PDA

View Full Version : Невероятен проблем със Свалянето ... :))))



stillteenager
04-23-2006, 12:45
Хах... само да знаете какъв проблем имааааам :oops:
Понеже до сега с момичетата, които съм ходил не съм ги свалял аз, а обратното - те мен. Свързват се чрез някоя приятелка , карат я да ми вземе номера ... и така и ме извеждат на срещи и ме викат по купони , грижат се за мен. Обаче възникна проблем ... харесвам си аз момичета... и се замислих "И СА КФОООО ?" #-o . Ми да ... точно така .. незнам какво да правя - трудно ми е. Как да процедирам и си викам "кфо кфо да я заговоря, кфо да правя.." . Еееех как се кефя на тези, които им се отдава ... 8-[

МОМИЧЕТА ... помагайте .. кфо да правя ? кое ви харесваааа ... ох ако знаете какво ми ееее :cry:

SeXyTo_f
04-23-2006, 13:03
Амии, де да знам...заведия на кино...и по време на филма...и хвани ръката..или нещо на кафенце...ала бала...ама ти плати 8-[ не бе шегувам се...тва е въпрос на финанси...мии говори с нея...направи такаче да се сближите... 8-[ УСПЕХ!

sexy_dizzy
04-23-2006, 13:27
Заведи я на кафе,там й задавай някакви въпросчета,от които да й стане ясно,че я харесваш.Например"Имаш ли си приятел или само несериозни."Общо взето тя трябва да разбере,че е обектът на вниманието ти,дръж се така все едно искаш да я поглезиш,не мога да ти обясня точно,но поне с мен така правят затова и аз ти го казвам.Не трябва да си много натрапчив,освен ако не знаеш дали и тя те харесва.След кафето може да се поразходите в парка през нощта ще е най-добре.Трябва да я разсмиваш-чувството за хумор е важно.А бе оттук нататък зависи тя какво чувства.Може да седнете на една пейка,да попиташ студено ли ти е,мога да те стопля.После спонтанно да се целунете.Или като я изпращаш може да й кажеш,че няма да й се разсърдиш ако ти даде шанс да повторите тази вечер.Но случайните или не толкова случайни докосвания са задължителни.
Трябва ли още нещо да знаеш!Ако това не можеш да го практикуваш вече не мога да ти помогна :!:

Krem4eto
04-23-2006, 14:00
Първо и вземи телефона,просто и го поискай!
После и се обади покани я на среща!
Заведи я на някое кафенце,после на някое по-тихо местенце и от там нататък,мисля че си запознат!!! :) ХАЙДЕ УСПЕЕЕХ!!!

Composure
04-23-2006, 14:47
и аз имам някъв такъв проблем всмисал не че незнам кво да правя ами простооо ми е някво такова притеснено спичам тотално и става малко смешно после зер :)

white_chik
04-23-2006, 15:35
pokani q na kafe-ama se opitai da izglejda suvsem priqtelski v na4aloto.sled tva dokato ste dvamata q razpitai kvo haresva,ima li si gadje i nakraq i zemi nomera.posle izlezte pak i taka

04-23-2006, 16:25
Aman Be choveche.. !! Otivash pri neq..zdr kak si,kfo praish..?
Govorish s neq na nai-razlichni temi i nakraq i tursish gsma. .
Nishto slojnu .. ;))

`Death`Whore`
04-23-2006, 16:27
Ако общуваш с момиче с мисълта, че е свалка, има 2 варианта:
1. Надуваш се и мислиш, че си е бати пича.
2. Сдухваш се.

Просто говориш с човек /забравяш, че този човек е хубав и е момиче/ и усещаш дали си пасвате. Ако да, предлагаш да се видите. Това е.

JeAsUS
04-23-2006, 16:28
tva e ebasi kefa

AiKaTa
04-23-2006, 16:54
Първо и вземи телефона,просто и го поискай!
После и се обади покани я на среща!
Заведи я на някое кафенце,после на някое по-тихо местенце и от там нататък,мисля че си запознат!!! :) ХАЙДЕ УСПЕЕЕХ!!!

mmmmdam:) taka se poluchava:)

IKisseDAGirL
04-24-2006, 08:34
не се отчайвай, по-лесно е от колкото си мислиш :P

ако тази, която си си харесал, я видиш в дискотеката, можеш да идеш при нея и да й кажеш, че ти е харесало как танцува, питай я за името й, ей така м/у другото я покани на 1 танц :mrgreen:

ако е на някво купонче и я виждаш за 1ви път може да и метнеш едно "струва ми се, че не сме се виждали преди, та виках, че може би ще искаш да се запознаем8-["
после вече разговора тръгва относно тва къде учи, що не се е мяркала преди, с кой излиза, къде живее и кои са й любимите места, където обича да ходи, кво й е интересно да прави...
можеш да я поканиш на кафенце ако се държи достатъчно приятелски и отворено :wink:

важното е да не се притесняваш и да говориш уверено - така и момичето ще се чувства добре :)
общо взето е тва.. после като се опознаете повече, ще възникнат още и по-разнообразни темички за разговор :D

stillteenager
04-24-2006, 09:15
@ valantain_love

ей меси много и на всички останали... трябва само да се поотпусна и ..

\:D/

bulgarche
04-24-2006, 10:51
Ае отивай, напълни й главата с глупости. Вкарай бруталиите

teenkopele
04-24-2006, 11:09
Ако общуваш с момиче с мисълта, че е свалка, има 2 варианта:
1. Надуваш се и мислиш, че си е бати пича.
2. Сдухваш се.

Просто говориш с човек /забравяш, че този човек е хубав и е момиче/ и усещаш дали си пасвате. Ако да, предлагаш да се видите. Това е.

Напълно съм съгласен. :) :wink:

lindeman_
04-25-2006, 11:47
Вярваш ли, че някое момиче от тук ще може да ти даде акъл какво точно да правиш :)) Хахаха ако не .. напиши ми един ПМ като разясниш всичко за теб и твоята цел и ще ти дам съвет какво да правиш :))

Forbidden1
04-25-2006, 13:04
Ne j iskaj nomera purviq put :wink: