PDA

View Full Version : екстази



04-22-2006, 19:40
Та хора,искам да ви питам нещо относно екстазите.Много искам да ги пробвам,ама нещо много-много не съм наясно с действието им!Тоест ,като глътнеш хапа какво става,колко трае ефекта им.Тоест малко повече инфо.Мерси на сички. И още нещо-опасно ли е за здравето

Composure
04-22-2006, 20:26
абе да ти дам 1 савет не гълтай "хапа"

04-22-2006, 20:42
Та хора,искам да ви питам нещо относно екстазите.Много искам да ги пробвам,ама нещо много-много не съм наясно с действието им!Тоест ,като глътнеш хапа какво става,колко трае ефекта им.Тоест малко повече инфо.Мерси на сички. И още нещо-опасно ли е за здраветоTROVI SE TVOI SI PROBLRM SMURKAI LAPA TVA PA HAPOVETE SA O6E PO GOLIAMA OTROVA I OT TREVATA 6OT SA NATUPKANI S NEKVI HIMIKALI CENITE SA IM PO 10 ZA BG I 20 ZA VNOSNI TROVI SE MA ZNAI 4E POSLE 6E SUGALIAVA6 TKA SE PO4VA EDNA VTORA TRETA CIGARKA POSLE HAP NA KUPON VIKA6 SI ZA POSLEDNO POSLE NA DR KUPON ZA NASTROENI E VE4E E KUSNO KOGATO SE USAZNAE NEDEI!@!!!!

InHell
04-23-2006, 01:17
Мани я тая синтетика.

naia
04-23-2006, 10:24
Екстазито е патентовано през 1912 година от фармацевтична компания „Мерк“. Но и до ден днешен не е изследвано пълното му влияние върху мозъка. MDMA (3,4-метилендиоксиметамфетамин ) въздейства върху два от основните невротрансмитери — серотонин (създава чувство за удоволствие и щастие) и допамин (подтиска болката). Тези вещества регулират телесната температура. Балансът й се нарушава от MDMA. Така тялото се затопля повече от нормалното, и точно поради тази причина са и повечето смъртните случаи. Екстази променя усещането за време, потиска чувството за страх и дава непреодолим стремеж към общуване. Най-сериозните реакции включват хипертермия, гърчове, съсирване на кръвта в сърдечно-съдовата система и сериозни дисфункции на бъбреците -повечето от които завършват със смърт. Други смъртни случаи са причинени от факта, че потребителите са изпили ненормално големи количества вода, за да се предпазят от свръхзагряване. Броят на смъртните случаи, директно свързани с екстъзи, е много малък на фона на огромния брой потребители. Познатите странични ефекти включват параноя, депресия, неконтролируема паника и загуба на паметта. Симптомите могат да се окажат нелечими.
Активната съставка в идеалния случай е Метилендиоксиметамфетамин (МДМА). На улицата обаче често екстазито идва с различни примеси - амфетамини, метамфетамини, DXM, MDA, ефедрин, кофеин, кетамин. Екстазито е печално известно с ниската си степен на чистота и честите случаи на примеси. Възможно е голяма част от таблетките въобще да не съдържат МДМА за сметка на други психоактивни химикали.

Kill Zone
04-25-2006, 14:03
Ми как да ти кажа познавам хората,които са основни вносители на нашия пазар на подобни медикаменти.Първо един екс,който да е качествен и да е малко по-безопасен е прекалено скъп за джобовете на малчовците,второ при всеки действа различно с колкото по-слабо сърце си толквао по опасно за тебе.Бих те посъветвал да не пробваш каквото ид а ти пробутват,защото тука на нашия пазар има изключително много боклуци,които могат и са правили бая поразии.Ставъл съм свидетел от некачествено какво става...не се прави на мъж и на голям гъзар,защото понякога това може да ти струва доста главоболия та и живота.

gangbang
04-25-2006, 16:13
Нема безопасен екстази. Скапва ти мозъка и толкоз. Който му харесва да се пробва, ако прекали, ще му липсват малко емоции :-D

Нутшел
04-26-2006, 16:03
Abe ti o6te ne znae6 kvo e tova pak si tragnal da go probva6 hubavo e da se informira6 vazmojno pove4e i togva da poema6 po neznaini pati6ta

i'm so excited!
04-26-2006, 21:47
я не се тъпчи с лайна.

CRaZy_IKT
04-28-2006, 17:41
Някои модератори имат акъл в повече :lol: Значи майтапа на 2006 е че темата за човек който иска да вземе екстази стои,а темата за ШЕСТВИЕ за марихуаната е изтрита и поради ЩО?!Щото тревата е по вредна от екстазито :lol: ПИЧОВЕЕЕ

By ^npocTo^a3^f^:
А да ти направи впечатление, че мненията в тази тема са крайно негативни и НЕ подтикват към употреба на наркотици, ами точно обратното - разкриват вредното им действие и помагат на ЗАБЛУДЕНИТЕ ДУШИЧКИ да осъзнаят вредата от употребата на наркотици?!?

no name
05-31-2006, 22:29
pak pisha obache v drug forum az sam na 16 godini pochvah da dvija s kompaniq koito sa narkomani ama sa gotini tova e ot tam pochna vsi4ko purvo samo treva treva treva. Pushih 1 put v sedmicata posle se ydvoi utroi i pochnah vseki den da pusha po 5 - 6 dostigala sam i do 15 puti i si kazvah samo treva nishto drugo kakvo tolkova .Obache sled vreme izkash da vidq i drugite narkotici kakvi sa kakvo im e useshtaneto i eto stignah i do EKSTAZI ....Da naistina trupkata e mnogo golqma osobenno {IN QN} i {PATETO} tva e.......chuvstvash se super samo dance nqmam dumi da vi go opisha az gi vzimam na po 7 leva ot priqtel koito se zanimava s takiva neshta ....Durji te hapcheto okolo 4-5 chasa razlichno pri vseki ne vzimaite samo ot firmi mnogo sa drusani purvoto koeto e ....NE ZAPOCHVAITE super mnogo pochvash da se pristrastqvash sega veche i ot tova sam pristrastena tochno dneska si kazah nqma da pusha treva nqma i da vzimam hapcheta ne ne stana za sujqlenie ne zapochvaite i vie razberete me ako ne razberete sega sled vreme shte vidite ne se podlugvaite ot tova che nqkoi vi predlaga i vi kazva mnogo e hubavo i neznam si kakvo da hubavo e do edno vreme posle stava losho za vas samite Chao i dano da me poslushate[/b]

black_dimond
05-31-2006, 23:02
po dobre ne probvai

Wu-Tang
06-01-2006, 11:11
питаш за ефекта и кога се появява това много зависи от вида на "хапа"
начи аз когато съм лапал хапове ме е хваштало 1-2 след приемането
ЕОФОРИЯ мно POWER имаш аве нещо подобно на анфетамина (ако "хапа" е на такава основа) обаче мно по мощно
ако ще си зимаш хап ти препоръчвам да е на анфетаминова основа щото има и такива които са на основа на хероин които не ти ги препоръчвам :twisted: :twisted: продължетелноста също е различна за различните "хапове" но средно между 6-12 часа

04-26-2007, 10:40
Brat4e ne zapo4vai.....Az sum probval amfetamin i ni6to dr... no predpolagam 4e i eksa ne e po razli4na gadost .NQma smisul
NE ZAPO4VAI

MaRiNkA_16
04-26-2007, 18:06
hora osuznaite se.am tva si e himiika imam mnoo priqteli deto delqt edin bonbon i dvama go vzimat (po polovina na 4ovek)i gi durji kum 6-8 4asa i kazvat 4e se 4yvstvat veliko i imat mnogo energiq za izrashodvane.nai dobre kato go vzima6 da ima nqkoi vuzdarjatel pri tebe za6toto nedai si boje stane ne6ty(za koeto mnoo se sumnqvam) da ti pomognat.az li4no ne sum probvala i nqmam o6te jelanie prosto ne sum se navila ama ako ti si go re6il moga da ti kaja 4e nqma koi da te razubedi.vzemi edin vij 6e ti haresa li i 6e razbere6 6e iska6 li da produlji6.a tyka na bg pazara 4ist extazi nqma da nameri6,nai 4estoe s primes na amfetki ako si vzimal 6e znae6 kak 6e se 4yvstva6 ne6ty takova e ama po silno i produljitelno.ai uspeh s hapvaneto na hapa :d

LqLqLq``
04-26-2007, 19:29
zimaii ni6to nqma ti stane ;) samo qko moje da ti e xaxa:P mnogo e qko.. kick kick kick \:D/

theEXPLOITED
04-27-2007, 01:11
zimaii ni6to nqma ti stane ;) samo qko moje da ti e xaxa:P mnogo e qko.. kick kick kick \:D/
mnoo qsno ot 1 bonbon k'vo moje da ti stane?

04-27-2007, 10:58
Няма да ти обяснявам как действа...Не ги слушай,изоообщо не е толкова ужасно и опасно да изядеш 1 бонбон...Опасно става от много повече. :-)
Хубаво е.Страхотно е...Абе бонбона е нещо,което си струва поне да пробваш...

Syglasna sym!I az sym probvala,no samo za da vidq kakvo e!Mnogo e qko!Vqrno 4e te skapva,no ot 1 nqma da umre6!I ne e vqrno 4e zadyljitelno 6te se prstrasti6!Az probvax i tva be6e!Hubavo e da se probva ot vsi4ko v tozi jivot,no i da ne se prekalqva,osobeno s tezi ne6ta!

123123123
08-16-2014, 02:53
11

123123123
08-16-2014, 02:54
sdsjd

emi.smile89
08-22-2014, 21:05
https://www.youtube.com/watch?v=g1WCw4sb0iI Това ще те откаже.. само го изгледай :)

AngelBelchev
08-27-2014, 11:31
От един път вероятността да ти се случи нещо е малка - разбира се ако нямаш сърдечни проблеми (някои хора имат такива без да подозират). Пристрастяването към екстази е горе-долу колкото към марихуаната или кофеина, но LD50 (lethal dose in 50% of the cases или смъртоносна доза в 50% от случаите) се доближава до тази на кокаин, морфин и пентобарбитал. Затова умната...

vanpersie45
08-27-2014, 15:14
Никога не съм пробвал екстази по простата причина,че имам диабет.. Просто ако толкова много искаш: пробвай...никой не те спира...Но ако имаш някакви здравословни проблеми (като мен например) Не взимай :)