PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Той не ми говори вече ...



Black_Cat
04-22-2006, 17:03
moqta istoria e po-stranna, no 6te karam napravo...
Kogato se regnah v tozi forum tova be6e predi moje bi 2-3meseca i togava po slu4ainost namerih mom4e(nqma da izdavam nick my)i. Razmenihme si snimki i si pisahme pribilitelno 1mesec, sled tova oficialno se sre6tnahme v u4ili6te, taa po na kratko....
toi mi kazva6e 4e mn darji na men dori edin put mi kaza 4e me obi4a, az razbirase ne povqrvah 4e me obi4a za6toto se bqhme vijdali samo 2-3 puti na jivo... az naprekusnato my kazvah 4e mn darja na nego za6toto e taka ne sam sre6tala takuv 4ovek do sega,kakto i da e...mn puti sme se karali i sled tova kato go pitam za6to ponqkoga izbuhva taka, toi mi kazva 4e e mn oburkan i 4e my e mn trudno(neznael kakvi sa my 4ustvata) a kato go pitam kakvo iska kava 4e iskal men... no pri4inata da sam tolkova ot4aqna 4e da se dopitam do vas e 4e posledniat put se vidqhme na 19(srqda) i ot togava nz za6to vsi4ko be6e normalno i toi bez pri4ina prosto taka sprq da mi govori, az dori v momenta go molq da mi kaje pone za6to pravi taka... no nai lo6oto e 4e nemoga da go ostavq za6toto se vlubih mn v nego i naprekusnato pla4a za nego a poprinci ne pla4a za mom4eta, a ne mi se vqrva da me luje toi ne e takuv... :shock:
P.P.znam 4e moje bi nikoi nemoje da mi pomogne no se kusam ot rev, dori v4era kato go vidqh v daskalo(po slu4ainost za6toto sme razli4ni smeni) 6tqh da se razreva

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

SeXyTo_f
04-22-2006, 17:13
Ам, какъв е въпроса? Амиии...ще давам и аз направо...той не знае какви са му чувствата...ми направи може би 1вата крачка...след като си влюбена и той ще се замисли кво иска...и ще разбере може би...абе нз...попитай го какви чувства има към тебе...иии може би ако смяташ за добре...сподели свойте с него...ии ако не ти отвърне и отг. му е не...ще ти се тежичко и кофти...ама миличка няма да е последния...колкото иска6 мом4ета...и то от идеален та по идеален ;) Спокойно според мене ще се получи... http://mania.forumup.com/images/smiles/Trilly-69-11.gif

Black_Cat
04-22-2006, 17:20
az sam my kazvala 4e sam vlubena v nego i toi po4va da se obijda 4e ne zaslujaval nikoe momi4e i t.n. toi e mn ama mn sramejliv i zatva go hva6ta qd 6tot mi e kazval 4e my pre4i tova 4e e sramejliv.... pitala sam go za 4ustvata my i edin put kaje 4e me iska zavinagi i nekvi takiva drug put mi kazva 4e nz i e mn oburkan ama to tva e lesno ami nz kak 6te se opravq kato ve4e treti den my pi6a v 4ata i toi i duma ne mi e kazal to tva e gadnoto 4e nz kak da go nakaram da progovori....

SeXyTo_f
04-22-2006, 17:25
az sam my kazvala 4e sam vlubena v nego i toi po4va da se obijda 4e ne zaslujaval nikoe momi4e i t.n. toi e mn ama mn sramejliv i zatva go hva6ta qd 6tot mi e kazval 4e my pre4i tova 4e e sramejliv.... pitala sam go za 4ustvata my i edin put kaje 4e me iska zavinagi i nekvi takiva drug put mi kazva 4e nz i e mn oburkan ama to tva e lesno ami nz kak 6te se opravq kato ve4e treti den my pi6a v 4ata i toi i duma ne mi e kazal to tva e gadnoto 4e nz kak da go nakaram da progovori....
ол, мила, е са му напиши...да не ти се прави на интересен...ама нз си кво..ама аз мн те обичам...ама нз кво искам...кажи му чееее, това са некви бебе6ки историики...са му напи6и "Ти с мене ли си или не си?" хаха, не нз...ако искаш му го напиши после кажи кво е казал... 8-[ и само не разбрах за кво не ти пише и за ко избощо се сърди..?

Black_Cat
04-22-2006, 17:28
emi aide de i az tva se 4udq za kakvo ne mi pi6e... :shock: kvo li ne sam my nagovorila tia dni dori bqh tolkova izbesnqla ve4e 4e po edno vreme go psuvah, toi viks 4e e mn 4ustvitelen ama kato go gledam vop6te ne my puka

Krem4eto
04-22-2006, 17:30
az sam my kazvala 4e sam vlubena v nego i toi po4va da se obijda 4e ne zaslujaval nikoe momi4e i t.n. toi e mn ama mn sramejliv i zatva go hva6ta qd 6tot mi e kazval 4e my pre4i tova 4e e sramejliv.... pitala sam go za 4ustvata my i edin put kaje 4e me iska zavinagi i nekvi takiva drug put mi kazva 4e nz i e mn oburkan ama to tva e lesno ami nz kak 6te se opravq kato ve4e treti den my pi6a v 4ata i toi i duma ne mi e kazal to tva e gadnoto 4e nz kak da go nakaram da progovori....

Отиди до него питай дали още се сърди и ако той нищо не ти каже,ти му кажи не ми се сърди,гушни го и го цункай!!!Или по бузката или по устата ти си реши!!! Хайде УСПЕХ!!!!И да се оправиш с него!!!

SeXyTo_f
04-22-2006, 17:32
az sam my kazvala 4e sam vlubena v nego i toi po4va da se obijda 4e ne zaslujaval nikoe momi4e i t.n. toi e mn ama mn sramejliv i zatva go hva6ta qd 6tot mi e kazval 4e my pre4i tova 4e e sramejliv.... pitala sam go za 4ustvata my i edin put kaje 4e me iska zavinagi i nekvi takiva drug put mi kazva 4e nz i e mn oburkan ama to tva e lesno ami nz kak 6te se opravq kato ve4e treti den my pi6a v 4ata i toi i duma ne mi e kazal to tva e gadnoto 4e nz kak da go nakaram da progovori....

Отиди до него питай дали още се сърди и ако той нищо не ти каже,ти му кажи не ми се сърди,гушни го и го цункай!!!Или по бузката или по устата ти си реши!!! Хайде УСПЕХ!!!!И да се оправиш с него!!!
Точно така! :smt023 8-[ O:)

The_Caress
04-22-2006, 18:21
az sam my kazvala 4e sam vlubena v nego i toi po4va da se obijda 4e ne zaslujaval nikoe momi4e i t.n. toi e mn ama mn sramejliv i zatva go hva6ta qd 6tot mi e kazval 4e my pre4i tova 4e e sramejliv.... pitala sam go za 4ustvata my i edin put kaje 4e me iska zavinagi i nekvi takiva drug put mi kazva 4e nz i e mn oburkan ama to tva e lesno ami nz kak 6te se opravq kato ve4e treti den my pi6a v 4ata i toi i duma ne mi e kazal to tva e gadnoto 4e nz kak da go nakaram da progovori....
Мали,горката,що ли не съм на мястото на момЧето...късметлия...

heavy
04-22-2006, 18:31
Xaxa..zashto li mi napomnq na men tova momche....Suvetut mi e ne pozvolqvai vsichko da svurshi taka.. :wink:

SeXyTo_f
04-22-2006, 18:44
Xaxa..zashto li mi napomnq na men tova momche....Suvetut mi e ne pozvolqvai vsichko da svurshi taka.. :wink:
ти ли си момчето? :smt118 а? http://mania.forumup.com/images/smiles/oregonian_hoh.gif не бе бузикам се http://mania.forumup.com/images/smiles/Trilly-77-24.gif