PDA

View Full Version : Помощ! Нямам никакъв подход към момичетата!



Без име
04-22-2006, 18:50
Здравейте,

Надявам се, че тук ще получа помощ за да разреша проблема си, който ме измъчва от дълго време. Живея в малко градче в Южна България и съм от бедно семейство :oops: . Наскоро станах на 20 и почти не съм имал вземане-даване с момичета, просто защото животът ме прецака така. Ще попитате защо...ами защото когато ходех на училище ми се налагаше освен да уча и да помагам на татко във стопанството му (не ми се смейте моля :oops:) , и не ми оставаше много време за социален живот...сега ще кандидатствам и се надявам да ме приемат да уча висше...но пак ще ми се налага да работя и не знам дали изобщо ще имам време за приятели...а времето минава и мен ме боли че съм сам и че нямам никакъв опит...излизал съм с общо две момичета досега, но първото ме заряза след 20 дена, така стана и със второто...само че тя разказа на всички колко съм бил дървен и как не съм ставал за нищо...как съм нямал опит и т.н., все неприятни неща за мен...и сега освен че ми е гадно, се и опасявам че винаги така ще става с мен...че винаги ще ме зарязват защото съм бил дърво и без опит...какво съм виновен че така стана с мен...кажете как да изляза от това положение... :(

SeXyTo_f
04-22-2006, 18:53
Ами, просто трябва да намериш някое момиче което да те разбере....явно тези 2те...просто не са били този тип момичето от който ти се нуждаеш според мен...трябвати добро, мило, което да те разбере и истински да те обича моми4е.... 8-[

The_Caress
04-22-2006, 18:57
Споко ман!
На оная пикла и тегли една маина!
За другото какво да ти кажа-respect!
Аз съм на 17 па не съм излизал с момиЧе(само аз и тя)аре смеите ми се ...тва са глупости,съветвам те да си гледа6 образованието и 6те види6 после как 6те ти се лепят,6тото тогава 6те има6 пари,а нема да си оня захлупения,нали :)
Така,4е споко,горе главата и успех с вис6ето!!!

OMG_WTF
04-22-2006, 18:59
Spoko pi4, za wsqko gyrne si ima pohlopak ! I Vsqko zlo za dobro !!! I az si misleh taka do skoro 4e sam palen idiot no namerih 4ovek s kogoto naistina se obi4am mnogo i mi e super hubavo taka ! Izkreno ti pojelavam v nai skoro vreme da nameri6 4oveka do teb...

dream_for_you
04-22-2006, 18:59
като срещнеш подходящо момиче няма да си такова дърво.с времето ще се научиш как да се държиш с момичетата,всичко ще си стане постепенно,стига да отделяш повече време за забавления,защото живота е прекалено кратък и не трябва да пропускаш хубавите неща в него.излизаи,намери си приятели,а останалото само ще се нареди.УСПЕХ :wink:

white_chik
04-22-2006, 19:31
Споко ман!
На оная пикла и тегли една маина!
За другото какво да ти кажа-respect!
Аз съм на 17 па не съм излизал с момиЧе(само аз и тя)аре смеите ми се ...тва са глупости,съветвам те да си гледа6 образованието и 6те види6 после как 6те ти се лепят,6тото тогава 6те има6 пари,а нема да си оня захлупения,нали :)
Така,4е споко,горе главата и успех с вис6ето!!!

da,predpolagam 4e 6te bude mnoo 6astliv kogato momi4etata/jenite mu se lepqt zaradi parite

do avtora-nameri momi4e,koeto 6te te obi4a takuv kuvto si-durvo ili ne.verno jivotut te e precakal,no trq da se opuat6 da nameri6 vreme da hodi6 po kafeta,po klubove i da sre6ne6 nekoq kaka,koqto 6e te otraka :wink:

Composure
04-22-2006, 19:33
Здравейте,

Надявам се, че тук ще получа помощ за да разреша проблема си, който ме измъчва от дълго време. Живея в малко градче в Южна България и съм от бедно семейство :oops: . Наскоро станах на 20 и почти не съм имал вземане-даване с момичета, просто защото животът ме прецака така. Ще попитате защо...ами защото когато ходех на училище ми се налагаше освен да уча и да помагам на татко във стопанството му (не ми се смейте моля :oops:) , и не ми оставаше много време за социален живот...сега ще кандидатствам и се надявам да ме приемат да уча висше...но пак ще ми се налага да работя и не знам дали изобщо ще имам време за приятели...а времето минава и мен ме боли че съм сам и че нямам никакъв опит...излизал съм с общо две момичета досега, но първото ме заряза след 20 дена, така стана и със второто...само че тя разказа на всички колко съм бил дървен и как не съм ставал за нищо...как съм нямал опит и т.н., все неприятни неща за мен...и сега освен че ми е гадно, се и опасявам че винаги така ще става с мен...че винаги ще ме зарязват защото съм бил дърво и без опит...какво съм виновен че така стана с мен...кажете как да изляза от това положение... :(
епа по добре първо си вземи вишето и ще видиш като си купиш къща и хубава кола само мацки ще те лепят :)

Krem4eto
04-22-2006, 19:59
Ако винаги нямаш време за приятели,може никоя да не те разбере.. :( трябва да имаш повече свободно време!!!Помисли върху това!

midnight...
04-22-2006, 20:00
за всеки влак си има пътници
може би сега ще попаднеш в нова среда, следоателно и на нови хора и ще видиш че ще си намериш момиче
успех :wink:

The Interceptor
04-22-2006, 20:00
Здравейте,

Надявам се, че тук ще получа помощ за да разреша проблема си, който ме измъчва от дълго време. Живея в малко градче в Южна България и съм от бедно семейство :oops: . Наскоро станах на 20 и почти не съм имал вземане-даване с момичета, просто защото животът ме прецака така. Ще попитате защо...ами защото когато ходех на училище ми се налагаше освен да уча и да помагам на татко във стопанството му (не ми се смейте моля :oops:) , и не ми оставаше много време за социален живот...сега ще кандидатствам и се надявам да ме приемат да уча висше...но пак ще ми се налага да работя и не знам дали изобщо ще имам време за приятели...а времето минава и мен ме боли че съм сам и че нямам никакъв опит...излизал съм с общо две момичета досега, но първото ме заряза след 20 дена, така стана и със второто...само че тя разказа на всички колко съм бил дървен и как не съм ставал за нищо...как съм нямал опит и т.н., все неприятни неща за мен...и сега освен че ми е гадно, се и опасявам че винаги така ще става с мен...че винаги ще ме зарязват защото съм бил дърво и без опит...какво съм виновен че така стана с мен...кажете как да изляза от това положение... :(

Не се притеснявай! Знай че който не те обича не те заслужава! Тез двете дето ти се правят на важни майната им. :smt070 Проблема си е техен! :smt019 Както вече споменаха рано или късно ще намериш подходящата. А междовременно може да поработиш над себе си; поразгледай форума, ще ти е доста полезен с много неща. И най важното е пред мацките да бъдеш себе си. Нали знаеш оная сентенция, че е по добре да те мразят такъв какъвто си, отколкото да те обичат такъв какъвто не си. Винаги съм бил зад нея. Желая ти успех! :-)

Labelle
04-22-2006, 20:03
Имах един приятел - до 19 с момиче не беше излизал - много затворен, винаги мислещ как да постъпи правилно, изпълняващ задълженията си на всяка цена и винаги в определения срок. Много съм си говорила с него на тема момичета - нямаше късмет и му беше много трудно и неприятно. Не го бях виждала половин година докато не се засякохме случайно с него и гаджето му преди 2-3 седмици. Страхотно момиче кротко, миловидно приятно, умно. Мога да кажа, че с нея ще са дълго време и много щастливи, както и че тя оценява истинските качества а не само обвивката.
Oт това кето прочетох за теб 100% съм сигурна че щe срещнеш някое такова момиче, което ще е с теб заради теб, а не заради това което притежаваш или за това че си "голям гъзар", просто трябва да почакаш да се появи.

Lifeless Vampire
05-01-2006, 09:40
Късмет!Дано намериш някоя млада студентка която знае какво иска.