PDA

View Full Version : Strahotni svirki i strahoten seks



Buffy_--Teylar
04-22-2006, 16:36
Kakvo oznachava edno momiche da pravi strahotni svirki i strahoten seks,?Kak da go napravi za da ne go zabravite NIKOGA?
obqsnete sega momcheta..vse pak trqbva da ni kajete.. :wink: :P

04-22-2006, 16:41
мойто момиче, ако си се родила дърво, дърво ще си останеш.
не можем да ти помогнем!

lainagovna
04-22-2006, 16:46
не е вярно, можем, с повече тренировки упоритост и постоянство всичко се постига. иначе по темата нестандартните и нови неща едва ли са забравими..

Chiana
04-22-2006, 17:16
Миличка, според мен всичко се постига с опит. Аз не съм момче, но все пак... НЕ може момиче, което е правило 1-2 пъти секс през живота си и да е добра в леглото. Е, всичко е строго индивидуално. На един човек му харесват едни неща, а на друг - други. Трябва да се експериментира. Според мен, най- добре е да се чувстваш комфортно и да не се притесняваш. Просто правиш това, което ти дойде на ум. И следиш реакциите на партньора ти. :wink:

gboy
04-22-2006, 21:42
emi to ne e kato kato da re6i6 zada4a - tuka tova , tam - taka i gotovo, dosta po-slojno i dosta po-komplexno e, pyk i za vseki si e razli4no...

nqma_zna4enie
04-22-2006, 21:46
na pulno sam suglasen s 1 po gorno mnenie nemoje ot 1-2 puti i da si super dorba v legloto sas vseki 4ovek e taka nqma ot kvo da se pritesnqva6. :wink: :wink: :wink: davai po te4enieto pak kvoto stane

04-22-2006, 22:48
nezabravima svirka - po4va6 da go ligavi6 celiq taka 4e racete ti da se pluzgat po nego ;) sled tva bie6 4ikii e ednovremenno s tova go lapa6.posle masajira6 testisite i gi smu4e6 dokato produljava6 da bie6 4ikiii burzo i silno sled.sled tva gulta6 si4kata sperma na mom4eto i pasajira6 topkite mu dokato toi se prazni :P

nezabravim sex - mi za men e kogato priqtelkata mi me zavurje za legloto i po4ne da me drazni :) v smisal po4va da mi bie 4ikii i da mi go lapa i to4no predi da svur6a spira. sled tva mi zavurzva o4ite i..nai veroqtno masturbira 6tot 4uvam samo vikane i qko pu6kane :D sled tva me razvurzva i mi dava da q lijq ;) sled koeto po4vame sex i to4no predi da svur6a pak spira :D (eh taq hitru6a :)) i taka dokato nakraq az napravo se poburkvam i tq me razvurzva i az super qko po4vam da q..:D i svur6vam v neq :::

04-22-2006, 22:51
zabraih da se podpi6a :)

-GosT

PleasureSeeker
04-23-2006, 08:19
и мойте представи за страхотен...секс...и свирки адски мн се доближават до твоите :D

miss_kiss181
04-23-2006, 08:29
ami seki ima razli4no razbirane za ideqlen sex ili idealni svirki tva e taka po prostata ri4ina 4e si4ki sme razli4ni ako iska6 da si po dobra(ili pone az taka zapo4nah) razberi kakvo haresva na gajeto ti i ako tova haresva i na eb go pravi v legloto za da mu donese6 maksimalno udovolstvie.Opitvai novi i razli4ni ne6ta tova su6to ne se zabravq i pravi samo tova koeto 6te haresa i dvama vi...

Neuken
04-23-2006, 10:50
Хората са го казали: Сексът е между ушите, а не между краката.

Дали ще бъде страхотно или не зависи най-вече от това, което ти става в главата.

Сравнете го с чекиите и ще видите, че съм прав.

^KaSiDi^
04-23-2006, 11:33
verno e,che takova opredelenie za nai strahoten sex i nai strahotni svirki ne moje da se dade,pri vseki e razlichno,na edno momche naprimer moje da mu haresva priqtelkata mu da e nqkoq perverzna kuchka,na dr da e nqkoe sladko momichence,koeto da go gleda nevinno.....taka che razlichni hora-razlichni ideali :-k

Ako iskash da dostavish ogromno udovolstvie na drugarcheto si gledai go v ochite i shte razberesh vsichko! aide uspeh :wink: