PDA

View Full Version : Moderated: Струва ли си да се рискува?



1921
04-23-2006, 08:37
Na4i, hora, s ednomomi4e sme v edna kompaniq i sme mnogo dobri priqteli. Pred i 3-4 meseca razbrah, 4e 4uvstvata i ne sa ve4e samo priqtelski/nejnata priqtelka mi kaza, a i az use6tah/, oba4e se dyrjah sqka6 ni6to ne znaq...naskoro osyznah, 4e i az imam nqkakvi 4uvstva kym neq i tq qvno e usetila, za6toto v4era mi kaza dosta ne6ta...az i kazah, 4e q obi4am, no ne iskam da razvalqme priqtelstvoto. Imam b biografiqta si takava vryzka, koqto zapo4na ot dobri priqteli, i si izpatih dosta..ve4e ne se poznavame...ta vyprosyt mi e struva li si da se riskuva...
PS Molq iztriite temata kym 11.15, syjalqvam za latinicata!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Krem4eto
04-23-2006, 08:47
Не му мисли,миналата ти е връзка е било със съвсем друго момиче!!!Така че рискувай,но и кажи че искаш да си запазите приятелството!!!


ХАЙДЕ УСПЕХ!!!И кажи какво е станало!!!

white_chik
04-23-2006, 09:01
ami ako momi4eto e svqstno bi trqbavlo da se polu4at ne6tata i dori sled kato se razdelite da uspeete da si zapazite priqtelstvoto.taka 4e davai smelo napred :wink:

naia
04-23-2006, 09:09
Зависи аз бях дълго време с едно момче първо бяхме приятели тръгнахме,но си останахме приятелчета макар и да тръгвахме и късахме постоянно по добри приятели от нас не съм виждала :lol:
Спокойно ще се оправите само се обичайте

04-23-2006, 09:55
riskuvai i moje6 da spe4eli no ako vuob6e ne probva6 ne znae6 kakvo 6e zagubi6 taka 4e po dobre opitai :D

Barbaronka
04-23-2006, 11:27
Tova,che v minaloto ti ne se e poluchilo ne oznachava che i sega nqma da se poluchi [-X !
V jivota trqbva da poemash riskove..
Mi ako tq se okaje momicheto s koeto vi ochakvat nai-nezabravimite dni,meseci a moje i godini?
Moje da propileesh shansa si.. Pomisli si....
Ako ne probvash posle cql jivot shte se chudish kakvo e shtqlo da bude ako si bil s neq.. .
Uspeh !! :smt006

ycMuBkaTa
04-23-2006, 12:08
Изобщо не се връщай към миналото, вярно е, че то трябва да ни учи, но все пак...
Прецени дали наистина си струва да започнеш тази връзка и давай.
Съдбата обича смелите ;-)

Heaven_inhabitant_f
04-23-2006, 12:11
СТРУВА СИ,да се рискува! :-)

Ляля
04-23-2006, 12:36
"Приятелството може да завърши с любов,любовта с приятелство никога!" :-k Трябва да направиш избор дали да си останете само приятели или да започнете връзка.Аз лично преди около година без да се колебая бих избрала връзката,но сега,след като минах през всичките тия истории едва ли бих се захванала.Не..вече не съм толкова смела!или просто наивна..а може пък и да си струва кой знае..абе давай!бъди необмислен!айде,живота е кратък..дано имаш късмет :smt008