PDA

View Full Version : Moderated:Да изпратя ли мой снимки на агенция VISAGE?



moonbeam
04-23-2006, 15:10
znaete li ne6to pove4e za modnata agenciq VISAGE,znam 4e se pra6tat snimki,az sa6to iskam da izpratq,visoka sam 178/57kg a i merkite mi ne sa lo6i,no malko se pritesnqvam ne 4e znam za6to de,ama nqma zna4enie,ta mislata mi be6e dali da izpratq,kakvo 6te kajete :-k :oops:


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

04-23-2006, 15:13
Ми ние от каде да знаем дай снимки да те видим :lol:
Иначе нали знаеш по добре да съжаляваш за нещо направено от колкото да съжаляваш после ,че не си го нрапвила :D

Barbie
04-23-2006, 15:55
mi prati de, ko se mota6? :) ako stane..stane... :) a ako naistina iska6 da manekenstva6 i v vizaj nestane...probvai v druga agenciq :) davai smelo

Пепи Дъ Ай
04-23-2006, 16:19
трябва да отслабнеш малко.

`Death`Whore`
04-23-2006, 16:19
трябва да отслабнеш малко.
Надявам се да е ирония.

Пепи Дъ Ай
04-23-2006, 16:21
трябва да отслабнеш малко.
Надявам се да е ирония.
Не, не е. 178 би трябвало 53-56кг. Все пак зависи каква е целта ако за менекенка ще трябва да слезе на тези. Ако иска да е модел - там килограмите са в по-голяма граница.

`Death`Whore`
04-23-2006, 16:23
Не...манекенките не са кожа и кости...не.

Пепи Дъ Ай
04-23-2006, 16:26
Не...манекенките не са кожа и кости...не.
от личен опит говоря за килограмите. не ангажирам никой. Влез на страницата на коя да е агенция разгледай и виж килограмите и ръста.

`Death`Whore`
04-23-2006, 16:28
Вярвам ти, спокойно.

moonbeam
04-23-2006, 17:07
ami na men sega mi vikat:"olee kolko si slaba" puk ako stana 53 nz kakvo 6te mi vikat,az sega dori nqmam 57

Пепи Дъ Ай
04-23-2006, 17:08
ami na men sega mi vikat:"olee kolko si slaba" puk ako stana 53 nz kakvo 6te mi vikat,az sega dori nqmam 57
дадох примерен диапазон 53-56 кг. Все пак хората са различни и не може да се кажат точни кила може и с твойте да си идеална като фируга, но принципно в този интервал е нормално за менекенка.

djigi
04-23-2006, 17:22
Пращаш си снимките, ама по-добре направо да отидеш в офиса им (със снимките и там ще попълниш една бланка) и те (ако те oдобрят) ще те запишат в една от групите им, разбира се, срещу сумата от 100 и няколко лева, там ще те учат да ходиш, да се държиш на интервюта, да правиш промоции и разни други нещица. А в тези парички влиза и това да те гримират професионалисти и да ти направят снимки, които после ти предлагат да ги качат в сайта им за 25 лева/година. След това си подбират момичета за "работна група" (мисля, че ще те запишат, защото си висока) и се "доусъвършенстваш", учаш разни хореографии...а и това се заплаща около 30 лева. След което отново те викат в офиса, за да попишеш договор - до 5 год. е като в него едната опция е, че след подписването му си правиш book, които е около 100 евро и така общо взето. Успех ;)

smile_lili
04-24-2006, 12:57
Vij sega,pro4etioh dosta mneniq v toq forum ama nikoi ne e savsem naqsno za kakvo stava vapros tuka.Vqrno e ,ili pra6ta6 snimki ili nai dobre otiva6 v ofisa.6ansa da ne te odobrat e savsem malak,po4ti nikakav,povqrvai mi.Vqrno, 6e otide6 na kurs za obu4enie/ vapreki 4e ima momi4eta koito ne hodqt na toq kurs/,moje da ti poredlojat da podpi6e6 5 godi6en dogovor,da ti pravqt book.Ama ti naistina li misli6 4e rabotata na manekenkite e da hodqt samo po reviuta i promocii.....?!
NE .... Tva opredeleno ne e taka.Znam go ot li4en opit... i ako iska6 da stane6 "momi4e na povikvane"/ako taka moga da se izraza/ ili po skoro "elitna k....",visage ili koqto i da bilo druga agenciq e otvorila 6iroko vratite si za teb... Uspeh!

mnogomili4kata-sf
04-24-2006, 13:43
Аууу...недей във "Визаж"....чувала съм ужасни неща за там...потърси "Екс граунд" примерно или "Ивет фешън"....

Sugar_metalka
04-24-2006, 14:05
Kakuv e saitut na Visage, 4e ne yspqh da go namerq?
:arrow: A po temata te suvetvam mnogo dobre da proy4i6 riskovete ot tova da stane6 manekenka ili model, za6toto te naistina ne sa za prenebregvane i tova izob6to ne e tolkova zabavno i rozovo [-X

Метълката
04-24-2006, 14:41
искате ли прайс листа на мометата на визаж? :lol:
верно мноо добре си помисли, щото 98 процента от контингента там са на повикване.

LyLa
04-24-2006, 14:47
znaete li ne6to pove4e za modnata agenciq VISAGE,znam 4e se pra6tat snimki,az sa6to iskam da izpratq,visoka sam 178/57kg a i merkite mi ne sa lo6i,no malko se pritesnqvam ne 4e znam za6to de,ama nqma zna4enie,ta mislata mi be6e dali da izpratq,kakvo 6te kajete :-k :oops:


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:
Имам приятелка каята работи във Visage
зявиси вече дали искаш да си манекенка или просто модел
мерките са ти добри иначе
предлагам ти да пратиш,разбира се помисли добре дали го искаш ако не си сигурна не е добра идея!

djigi
04-24-2006, 19:32
Kakuv e saitut na Visage, 4e ne yspqh da go namerq?
:arrow: A po temata te suvetvam mnogo dobre da proy4i6 riskovete ot tova da stane6 manekenka ili model, za6toto te naistina ne sa za prenebregvane i tova izob6to ne e tolkova zabavno i rozovo [-X

http://visages.net/

`Death`Whore`
04-24-2006, 21:41
Браво, милото, ти си абсолютно неграмотна. Не само, че трябва да е "свои снимки", ами си написала и кратко.

light_purple
04-27-2006, 21:06
znaete li ne6to pove4e za modnata agenciq VISAGE,znam 4e se pra6tat snimki,az sa6to iskam da izpratq,visoka sam 178/57kg a i merkite mi ne sa lo6i,no malko se pritesnqvam ne 4e znam za6to de,ama nqma zna4enie,ta mislata mi be6e dali da izpratq,kakvo 6te kajete :-k :oops:


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:
Ako govori6 za saita visages.net-tam do kolkoto znam ne se pra6tat snimki.Zna4i kato biah malka hodih da se u4a da hodia bez da si krivia kraka i tam ti praviat snimki i posle gi zaka4at v saita,no nz moje ne6tata da sa se promenili ot togava.

07-20-2006, 18:29
az sam model na visages i na o6te mn agencii i iskam da vi kaja 4e tva za prostitutkite ne e vqrno pove4eto stavat po sobstveno jelanie kato se ovli4at po golemite angajimenti sre6tat se s mn hora i tn!visages osigorqva sigorni anagimenti no vseki si ima glava na ramenete i predcenqva kakvo da pravi!vie ludi li ste koi moje da te nakara da stane6 prostitutka ?!

FoReVeR_YoUnG
07-20-2006, 19:44
A po temata te suvetvam mnogo dobre da proy4i6 riskovete ot tova da stane6 manekenka ili model, za6toto te naistina ne sa za prenebregvane i tova izob6to ne e tolkova zabavno i rozovo [-X
Определено.

didkeds
07-20-2006, 20:19
Аууу...недей във "Визаж"....чувала съм ужасни неща за там...потърси "Екс граунд" примерно или "Ивет фешън"....
Да найстина аз съм модел във екс граунд!

07-21-2006, 06:12
Vij sega,pro4etioh dosta mneniq v toq forum ama nikoi ne e savsem naqsno za kakvo stava vapros tuka.Vqrno e ,ili pra6ta6 snimki ili nai dobre otiva6 v ofisa.6ansa da ne te odobrat e savsem malak,po4ti nikakav,povqrvai mi.Vqrno, 6e otide6 na kurs za obu4enie/ vapreki 4e ima momi4eta koito ne hodqt na toq kurs/,moje da ti poredlojat da podpi6e6 5 godi6en dogovor,da ti pravqt book.Ama ti naistina li misli6 4e rabotata na manekenkite e da hodqt samo po reviuta i promocii.....?!
NE .... Tva opredeleno ne e taka.Znam go ot li4en opit... i ako iska6 da stane6 "momi4e na povikvane"/ako taka moga da se izraza/ ili po skoro "elitna k....",visage ili koqto i da bilo druga agenciq e otvorila 6iroko vratite si za teb... Uspeh!to4no taka v visage sa elitni prostitutki ako si re6ila da se brodava6 na niakvi 4i4kovci uspeh!

Ice_Queen
07-21-2006, 08:47
Пращаш си снимките, ама по-добре направо да отидеш в офиса им (със снимките и там ще попълниш една бланка) и те (ако те oдобрят) ще те запишат в една от групите им, разбира се, срещу сумата от 100 и няколко лева, там ще те учат да ходиш, да се държиш на интервюта, да правиш промоции и разни други нещица. А в тези парички влиза и това да те гримират професионалисти и да ти направят снимки, които после ти предлагат да ги качат в сайта им за 25 лева/година. След това си подбират момичета за "работна група" (мисля, че ще те запишат, защото си висока) и се "доусъвършенстваш", учаш разни хореографии...а и това се заплаща около 30 лева. След което отново те викат в офиса, за да попишеш договор - до 5 год. е като в него едната опция е, че след подписването му си правиш book, които е около 100 евро и така общо взето. Успех ;)

w8 w8 w8 w8 !!! Аз си мислех че агенцията ще плаща на момичето,а не момичето ан агенцията! :-s

smily_data_bg
09-30-2007, 19:38
edit кир

caRamelO_cHicA
10-01-2007, 14:04
изпрати по-добре на някоя друга.И преди това ще те посъветвам да научиш повоче за живота на моделите хич не е розов както май си го представяш говоря от личния си опит