PDA

View Full Version : Голям проблем с приятелите



Lost_Soul
04-22-2006, 18:35
Доста дълго събирах кураж за да пусна тази тема и много бих се радвала ако ми дадете съвет....
Имам много голям проблем-имам прекалено малко приятели и се чувствам много самотна.
Случи се нещо което не бих искала да разкривам поради съображения за сигурност,само ще кажа че тази случка ме накара да се чувствам като най-нищожния човек на света...та от тогава вече нищо не е същото,не се разбирам изобщо със съучениците си...приятелка съм само с 5-6 човека от цялото даскало.Извън училище пък имам не повече от 10 приятели и заради това се чувствам ужасно....нямам компания към която да принадлежа и с която да се веселя когато се случи нещо хубаво....
наистина чувствам се много гадно и не знам какво да правя...дайте ми съвет,моля... :cry:

Fifiqn
04-22-2006, 19:07
Кажи случка за да стане по-ясно.

Composure
04-22-2006, 19:20
Доста дълго събирах кураж за да пусна тази тема и много бих се радвала ако ми дадете съвет....
Имам много голям проблем-имам прекалено малко приятели и се чувствам много самотна.
Случи се нещо което не бих искала да разкривам поради съображения за сигурност,само ще кажа че тази случка ме накара да се чувствам като най-нищожния човек на света...та от тогава вече нищо не е същото,не се разбирам изобщо със съучениците си...приятелка съм само с 5-6 човека от цялото даскало.Извън училище пък имам не повече от 10 приятели и заради това се чувствам ужасно....нямам компания към която да принадлежа и с която да се веселя когато се случи нещо хубаво....
наистина чувствам се много гадно и не знам какво да правя...дайте ми съвет,моля... :cry:

не ти трябват много приятели трябват ти много ама да са ти верни до гроб

RoyTheReaper
04-22-2006, 19:24
Доста дълго събирах кураж за да пусна тази тема и много бих се радвала ако ми дадете съвет....
Имам много голям проблем-имам прекалено малко приятели и се чувствам много самотна.
Случи се нещо което не бих искала да разкривам поради съображения за сигурност,само ще кажа че тази случка ме накара да се чувствам като най-нищожния човек на света...та от тогава вече нищо не е същото,не се разбирам изобщо със съучениците си...приятелка съм само с 5-6 човека от цялото даскало.Извън училище пък имам не повече от 10 приятели и заради това се чувствам ужасно....нямам компания към която да принадлежа и с която да се веселя когато се случи нещо хубаво....
наистина чувствам се много гадно и не знам какво да правя...дайте ми съвет,моля... :cry:



не ти трябват много приятели трябват ти малко ама да са ти верни до гроб

midnight...
04-22-2006, 20:13
радвай се че имаш приятели макар и малко
някои хора дори нямат и толкова :wink:

terry
04-22-2006, 20:16
Доста дълго събирах кураж за да пусна тази тема и много бих се радвала ако ми дадете съвет....
Имам много голям проблем-имам прекалено малко приятели и се чувствам много самотна.
Случи се нещо което не бих искала да разкривам поради съображения за сигурност,само ще кажа че тази случка ме накара да се чувствам като най-нищожния човек на света...та от тогава вече нищо не е същото,не се разбирам изобщо със съучениците си...приятелка съм само с 5-6 човека от цялото даскало.Извън училище пък имам не повече от 10 приятели и заради това се чувствам ужасно....нямам компания към която да принадлежа и с която да се веселя когато се случи нещо хубаво....
наистина чувствам се много гадно и не знам какво да правя...дайте ми съвет,моля... :cry:Ne e vajno kolko sa na broi a kakvi sa!Ako ne struvat , i 6te te predadat seki udoben moment ne ti trqbvat!Za men e po dobre s edin no istinski priqtel !

04-23-2006, 12:04
Mi to i az ne popadnah v klas v koito da moga da namerq istinski priqteli tai kato sme prekaleno razli4no dosta vreme stradah zaradi koeto no nai-nakraq se osaznah i si kazah po dqvolite za kvo sa mi te imam tolkova mnogo i po-vajnoto ne mnogo a VERNI priqteli izvan toq klas..koito ne me haresva zna4i ima gre6ka v negoviq televizor ne6to 8) 6oto dostata4no ISTINSKI hora sa mi pokazali uvajenieto si sq teq suliovci kato ne mogat zna4i sa tvarde prosti za da se narejdat sred moite priqteli. Naistina radvai se na tova koeto ima6 po-dobre da znae6 4e vse pak IMA na kogo da raz4ita6 otkolkoto da si bakan s priqteli koito utre kato ima6 nujda ot tqh da svedat vzaimootno6eniqta si s teb do zdravei-zdrasti. Kolkoto do samotata spoko normalno e prosto se zabavlqvai pove4e edno qko gadje edna qka macka za averka i stiga ti 8)

reallove
04-23-2006, 15:04
ami ako teq 15-tina priateli po tvoite smetki koito imash sa ti istinski,verni obichat te i te podkrepqt.. (e ne si4kite) a nqkolko to za kvo tii drugo?ne ti trqat MNOO izpolzva4i ... se pak ti precenqvash

favor_91
04-23-2006, 19:57
радвай се и на това което имаш...и може се опиташ си намериш някое друго пр :)

TheDarkLady
04-24-2006, 11:34
KOLI4ESTVOTO NE PRAVI KA4ESTVOTO! :!:

sweet_girl_15
04-25-2006, 01:05
radvai se na tova koeto ima6.makar i malko na teb vse pak sa ti nujni priqteli a ne prosto poznati....za tova ocenqvai i teza hora makar i broqt im da e malak...

nina *
04-28-2006, 19:08
abe zako sa ti priqteli samo da te nervqt vsi4ko e interesi i samo po edno kafe i aide jivota minava

ne6i4
04-29-2006, 14:16
Доста дълго събирах кураж за да пусна тази тема и много бих се радвала ако ми дадете съвет....
Имам много голям проблем-имам прекалено малко приятели и се чувствам много самотна.
Случи се нещо което не бих искала да разкривам поради съображения за сигурност,само ще кажа че тази случка ме накара да се чувствам като най-нищожния човек на света...та от тогава вече нищо не е същото,не се разбирам изобщо със съучениците си...приятелка съм само с 5-6 човека от цялото даскало.Извън училище пък имам не повече от 10 приятели и заради това се чувствам ужасно....нямам компания към която да принадлежа и с която да се веселя когато се случи нещо хубаво....
наистина чувствам се много гадно и не знам какво да правя...дайте ми съвет,моля... :cry:

i az sym na tva mnenie

не ти трябват много приятели трябват ти много ама да са ти верни до гроб

[UN]HappY
04-29-2006, 14:52
Здравей :) Искам само да споделя, че и аз съм в същтото положение. Мога да кажа дори, че нямам приятели.. говоря за истински приятели. Не е важно колко на брой приятели имаш, а дали хората, които наричаш приятели са наистина такива. Приятел за мен е този, който е до теб в трудни моменти, този, който умее да пази тайните ти и да ти помага да се справяш с всяка ситуация. Ако наистина имаш такъв човек до себе си,дори и да е само един, значи ти си най-щастливият човек на света! Радвай се на това, което имаш! :smt008

на гости
05-19-2006, 22:19
ami i az sam samotna nqmam mnogo priqteli no znam pone 4e sa istenski
Ai 15 priqteli ne sa malko.I az nemam ot say4enicite priqteli no vikam si karai :D :) :smt014

EnJoY ThE LoVe
05-22-2006, 19:43
Доста дълго събирах кураж за да пусна тази тема и много бих се радвала ако ми дадете съвет....
Имам много голям проблем-имам прекалено малко приятели и се чувствам много самотна.
Случи се нещо което не бих искала да разкривам поради съображения за сигурност,само ще кажа че тази случка ме накара да се чувствам като най-нищожния човек на света...та от тогава вече нищо не е същото,не се разбирам изобщо със съучениците си...приятелка съм само с 5-6 човека от цялото даскало.Извън училище пък имам не повече от 10 приятели и заради това се чувствам ужасно....нямам компания към която да принадлежа и с която да се веселя когато се случи нещо хубаво....
наистина чувствам се много гадно и не знам какво да правя...дайте ми съвет,моля... :cry:



не ти трябват много приятели трябват ти малко ама да са ти верни до гроб
Taka si e :wink:

05-22-2006, 20:25
raz biram te i bih te posavetvala da opita6 da se priob6ti6 kam nqkoi ot u4ili6teto.

05-22-2006, 20:25
raz biram te i bih te posavetvala da opita6 da se priob6ti6 kam nqkoi ot u4ili6teto.

Roxy
05-22-2006, 20:35
5 6 човека са ти приятели,останалото-познати

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-24-2006, 18:30
5 6 човека са ти приятели,останалото-познати

mda taka e daje moje i da sa po malko 2 3 ... vse tam no da sa istinski :)

100% ANGEL
05-24-2006, 19:03
Mili4ka deistvai! Izpolzvai nqkoi ot poznatitesi! Neka te zapoznaqt sus simpati4ni hora! Ako ne si sramejliva i burzo se otpuska6 mnogo skoro 6te si ima6 priqteli. Ako ne 6te trqbva malko da poraboti6 nad sebe si. No 6tom ima6 takova golqmo jelanie 6te uspee6! Stiskam paltsi [-o<

strawberry1988
05-24-2006, 20:31
ne e vajno kolko priqteli ima6,a kakvi sa te,moje da e 1,no da e istinski

Miss_Cranberry
05-25-2006, 20:15
ami to i az se 4uvstvam sama :cry: i te razbiram napalno.spored men trqbva da razbere6 koi sa ti istinskite priqteli i da bade6 s tqh!znam 4e e trudno no nqma lesni ne6ta :wink:

sweet_girl_14
05-31-2006, 15:19
и аз миналата година нямах приятели от класа ми преместих се 7 клас в ново даскало и просто с доста хора не се разбирах но след изпитите след 7 клас попаднах в много готин клас разбираме се немога да се опла4а по никакъв на4ин но да знае6 15 са добре!Оби4кам си класа и компанията!!!!!!!! :smt007