PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Как да я впечатля? Имала приятел ..



ObIчАм*Мила
04-23-2006, 09:03
Бих искал,някой да ми помогне.Става дума за едно момиче.Всичко започна ей така познаваме се от 6 години,но но сме приятели и не,и бях обръщал внимание до преди два месеца,тогава изведнъж я видях и се влюбих от пръв поглед и на свети валентин и казах.Обаче се оказа,че тя ходи с някъв си там.Искам да я впечатля,но нз как Помогнете ми ](*,)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

naia
04-23-2006, 09:07
Щом има друг няма да е лесно да я имаш... :?

ObIчАм*Мила
04-23-2006, 09:08
Щом има друг няма да е лесно да я имаш... :?Ами да затова искам съвет а и още нещо как да я впечатля

Krem4eto
04-23-2006, 09:10
Бих искал,някой да ми помогне.Става дума за едно момиче.Всичко започна ей така познаваме се от 6 години,но но сме приятели и не,и бях обръщал внимание до преди два месеца,тогава изведнъж я видях и се влюбих от пръв поглед и на свети валентин и казах.Обаче се оказа,че тя ходи с някъв си там.Искам да я впечатля,но нз как Помогнете ми ](*,)

Щом ходи с друг...Явно харесва другия...Пък и тя какво ти отговори когато и каза на Св. Валентин?Щом до 6 години нищо не ти е казала значи те има за приятел..Намери си друга...:( Ще ти мине :) УСПЕХ!

naia
04-23-2006, 09:10
:roll:
Заглеждай я бъди там където е тя бъди и пред погледа....зближете се първо приятелски а после леко по леко я отмъкни от него

ObIчАм*Мила
04-23-2006, 09:13
Бих искал,някой да ми помогне.Става дума за едно момиче.Всичко започна ей така познаваме се от 6 години,но но сме приятели и не,и бях обръщал внимание до преди два месеца,тогава изведнъж я видях и се влюбих от пръв поглед и на свети валентин и казах.Обаче се оказа,че тя ходи с някъв си там.Искам да я впечатля,но нз как Помогнете ми ](*,)

Щом ходи с друг...Явно харесва другия...Пък и тя какво ти отговори когато и каза на Св. Валентин?Щом до 6 години нищо не ти е казала значи те има за приятел..Намери си друга...:( Ще ти мине :) УСПЕХ!Не мога да престана да мисля за нея иначе naia ще опитам :roll:

Krem4eto
04-23-2006, 09:19
Бих искал,някой да ми помогне.Става дума за едно момиче.Всичко започна ей така познаваме се от 6 години,но но сме приятели и не,и бях обръщал внимание до преди два месеца,тогава изведнъж я видях и се влюбих от пръв поглед и на свети валентин и казах.Обаче се оказа,че тя ходи с някъв си там.Искам да я впечатля,но нз как Помогнете ми ](*,)

Щом ходи с друг...Явно харесва другия...Пък и тя какво ти отговори когато и каза на Св. Валентин?Щом до 6 години нищо не ти е казала значи те има за приятел..Намери си друга...:( Ще ти мине :) УСПЕХ!Не мога да престана да мисля за нея иначе naia ще опитам :roll:

Но тя си има приятел...Ако го обича ще е гадно да я отнемеш...

ObIчАм*Мила
04-23-2006, 09:21
Бих искал,някой да ми помогне.Става дума за едно момиче.Всичко започна ей така познаваме се от 6 години,но но сме приятели и не,и бях обръщал внимание до преди два месеца,тогава изведнъж я видях и се влюбих от пръв поглед и на свети валентин и казах.Обаче се оказа,че тя ходи с някъв си там.Искам да я впечатля,но нз как Помогнете ми ](*,)

Щом ходи с друг...Явно харесва другия...Пък и тя какво ти отговори когато и каза на Св. Валентин?Щом до 6 години нищо не ти е казала значи те има за приятел..Намери си друга...:( Ще ти мине :) УСПЕХ!Не мога да престана да мисля за нея иначе naia ще опитам :roll:

Но тя си има приятел...Ако го обича ще е гадно да я отнемеш...Незнам ще се изцедя докрай,но мисля,че не го обича

Krem4eto
04-23-2006, 09:31
Нз, УСПЕХ!!!Прави каквото ти е на душа!

ObIчАм*Мила
04-23-2006, 09:38
Някакви други съвети :( или как да я сваля на живо или по skypeto(на живо ще е по-трудно де)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-23-2006, 10:10
Ми не можеш да напраиш нищо щом си има приятел опитаи се да запазиш приятелството и :) а пък като като скъсат с гаджето и опитаи пак :P

ObIчАм*Мила
04-23-2006, 10:12
Ми не можеш да напраиш нищо щом си има приятел опитаи се да запазиш приятелството и :) а пък като като скъсат с гаджето и опитаи пак :PДаже не сме приятели,по горе си го пише

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-23-2006, 10:16
Ми тогаа се опитаи да спечелиш приятелството и пак може с времвто да спечелиш и любота и

ObIчАм*Мила
04-23-2006, 10:17
Ми тогаа се опитаи да спечелиш приятелството и пак може с времвто да спечелиш и любота иДано,благодаря много:)

DeSsY`
04-23-2006, 10:22
Имаше един филм "Just Friends". И май както става там, тя те е сложила в кръга на приятелите. Не че искам да те отчайвам, но щом не ти го е показала до сега, явно няма към теб чувства, различни от приятелските. :-k

ObIчАм*Мила
04-23-2006, 10:25
Имаше един филм "Just Friends". И май както става там, тя те е сложила в кръга на приятелите. Не че искам да те отчайвам, но щом не ти го е показала до сега, явно няма към теб чувства, различни от приятелските. :-k Не се отчайвам,но трябва да я впечатля.Трябва да я спечеля пред онзи....дебил или нещо от този сорт(извинявам се към модовете и админите)

ObIчАм*Мила
04-23-2006, 10:29
А и това,което написа във една друга тема и аз трябва да го направя май беше така "Като му покажеш, че не се даваш лесно и като го накараш да се влюби в теб по някакъв начин."Само дето аз трябва да и покажа ако ме разбираш/те

MrAnderson
04-23-2006, 13:44
Имаше един филм "Just Friends"
Да, и е абсолютна пародия! Освен това не си чела внимателно:


Даже не сме приятели,по горе си го пише
До автора на темата: IMHO т.нар. "Skype свалки" за безхарактерни и прозаични. Skype е само трамплин към свалката, т.е. става за уговаряне на t

ObIчАм*Мила
04-24-2006, 05:46
[quote=DeSsY`]Имаше един филм "Just Friends"
Да, и е абсолютна пародия! Освен това не си чела внимателно:


Даже не сме приятели,по горе си го пише
До автора на темата: IMHO т.нар. "Skype свалки" за безхарактерни и прозаични. Skype е само трамплин към свалката, т.е. става за уговаряне на t