PDA

View Full Version : Tichaneto



Baby^^^^
04-22-2006, 20:17
zdraveyte!Ot 3 meseca sam na razni dietki-razbira se zdravoslovni rejimi i t.n.Svalih dosta kg..v sa6toto vreme ticham vseki den po 1 ili 2 puti po 10 obikolki na stadiona(bez spirane).Sled okolo 2 sed zaminavam za USA i neznam kak da priklu4a s ti4aneto-t.k.tam nqma da imam vreme za tozi vid sport.Estestveno s ograni4enieto v hranata-prodaljavam..ta misalta mi e-1)trqbva li prez tezi 2 sedmici da namalia ti4aneto postepenno ili prosto taka izvednaj da spra?? 2)krakata mi stanaha leko muskulesti-po-skoro stegnati-i tova sa6to e pri4ina da iskam da spra..mislite li,4e ako spra ti4aneto i prodalja s dieta 6te stopia malko ot tezi muskul4eta?:)(za6toto 4estno kazano mai poprekalih s tova ti4ane i iskam da stopia malko ot muskul4etata:))).Please tell me what to do!!!Thanks:)

pa3bupaTeJlky
04-22-2006, 20:41
Baby nikfo spirane..xixi.abe produljavai da si bqgash ama nedei po tolkova mnogo..prai po 3x2 obikolki s po4ivka..spazvai dietkata i raotata e PEFECT ! =P~ :D :-D :)

djigi
04-23-2006, 09:19
По скоро мускулите ще се отпуснат, а няма да се "стопят" ... А относно храната там, сама си знаеш колко е истинска и дори да ядеш малко... ах, ужас...

Axel_f
04-23-2006, 10:41
Ебаси какви са тия мусколи за момиче...да не станеш култористка ей :lol: Вярно,че тичането тонизира цялото тяло,стяга краката,ама чак мускули :roll: Пък и вече ти казаха,неможеш да ги премахнеш ей така...Най-много ще се отпуснат,а това хич не е хубаво :? Нямаш ли възможност и там да спортуваш?Даже и да не е баш тичане,поне можеш да правиш упражнения за краката (подскоци,разпъвания,кляка ия....) Така поне ще поддържаш постигнатото :wink:

priti_kiti
04-23-2006, 10:51
emiii kato na4alo naistina malko ponamali obikolkite i prai po4ivki ot vreme na vreme :) a 6tom s dietkite 6te si produljava6... moje na sedmica primerno po dva tri puti da prai6 nekvi uprajneniq za cqloto tqlo kolkoto da se poddurja6 :P a puk za muskolite na krakata ti.. v nikakav slu4ai ne trqbva da gi ostavi6 da se "stopqt" 6toto stava grozno.. nqma lo6o da sa ti stegnati no da ne sa kato na nqkva kulturistka se pak :) za celta spored men prosto e nujno maalko da ponamali6 s dvijenieto i vsi4ko 6te e ok :)

04-23-2006, 14:09
Mускулите не се топят а се изгарят с диета ;)
Съвета ми е щом не си харесваш краката ако найстина ще спираш тичането прави теа бо,каланетика абе някаква аеробика :)
И задължително разтяганя преди и след тренировка !
Ефект ще има задължително