PDA

View Full Version : Как да задържим сърцето на бройкаджия ?



04-23-2006, 09:31
Някакви съвети ?

Krem4eto
04-23-2006, 09:35
Някакви съвети ?

Май няма да стане,нямам никакви съвети...Сори!!!

Composure
04-23-2006, 09:37
по скоро как да е разкараш от там бахти простотията да харесваш някав малууумник дето е за номерация такива трябва да ги окастрят :)

04-23-2006, 09:50
e 6om e brikadjq na dali 6e uspe6 da go zadurji6 no na tqh im puka samo za broikata i v mn malko slu4ai na e taka taka4e po dobre ne se zanimavai no ako vse pak ne iska6 da se otkazva6 me mu se davai lesno a se pravi na vajna i mu bqgai :wink:

Ekita
04-23-2006, 09:54
Като не станеш поредната бройка,а му завъртиш същия номер.

DeSsY`
04-23-2006, 10:27
Като му покажеш, че не се даваш лесно и като го накараш да се влюби в теб по някакъв начин. O:)

DeSiTo0o
04-23-2006, 10:31
Като му покажеш, че не се даваш лесно и като го накараш да се влюби в теб по някакъв начин. O:)
Da,taka e,oba4e tova moje da stane mnooooogo trudno!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
04-23-2006, 10:45
az ti prepora4vam da si nemash rabota s takiva gupaci :D

IKisseDAGirL
04-23-2006, 11:12
абе то няма точно определена рецепта, аз мисля, че всичко си е предопределено
бройкаджиите са такива, защото отчаяно търсят любовта, а не я откриват :roll: ако ти си момичето за него - това, което ще му пасне идеално и ще открие място в сърцето му, няма да има нужда да правиш абсолютно нищо.. всичко ще стане от само себе си :wink: дори ако, напротив, се опитваш да постигнеш обратния ефект опитвайки се да го накараш да не се влюбва в тебе, това ще се случи въпреки нежеланието ти O:)
хората са като парченца пъзел - ако дори само на 1 едно място има малко несъвпадение, всеки опит за някакъв вид близки отношения (не само любов, но и приятелство и т.н.) е обречен за напред
разбира се можем да се опитаме до някъде да коригираме линиите, но ефектът е само временен :roll:
тва е мойто мнение общо взето :)

Barbaronka
04-23-2006, 11:30
Broikadjiite vse si ostavat broikadjii !
Dori i da si namerqt seriozna priqtelka te pak izneverqvat !
Takuv ne ti trqq ... ;)

sexy_dizzy
04-23-2006, 11:31
Ми първоначално,ако той те хареса ще бъде с теб докато намери нещо по-добро(каквото и да значи това за него).А след като имаш шанса да пофлиртуваш с него,идеалния момент е да се възползваш от случая и да се опиташ да го опитомиш.Виж сега,всеки има някаква своя тактика.
Просто действаш на момента,най-важното е,че трябва да се държиш така,сякаш той е поредната ти бройка,пред него да флиртуваш с други,но с него също.По този начин той ще иска да те запази за себе си,ще иска само той да е обектът на вниманието ти.А когато вече се целунете и станете гаджета,го попитай за намеренията му обаче не направо.Например му кажи:"Така като те гледам не си от най-сериозните момчета.Колко дена ни даваш?"Нещо от сорта!!!!!!!

Krem4eto
04-23-2006, 12:33
Broikadjiite vse si ostavat broikadjii !
Dori i da si namerqt seriozna priqtelka te pak izneverqvat !
Takuv ne ti trqq ... ;)

Ясно,точно и кратко!!!

ProstoAz
04-23-2006, 14:52
Хората са го казали - "Вълкът козината си мени, нрава - никога" - и в случая това важи с пълна сила.
Бройкаджията си остава такъв години наред (да не кажа - цял живот).
Той може да има (почти) всяка, защо да се ограничава само с една?

А с това не съм съгласна:

Като не станеш поредната бройка,а му завъртиш същия номер.
От опит ще ви кажа, че не действа - ефектът, който се получава е обратнопропорционален на желания такъв. Защо? Ами, защото тези момчета са свикнали да забиват момичетата после пак те да им "бият шута", те да изневеряват, те да се връщат всяка нощ от дискотеката с по още 2-3 яки мацки, а ако случайнно им покажеш, че и ти можеш да се държиш така - озлобяват се и те зарязват - за каква се мислиш, че да се държиш така, да ги подценяваш, да ги унижаваш?

Dr. Kazimbutt
04-23-2006, 14:59
Хората са го казали - "Вълкът козината си мени, нрава - никога"
Само дето поговорката е така: "Вълкът козината си мени, но нрава - не".

sexy_dizzy
04-23-2006, 15:26
Аз пък ще кажа ОТ ОПИТ,че е възможно да превърнеш бройкаджия в сериозно момче.Сегашния ми беше такъв и предишни такива гаджета съм имала.Дори и той ме превърна в сериозна.Възможно е...просто трябва да се влюбиш истински,за да го усетиш!Пък и с времето се осъзнава нуждата от човек до себе си,а не просто от партньор

Ekita
04-23-2006, 15:50
^npocTo^a3^f^,нямах впредвид да ходиш с него и да му изневеряваш,а просто да не ходиш с него.Да не му се даваш.Не мисля,че някое момиче заслужава да се подлага на бройкаджия.

AiKaTa
04-23-2006, 16:06
mmm broikadjiq e mnogo obshto kazano...vseki edin ot horata po sveta ima razlichen harakter,ineteresi,mneniq i chuvstva.Kato nachalo ti trqbva da si neshto novo i razlichno za nego.Se pak kakvo kato e broikadjiq nali e chovek i toi moje da obicha kolkoto i stranno da zvychi.Opoznai go i nameri slaboto mu mqsto nameri koga da atakuvash i da se poqvish na bql kon v jivota mu!:)uspeh!

`Death`Whore`
04-23-2006, 16:07
Ако идеята ти е да накараш някой да се влюби в теб, няма да стане. Човек или се влюбва, или не. Ако правиш глупости, за да му се харесаш, дори свестен да е, пак не се знае дали ще го вържеш.

piko1
04-23-2006, 16:08
Ако идеята ти е да накараш някой да се влюби в теб, няма да стане. Човек или се влюбва, или не. Ако правиш глупости, за да му се харесаш, дори свестен да е, пак не се знае дали ще го вържеш.
аха аха точно точно

ProstoAz
04-23-2006, 16:11
sexy_dizzy, ами, може би си зависи и от човека...
И все пак аз говоря за онези заклети бройкаджии, които именно ще те НАКАРАТ ДА ПОВЯРВАШ, ЧЕ СА СЕ ПРОМЕНИЛИ, а след време ще те зарежат и ще тръгнат с поредната, която "обичат" и на която ще се кълнат в любов.
Много такива ги има, sexy_dizzy, ако считаш твойто гадже за "опитомен бройкаджия" мисля, че се бъркаш - това, че в един момент от живота си той е бил с много момичета и се е лутал в търсене на "подходящото" не значи, че е бил "бройкаджия" - ето, връзката му с теб (ЕВЕНЕТУАЛНО би го доказала) го доказва!
Знаеш ли, че истинските бройкаджии дори на по 30-40 години продължават да търсят само секса, някои от тях имат по 3-4 брака до тази възраст, имат космичен брой извън брачни връзки или просто мимолетни връзки, имат космичен брой жени в "розовото тефтерче" и те НИКОГА няма да бъдат "опитомени", от която и да е жена, защото такава жена не съществува, а и не е нужна. При такива мъже проблема е в психиката им и я се осъзнаят и се променят някой ден, я - не (което според мен е по-вероятно, съдейки по мъжете наоколо).

Ekita, извинявам се, че не съм те разбрала правилно. :D

ExTr3m3_GiRL
04-23-2006, 16:43
Ам да ти кажа много е трудно, но не и невъзможно! Ама има ли смисъл :-k както каза някой бройкаджията си остава такъв ще трябва много да се потрудиш ](*,) Покажи му, че не си която и да е опитай се наистина да му се харесаш и да му завартиш главата! Чесно казано обаче колкото и да е влюбен в теб пак ще ти изневерява :roll: Бъди по-строга с него дръж го изкъсо...незнам мила май няма да успееш, но все пак пожелавам ти успех!!! :!:

hilarie
04-23-2006, 16:45
мммм.....никак освен ако той не е влюбен,където казват хората "На сила хубост НЕ става"

sk8girL
04-23-2006, 16:58
Я си помисли хубаво дали искаш да си с такъв.. да те мине колко за бройката и после да разправя на приятелите си "Аа да.. и с тая съм ходил" . . .Най-добре изобщо не се занимавай с него.Дори и да се влюби в теб много скоро ще се загледа в някоя друга или ще му омръзнеш.. и айдеее ставаш една от многото.Ако имаш възможност направи му се малко на недостъпна ..погаври се малко с него,за да усети какво е, НО в никакъв случай не му се връзвай на въдицата , ясно ? =)

04-23-2006, 17:54
Аз пък ще кажа ОТ ОПИТ,че е възможно да превърнеш бройкаджия в сериозно момче.Сегашния ми беше такъв и предишни такива гаджета съм имала.Дори и той ме превърна в сериозна.Възможно е...просто трябва да се влюбиш истински,за да го усетиш!Пък и с времето се осъзнава нуждата от човек до себе си,а не просто от партньор

Баси,ако си тая мацка на подписа ти,немаш представа колко сериозен бих бил с теб :P

Black_Cat
04-23-2006, 19:55
emi kvo iska6 kato e broikajiq, kvo si se hvanala s nego? [-X

Love__DaLi
04-23-2006, 20:00
kato go zareje6,ne ti trqbva sarce na broikadjiq ](*,)

shalqlqlqlq
04-24-2006, 00:39
Секси_Дизи, моля те, зайче, спри да говориш глупости....недей да се правиш на такава каквато не си, защото в 15-16 годишната ти главица виждам, че има много фантазии, и уж реален поглед над нещата, но като натрупаш опит, ще видиш колко заблудена си била, та мисълта ми е, недей да правиш меча услуга на момичето, автор на темата [-X И само един въпрос към теб, какво за теб е сериозна връзка, че за годините си, ти си успяла да превърнеш няколко бройкаджии в сериозни приятели.....може да не ми отговаряш :wink:

Thuglife
04-24-2006, 00:59
Секси_Дизи, моля те, зайче, спри да говориш глупости....недей да се правиш на такава каквато не си, защото в 15-16 годишната ти главица виждам, че има много фантазии, и уж реален поглед над нещата, но като натрупаш опит, ще видиш колко заблудена си била, та мисълта ми е, недей да правиш меча услуга на момичето, автор на темата [-X И само един въпрос към теб, какво за теб е сериозна връзка, че за годините си, ти си успяла да превърнеш няколко бройкаджии в сериозни приятели.....може да не ми отговаряш :wink:

Браво..много правилно! И какво значи бройкаджия ? Това са такива хора , се изтъкват с това с колко са си лягали. Все едно Митьо Пищова дето спал с 2927 жени , че после били 2846 :) :lol:

Labelle
04-24-2006, 01:59
Аз пък ще кажа ОТ ОПИТ,че е възможно да превърнеш бройкаджия в сериозно момче.Сегашния ми беше такъв и предишни такива гаджета съм имала.Дори и той ме превърна в сериозна.Възможно е...просто трябва да се влюбиш истински,за да го усетиш!Пък и с времето се осъзнава нуждата от човек до себе си,а не просто от партньор
Aз пък ще кажа от опит , че не може да променяш хората, ако те самите не го желаят.Бройкаджийте са си такива - вечно търсещи нещо по-добро, мислещи, че всичко, което лети се ЦЕНЗУРА и доказващи пред себе си и околните , че ги бива. Такъв човек се променя само ако наистина го поиска - или е бил с прекалено много жени и е решил да кротне или се е влюбил. За влюбването не съм сигурна , защото при тях е инстинктивно - изневяра без чувства, те не се чувстват виновни., просто моментен импулс, на когото не могат да устоят. Предполагам става въпрос за поредното 16-18 годишно "дупе" не мисля , че ще кротне - губи авторитет пред компанията, а ако става въпрос за някой 23-27 годишен пак няма да се промени - щом търси по-малка явно му е за едната бройка

shalqlqlqlq
04-24-2006, 13:53
Аз пък ще кажа ОТ ОПИТ,че е възможно да превърнеш бройкаджия в сериозно момче.Сегашния ми беше такъв и предишни такива гаджета съм имала.Дори и той ме превърна в сериозна.Възможно е...просто трябва да се влюбиш истински,за да го усетиш!Пък и с времето се осъзнава нуждата от човек до себе си,а не просто от партньор
Aз пък ще кажа от опит , че не може да променяш хората, ако те самите не го желаят.Бройкаджийте са си такива - вечно търсещи нещо по-добро, мислещи, че всичко, което лети се ЦЕНЗУРА и доказващи пред себе си и околните , че ги бива. Такъв човек се променя само ако наистина го поиска - или е бил с прекалено много жени и е решил да кротне или се е влюбил. За влюбването не съм сигурна , защото при тях е инстинктивно - изневяра без чувства, те не се чувстват виновни., просто моментен импулс, на когото не могат да устоят. Предполагам става въпрос за поредното 16-18 годишно "дупе" не мисля , че ще кротне - губи авторитет пред компанията, а ако става въпрос за някой 23-27 годишен пак няма да се промени - щом търси по-малка явно му е за едната бройка

Много ми харесваш като се изразяваш така детски....така де....като се изразяваш така компетентно :mrgreen: Я малко момиченЦАТА, да си напънат мозъците, и да се сетят за едно нещо....не винаги нещата са такива каквито ви се иска да са, защо даден пич да е бройкаджия, ами ако причината да ви изневери е във вас :?: Това, че повечето не струвате, значи ли, че ние мъжете трябва да ви търпим, за да не ни сметнете за бройкаджии, като ви гледам как се изразявате направо ми идва да отида в манастир....ама нямааа \:D/

И сега, КАЖИ БАБА ТЕНКИУ, за акъла :idea: :idea: :idea:

04-24-2006, 14:01
mom4eto s koeto hodq e bil takuv, spal e sigurno s nad 100-150 momi4eta ako ne i pove4e no eto 4e ve4e napalno se promeni i ve4e 3godoni sme zaedno!!!!

04-24-2006, 14:02
prosto me obi4a i zatova se promeni
tova e edinstvenoto koeto moje da zadurji surceto mu- ako te obi4a
p.s. tova gore go pisah az

JeAsUS
04-24-2006, 14:07
Ako ospee6 da go nakara6 da te revnuva sigorno 6te ima6 ospeh>>

good luck

Labelle
04-24-2006, 14:11
Много ми харесваш като се изразяваш така детски....така де....като се изразяваш така компетентно :mrgreen: Я малко момиченЦАТА, да си напънат мозъците, и да се сетят за едно нещо....не винаги нещата са такива каквито ви се иска да са, защо даден пич да е бройкаджия, ами ако причината да ви изневери е във вас :?: Това, че повечето не струвате, значи ли, че ние мъжете трябва да ви търпим, за да не ни сметнете за бройкаджии, като ви гледам как се изразявате направо ми идва да отида в манастир....ама нямааа \:D/

И сега, КАЖИ БАБА ТЕНКИУ, за акъла :idea: :idea: :idea:

Предполагам мен си визирал с детския ми акъл. Какво по- хубаво от това да се изразяваш детски и да мислиш по-детски :) - толкова чисто и невинно без пресметливостта и користта на възрастните:) И продължавам да твърдя, че не можеш да променяш хората. За краткия ми все още живот съм имала възможността да общувам с много хора от различни възрасти , националности и ценностни ситеми - Мога да кажа да бройкаджийте съществуват!!! И с най-готиното момиче да излизат пак няма да устоят на изкушението ако им се отвори възможност, после ще си се приберат с чиста съвест да свлят звезди на жената/гаджето си Въпроса ми е следния - ако човек е с момиче , което не става за нищо , както ти се изрази повечето от нас са такива защо не я зареже и тогава да се впусне в нова връзка ами е с нея и тогава рез това време спи с още 20??? Или защо ако момчетата са такива моралисти 60% от посетителите в дискотеките само се чудят коя да забършат? или защо на приятелката ми гажето носи халка? - може би жена му за нищо не става , че му е родила на същия 2 деца и гледа по-цял ден него и тях. Но не жена=зло ние сме виновни че мъжете не могат да си го държат прибран :)

Dr. Kazimbutt
04-24-2006, 15:10
Но не жена=зло ние сме виновни че мъжете не могат да си го държат прибран :)
Не си ги държим прибрани, защото има кой да ги хване, не мислиш ли?

Labelle
04-24-2006, 16:25
Но не жена=зло ние сме виновни че мъжете не могат да си го държат прибран :)
Не си ги държим прибрани, защото има кой да ги хване, не мислиш ли?
Сори за офтопика: А ние момичетата какво да кажем?? Като всеки 5 е готов да легне с мен какво трябва да спя с него по твоята логика??? Главата е сложена на раменете за мислене и 300 навити да имаш ще спиш ли с тях ако знаеш , че би наранил 1 , но тази която обичаш? Не, нали. Това че в магазиан се продават купища стоки не значи , че ги купуваме всички........

naia
04-25-2006, 08:11
Няма да можеш щом е такъв.....но не се отчайвай следвай сърцето си и го омайвай по дълго време

`Death`Whore`
04-25-2006, 10:08
mom4eto s koeto hodq e bil takuv, spal e sigurno s nad 100-150 momi4eta ako ne i pove4e no eto 4e ve4e napalno se promeni i ve4e 3godoni sme zaedno!!!!
Ами, честито, но на твое място не бих го казвала.

04-25-2006, 19:11
mom4eto s koeto hodq e bil takuv, spal e sigurno s nad 100-150 momi4eta ako ne i pove4e no eto 4e ve4e napalno se promeni i ve4e 3godoni sme zaedno!!!!
Ами, честито, но на твое място не бих го казвала.

zashto ne bi go kazvala ?! :-k

04-27-2006, 09:26
mom4eto s koeto hodq e bil takuv, spal e sigurno s nad 100-150 momi4eta ako ne i pove4e no eto 4e ve4e napalno se promeni i ve4e 3godoni sme zaedno!!!!
Ами, честито, но на твое място не бих го казвала.


??? :smt017 :smt017 :smt017

veselka_15
04-28-2006, 11:22
Trqbva da imate po-pikantni migove ti da si tazi koqto da opredeli pravilata ni6to 4e si mu broika mnogo takti4ni4ko moje6 da go nakara6 da pravi kakvoto ti poiska6 samo da znae6 kak da deistva6 bez da misli6 mnogo 6toto i ti moje6 da se opari6 kolkoto i da ti haresva opitai se da ne vlaga6 mnogo 4uvsva prosto napravi parvoto ne6to koto ti doide na um ma ne ne6to tapo mi ako ste v kafe s priqteli ti go izmakni i mu kaji "ela s men" kato te pita kade ne mu kazvai pogriji se da te posledva otidete v nai-blizkiq kenef ponatiskai go malko i izlez 6te vidi6 posle nqma da znae kade se namira ama v nikakav slu4ai ne mu se davai da te e*** 6toto 6te zagubi interes v momenta vkoito go napravi6 [-X poigrai si s nego kolkoto i da ti se iska da spi6 pazi distanciq i moje i da ne mubade6 porednata broika

```Sladurche```
04-28-2006, 16:51
prosto trqbva da byde6 po seriozna s nego(no ne i da te pomisli za nekoi pravej)bydi iskrena pokaji mu 4e moje da ti ima doverie i 4e ti ne si kato drugite momi4eta koito e imal!!! :o pojelavam ti uspeh dano uspee6! #-o

maceto
05-01-2006, 08:26
az 6e vi kaja,4e ako ne mojete da promenite edno mom4e,t.e. da go napravite ot broikadjiq seriozen i da go nakarte da hlatne do u6i,tova ne zna4i 4e mom4eto e tvardoglavo ili tapo,prosto vie nqmate talanta da promenqte ne6tata ::: a po temata: prosto badi sigurna v sebe si i ne pokazvai revnostta si ili izob6to 4uvstvata si dokato ne go oplete6 ;)

dEnIsTy
05-01-2006, 09:18
Някакви съвети ?
може би да преглътнеш всичко,което ще ти направи,колкото и да те боли....след време момичетата ще го заебат до една само ти не....би трябвало да се осъзнае..:lol:

MaCeTo_
05-01-2006, 13:30
Защо не пробваш да му покажеш, че не е единствен на тоя свят. То най-добре е да му биеш шута, ама ако си тооолкова влюбена пробвай следното. Когато говорите примерно ти първа приключвай разговора. Първа казвай, че трябва да си вървиш. Не приемай винаги поканите му за среща, колкото и да ти се излиза и колкото и да искаш да го видиш. С две думи играй ти търсената мацка, с многото ухажори и сам ще дойде при теб :mrgreen: А що не пробваш да му посмажеш малко самочувствието на голям плей-бой (сигурно звуча като мъжемразка :lol: ). Примерно виждаш го докато се перчи пред теб с фразата "Имам адското тяло" и контрирай с нещо като "Май отдавна не си тренирал", абе все ще измислиш нещо. И да не ти пука. Колкото по-цапната си във всяко отношение, толкова по-добре :lol: :mrgreen: .