PDA

View Full Version : Мъдрец?



Teeth
04-22-2006, 17:16
ми :) никне ми мъдрец и не чух коментентни отговори пък и нямам път към зъболекар-а и... за това пиша :) моля кажете:

задължително ли се вади?
ако се вади може ли да ме приспят хуу че да не усетя нишо? :)

мерси

GreenLadyM
04-22-2006, 17:58
ne e zaduljitelno da se vadi!samo ako nqmash mqsto...na men ediniq otgore ve4e mi porastna i nqmam problemi...oba4e zabolekarq kaza 4e kato izrastne i drugiq moje da se naloji da se izvadi zashtoto moje da nqma mqsto...Taka 4e ako mislish 4e si raste pravilno nqma za kakvo da se pritesnqvash,malko shte te boli dokato se pokaje,posle vsi4ko shte e ok!

djigi
04-22-2006, 18:16
Отговора на първия въпрос- споделям мнението на ^Green_Lady^. За едното изваждане на мъдрец няма да те приспят! Ще ти сложат местна упойка.

forrzi
04-22-2006, 18:19
по-добре си ги извади,шото като порастнеш и станеш на към 30 ше имаш такива проблеми,дато не моеш си представиш
мойте ше ги вадят в зародиш :?

04-22-2006, 19:21
по-добре си ги извади,шото като порастнеш и станеш на към 30 ше имаш такива проблеми,дато не моеш си представиш
мойте ше ги вадят в зародиш :?

Kakwi problemi mogat da se polu4at?

djigi
04-23-2006, 09:04
Може да ти се получат проблеми, ако нямаш достатъчно място и този зъб просто няма къде да стой, по скоро той се опитва да си извоюва място и ти "тормози" другите зъби. Но въобще не е задължително това да се случи....

Barbie
04-23-2006, 15:42
mi...na men mi rastqha mudreci...samo 4e se vuzpalqvaha...glavno ot stres, nervi i preumora...ako 4uvstva6 bolka, po-dobre idi na zubolekar...moje da ne se vadi, a samo malko da se cepne tukunta otgore, 4e da izraste po-burzo..no ako za zuba nqma mqsto, 6te se naloji da go izvadqt...i nai-veroqtno 6te e s mestna upoika