PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.:Ако след година има чувства и се извини?



Kremana
04-22-2006, 23:26
Така..представете си, че сте в следната ситуация :arrow: Влюбени сте в едно момиче, съдейки по нейните действия ВСЯКАШ и тя ви харесва, решавате да и покажете чувствата си, действате, НО тя се отдръпва..променя коренно държанието си,започва да ви отблъсква и постепенно да показва безразличие към вас ! Минава много време (1г.),и нито дума не сте си обелили.

Ако тя дойде и ви заяви колко съжалява за държанието си и каже, че има чувства към вас, ВИЕ ? Как ще постапите , при положение, че все още не сте я забравили ?


Предварително, мерси ! :)

04-22-2006, 23:50
az li4no imah takava slu4ka i sled vreme momi4eto se izvini ama mi be6e bezrazli4na ve4e otkade da znam kato predi e postupvala gadno s mene 4e tva nqma da e porednata ebafka i da iska da me izloji po nqkakav na4in pred priqtelite mi..moq savet : na strana ot takia momi4eta brato:) se pak tva e jena vinagi si imai edno naum ;)

-GosT

Da_Bitch
04-23-2006, 00:10
Еми ако още имам чувства ще му обърна внимание , ще си поговорим и т .н. , ще искам да разбера защо се е държал така и пр . Но ако вече ми е безразличен ще му тегля една че да ме помни цял живот :evil: :mrgreen:
Бла Бла.

Glezlata
04-23-2006, 06:44
Ami razbira se,4e nqma da se durja detinski.Qvno sega e osuznala gre6kata si moje bi.Dai i 6ans! \:D/

mnogomili4kata-sf
04-23-2006, 07:46
Ами да на мен също ще ми е интересно какво го е подтикнало човекът да се върне при мен...аз имах такъв горе долу подобен случай наскоро с бившия...само че и двамата решихме,че 1 година е достатъчно време,за да сме се променили доста и за това репихме на не опитваме пак за пореден път...но ти щом още я харесваш няма за какво да се чудиш дали да и дадеш шанс.... ;-) Успех и кажи после какво е станало

Krem4eto
04-23-2006, 08:57
Ami razbira se,4e nqma da se durja detinski.Qvno sega e osuznala gre6kata si moje bi.Dai i 6ans! \:D/

:smt023



P.S. И да кажеш какво е станало!!!!

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-23-2006, 10:07
Mi 6te opitam ako ne se polu4i 6te opitam da ostanem priqteli 6tom ima6 4uvstva opitai :P

IKisseDAGirL
04-23-2006, 10:57
Еми ако още имам чувства ще му обърна внимание , ще си поговорим и т .н. , ще искам да разбера защо се е държал така и пр . Но ако вече ми е безразличен ще му тегля една че да ме помни цял живот :evil: :mrgreen:
Бла Бла.
споделям мнението на Da_Bitch :wink:
първото нещо, което трябва да направиш, е да я питаш ква е била причината за ужасното й държание :roll: ако ти даде задоволително обяснение й прощаваш и сте заедно:), но ако започне да си мрънка под носа и да си измисля глупави оправдания.... :evil: прецени сам

Barbaronka
04-23-2006, 11:31
Am misle che tq neznae kfo iska...
A moje bi puk se chudi kakvo li e shtqlo da bude ako e s bila s teb..
Neznam..ti si precenqvash.. ako chak tolku q obichash probvai .. ;)

piko1
04-23-2006, 11:40
ми не знам даи и шанс и да видим какво ще стане

ycMuBkaTa
04-23-2006, 12:03
Щом не ти е безразлична действай тогава.
Явно момичето е разбрало какво иска.
Дай й шанс и готово.

Kremana
04-25-2006, 09:20
Аз съм момиче. :wink:

Написах темата, понеже мой приятел е в тази ситуация и е адски объркан как да постъпи...той няма представа, че съм писала тук..но аз реших да ви запитам. :D
М/удругото бях поставила заглавие " ? само към момчета", но е променено. Много моля всички момчета, които видят темата и не ги мързи :arrow: да отговорят. Просто прочетете началото, поставете се на негово място и напишете как ВИЕ бихте постъпили. Благодаря! :)

TauHaTa
04-25-2006, 09:28
na momenta 6te i otvurna na 4uvstvata est.. sled kato i dvamate se haresvate ko sq.. na puk li 6e si praite.. :)

m_VarNa_18
04-27-2006, 20:31
na momenta 6te i otvurna na 4uvstvata est.. sled kato i dvamate se haresvate ko sq.. na puk li 6e si praite.. :)


I az mislq taka ! :wink:

^Kiss_of_the_Sun^f
04-27-2006, 20:34
Е как как да постъпя????Много ясно че ще си я зема за мене!Тцтцтц #-o

04-30-2006, 15:02
Ако имам чувства към нея и тя ако има към мен (това си личи) мога да простя ! Любовта над всичко !
:wink: