PDA

View Full Version : Махане на черни точки



Iceto
04-23-2006, 08:34
Всяко лято като отидя на морето ми се махат всички черни точки и пъпки но като се върна и след около 3 месеца пак се появяват. Ако си купя морска сол и исипя във ваната и да си топя лицето ще има ли някакъв ефект е разбирасе без да си печем лицето.Щот ако си го пека така хем ти се махат за извесно време но после не ме питайте кво става ..ужъс

Та по въпроса ми е ако си сипя морска сол във ваната и така няколко дена ако се топя ще се махнат ли черните точки

Axel_f
04-23-2006, 10:29
хахаха това ме разби просто :lol: що не пробваш направо да си насолиш лецето? Хахах :lol: Леле колко си заблуден/а....няма да има никакъв ефект 100% съм сигурна...Ебаси незнаеш ли,че на морето се НЕ се махат въпросните комедони,а само се скриват под по-тъмния тен на кожата?!Единствения начин да се оттървеш от черните точки е товътре НАВЪН,т.е. чрез изтискване....А и междудругото морската вода няма никакво положително влияние върху кожата!Пък и даже и да има,то е съвсем миниатюрно,пък да не говорим,че морето вече е толкова мръсно,че ако не беше слънцето,щеше да се връщаш от почивка не с "изчистено" а с "цъфнало" лице :!:

ПП Относно пъпките: те не престават да излизат,просто кожата след морето е по-груба и по-дебела и пъпките не успяват да се покажат напълно!И точно затова след като лицето се успокои след морето,настъпва малка "епидемия" от червени натрапници... :?

ice_666_f
04-23-2006, 12:29
=D> E,tova me razbi.Izvinqvai ti kato se varne6 ot moreto,kojata da ne ti e gruba kato na hamalin?Kvi sa teq izmislici.Otgovarqm vi morskata voda vliqe blagopriqtno na kojata,no ne moje6 da si v moreto ve4no.Po princip nai-dobre se posavetvai s dermatolog,no ima razli4ni kozmeti4ni produkti,koito izkarvat mazninata navan.Po-to4no,ako izstiska6 papka samata maznina ti se struva 4e izliza ,no tq ostava pod kojata i papkite stavat pove4e.Ima edin produkt na Teen Derm za akne.Az go polzvam i na moqta koja pomaga,Probvai go.I po-dobre zabravi za zagrozqvaneto na liceto 4rez izstiskvane,tova e moqt savet.

ycMuBkaTa
04-23-2006, 12:45
Това с ваната...съмняваме да ти помогне...
Аз преди си махах черните точки като си чистех лицето вечер с кислородна вода. Наистина има ефект.
Иначе те съветвам да идеш на козметик. Там ще ти ги махнат качествено и ще ти кажат как да си третираш лицето да не се появяват пак.

Axel_f
04-24-2006, 10:54
=D> E,tova me razbi.Izvinqvai ti kato se varne6 ot moreto,kojata da ne ti e gruba kato na hamalin?Kvi sa teq izmislici.Otgovarqm vi morskata voda vliqe blagopriqtno na kojata,no ne moje6 da si v moreto ve4no.

Оффф ебаси това ми го казвал дерматолог!Незнам ти колко разбираш,обаче кожата наистина става по-груба,е естетвено не като на хипопотам,това,че ти не го усещаш,не значи,че не е така ! :evil: И въобще не са измислици,аре по-добре мълчи там :!:

ПП За морската вода-и в кое по-точно се изразява благоприятното и влияние върху кожата на лицето?Можеби,че след къпане кожата е супер солена и гнусна,и вони на водорасли,и се изсушава....пък туко виж ти се лепне и някое мазутче :shock: :-#

vupros4e
04-25-2006, 14:06
абе има си специални лентички за черни точки–за нос,за чело,за брадичка...

hamsterka
04-25-2006, 14:40
emi spored men puk poprincip morskata voda i slunceto zali4avat pup4icite i 4ernite to4ki,no ne ti re6avat problema,za6toto samo gi zali4avat.....edinstvenoto koeto moje6 da napravi6 e da gi mahne6 pri kozmetik i posle neprestanno da se griji6 za liceto si....taka ti garantiram 4e nqma da gi ima,no ako ne spazva6 dobra higiena tva si e tvoi problem i ne samo 4erni to4ki i pupki 6te ima6 a moje i po-gnusni ne6ta da ti izlizat na liceto...

melbi4kata
04-25-2006, 15:03
абе има си специални лентички за черни точки–за нос,за чело,за брадичка...

евала :smt006

missito_
04-25-2006, 19:44
ami ima edno krem4e Avene 30 ml,struva okolo 16 lv.to naistina pomaga za 4ernite to4ki. :)