PDA

View Full Version : grimat na bala



here but usually silent
04-22-2006, 21:20
hey zdraveite...
iskam da vi pitam za li4noto mnenie,kak vi se struva po-dobre s po tejuk grim za bala ili moje i da ne e 4ak tolkova mnogo!kato se konsultirah s grimiorka tq mi kaza 4e se slaga pove4e pudra i fondioten i po tumen grim za o4ite...no se pak se 4udq nujno li e,drugite dali 6te sa s tolkova grimirani? Ni6to 4e e ve4eren mai i ve4erniqt grim ve4e ne e tolkova moderno da e tejuk nali?

Labelle
04-22-2006, 22:42
Гримът зависи от няколко неща 1 Роклята 2 Кожата на лицето 3. Цвета на косата. По принцип е добре да се слага по-тежък грим - все пак е вечерно официално събитие събитие. Аз съм против клоунските изпълнения под тежък имам пред вид забележим, подчертаващ, грим а не "дай да се намажа с всичко което може да се сложи на лицето". Фон-дьо-тен и пудра се слага точно толкова колкото се слага всеки друг път - толкова че да прикрие несъвърженствата , но да не се личи , че има нещо наклепано по лицето. Единственото което се слага в повече е ружът - отново си има правила на нанасяне, ако не го е слагал професионален гримьор може да стане като на кукла матрьошка. И не забравяай на балът ще има много снимки и камери а когато човек се снима е хубаво да има по-тежък грим за да си личи на снимките, бледият ежедневен грим въобще не се забелязва. И обикновено да повечето момичета на бала си са гримирани с перфектен вечерен грим. Без грим се губи ефекта на прическата и роклята, няма я завършеността. Най-добрия избор е да се отиде при професионалист , когато си избереш роклята можеш да отидеш да ти направи няколко пробни варианта и ти да си избереш.

`Death`Whore`
04-22-2006, 22:46
Руж изобщо не харесвам.

На бала се гримирах сама - черни сенки и любимото ми червено червило. И не видях момиче от класа ми, което да е добре гримирано, макар че бяха ходили на гримьор.

Glezlata
04-23-2006, 06:54
Az mislq,4e grima trqbva da e tejuk.Vse pak ve4ernite grimove sa tejki,a i tova ti e bala.Nemoje da otide6 sus spirala,o4na liniq i malko 4ervilo,nali? Trqbva da si takava kakvato nikoga ne si bila.Tova e moito mnenie :smt016

mnogomili4kata-sf
04-23-2006, 07:52
Ами мисля,че тази година тенденциите са много разнообразни...зависи наистина от тоалета и от това ти как ще се чувстваш най-комфортно...аз лично сам си харесала за мен по-тежък като за през 60-70те години,но модерен също е и по-лекия грим,но с повече блясък

Mystery
04-23-2006, 13:24
Всичко е въпрос на личен избор. Важното е да се чувстваш добре. Аз лично не мога да понасям тежкия грим. Просто не бих издържала повече от 30 минути с силен грим. Всичко си зависи все пак от тоалета и прическата, които си избрала. Според мен по-лек грим е по-добрият вариянт. Най-добре е да го направи професионалист, за да бъде наистина добре направен и да е по-дълготрайно. На мен лично ми се струва ужасно да си с фон дьо тен, руж, пудра, спирала, очна линия, няколко пласта тъмни сенки, молив за очи,устни, червило и т.н. Като ги видя момичета, гримирани така ми става зле. Всичкото това ги състарява, а и не вярвам да ти е комфортно така.


Айде успех и весело прекарване!

`Death`Whore`
04-23-2006, 14:18
А не трябва ли визията на бала да е съобразена с вкуса на човек? Защо пък трябва да си различен? Ако винаги си ходел спортно, ще си проличи най-малкото по походката и ще си смешен.

Glezlata
04-25-2006, 18:02
А не трябва ли визията на бала да е съобразена с вкуса на човек? Защо пък трябва да си различен? Ако винаги си ходел спортно, ще си проличи най-малкото по походката и ще си смешен.
E kakvo na bala da se iztursi6 po ancung i maratonki li kato hodi6 sportno oble4en? ](*,)

`Death`Whore`
04-25-2006, 20:36
Глупаво е и да се носят маратонки под бална рокля, както правят момичетата, неносили официални обувки през живота си.

mnogomili4kata-sf
04-25-2006, 20:40
Ами някои от моите съученички вече тренират от 1-2 месеца ходене на токчета...аз нямам този проблем,но си представям как аз прохождах преди на високи и им съчувствам :roll:

hamsterka
04-26-2006, 13:40
kakto i ti e udobno puk i ne trqbva mai da e mnogo silen za6toto se po nqkoe vreme 6te se razte4e...e pa nali trq da kuponqsvate i mai ne e mnogo udobno s tejuk grim...