!
Успех! :wink:

*BlackRhythm*
04-28-2006, 19:32
^
Да бе,ще я целуне,и после оня ще отиде и ще му счупи главата =D>
Ми тогава давай,закачай се с нея и ти (ако я харесваш) и ще видиш тя дали ще се поддаде или не.Ако не се дърпа...Ти си \:D/
Ако се дърпа...Зарежи я,и като тя почне да се закача се прави на интересен :mrgreen:
А ако не я харесваш..Кво те боли всъщтност дали тя те харесва или не?
Аа да,кеф ти е като знаеш че някой с който се движиш те харесва :)

miloto_girl_4e
04-28-2006, 19:36
^npocTo^a3^f^, пише се вариАнт :wink:
според мен те харесва, но е пред дилема с кого иска да бъде - с теб или с гаджето и сега не знае какво да прави...

black_dimond
04-28-2006, 20:52
moje da te haresva a moje da si i samo simpati4en vse pak si ima gadje i ot opit ti kajva ne se doverqvai mnogo na drugite po dobre govori s neq i taka 6e ti e nai qsno kakvo e polojenieto

ne6i4
04-29-2006, 13:24
ami vij sq!az sym na syshtoto polojenie,kato tebe!imam si gaje i se zakacham s edno momche ne che go haresvam a prosto e priqtna kompaniq :) po dobre ne si vnushavai che te haresva :wink: apyk moje i da te haresva!NeznaM!
pokani q na kafe ili pyk nakarai nqkoi tvoi dobyr priqtel da q popita!
Ycpex :smt006 :smt006 :smt006 :smt006

MTV_GIRL
04-29-2006, 15:20
da prava e | За мене има 3 вариянта:
1. Харесва те, но не е сигурна в чувствата ти, за това и продължава да ходи с гаджето си - как ще остане на сухо?!?
2. Не те харесва - просто иска да накара гаджето си да ревнува!
3. Харесва те, но не колкото харесва гаджето си - винаги е добре да имаш и РЕЗЕРВЕН вариянт, нали така?
Защо не провериш кой от трите вариянта е верен?
Покани я да излезнете на кафе, излезте, след няколко дни го направи пак, но този път се опитай и да я целунеш и виж как ще реагира!
Успех! | \:D/