PDA

View Full Version : Nai-golemiq osobnqk



blondito:)
04-23-2006, 12:35
Sigurna s1m,4e ima nqkoi v jivota vi,koito vinagi vi e u4udval s reakciite si,razbiraniqta si,v1ob6te v1zpriqtiqta si za zaobikalq6tite go ne6ta..V tova 4islo moje da se vklu4i i nai-interesnata za vas li4nost. E,razkajete mi ne6to za v1prosniq 4ovek,s kakvo privli4a vnimanieto vi i haresvate li go,bihte li iskali po ne6to da prili4ate na nego.. stranen i v stila si,v na4ina si na ob6tuvane-imam predvid kato cqlo. Aide 4akam s net1rpenie otgovorite vi*da vi kaja moje da opi6ete i sebe si,ako se namirate za stranni :lol: *

blondito:)
04-23-2006, 12:37
P.S - Hristos Voskrese! :-)

so_amazing
04-23-2006, 22:47
Az poznavam edin 4ovek koito do dne6no vreme ne moga da razbera
Parvo,slu6a trans i se obli4a kakto mu hrumne-ne se saobrazqva s NI6TO
Ponqkoga e v dosta dobro nastroenie drug pat e gotov da sko4i ot 10tiq etaj za nqkvi gluposti
Ina4e e gotin no mi e trudno da go opoznaq tai kato toi sqka6 ne pozvolqva na nikogo da razbere kakav e V SA6TNOST
4esto e tih i zatvoren v sebe si drug pat si izbuhva mnogo qko
Namira uspokoenie v slu6ane na baladi i po4ti vinagi e usmihnat

teenkopele
04-24-2006, 10:08
Познавам, или поне така си мисля, само един такъв човек- себе си. \:D/

bulgarche
04-24-2006, 10:57
Да, има такъв човек който постоянно ме учудва със "изобретенията си". Начините му на "интелегентен разговор", как се мъчи да сглоби нещо с подръчни материали, за удобство :) Ае уникален е...дай ми парче тел и ще измисли к'ва глупост да направи. Постоянно го подиграваме, но не с лошо..инъче мн си го обичам и мн ме радва :)