PDA

View Full Version : Въпрос за бала ...Потник под ризата ?



04-23-2006, 15:15
Малко ми е тъп въпроса ама ...
Я си кажете мнението дали да си сложа потник под ризата защото от 1-страна само с ризата ми се виждат зърната и е грозно пък от друга потник риза и сако май месец :lol:
Според вас толкоз грозно ли е или съм си втълпил ...

`Death`Whore`
04-23-2006, 15:16
Купи си непрозрачна риза!

04-23-2006, 15:20
Купи си непрозрачна риза!

E тя е памучна по не прозрачна на каде ;)
Тук не става дума ,че ми се виждат гърдите ами просто зърната се очертават ...

`Death`Whore`
04-23-2006, 15:20
Или сако, или ще е смешно. С потник - да не говорим.

machoka
04-23-2006, 15:41
Всичко зависи от модела на ризата.

По принцип - повечето ризи се носят задължитлно с потници отдолу. Друг вариатн е да сложиш впита блузка с къс ръкав под ризата, която да ти е точно по шията.. има такива 'специални'..

Но много ризи се носят на голо, абсолютно задължително - с вдигнати яки, нещо в стил 'латино' ризи.. абе не мога да ти го обясня..

ако дадеш един пик на ризата си, най-добре щеше да е 8)

f0`shiZzle
04-23-2006, 15:44
aaa..lud li si..shi zavresh naprao.pyk i rizite mai sa nosqt bez potnik otdolo.

MiRaCuLiXbb
04-23-2006, 18:13
Ае да кажем, че потника под ризата не е проява на добър вкус. Оттам нататък ти избираш как да ходиш облечен.

Пепи Дъ Ай
04-23-2006, 18:35
Зависи наистина от ризата. Потник може припнал - то е по скоро прилепнала блуза без ръкави. Виж в Skiny.

PleasureSeeker
04-23-2006, 18:39
не слагай потник бе...смешно е...пък и като ти се очертаят презрамките още по-лошо

korn___
04-23-2006, 19:33
не слагай потник бе...смешно е...пък и като ти се очертаят презрамките още по-лошо

ti go kaza ! as su6to ne slagam ne mi haresva ...

one_touch
04-23-2006, 20:49
не слагай потник бе...смешно е...пък и като ти се очертаят презрамките още по-лошо

ti go kaza ! as su6to ne slagam ne mi haresva ...

syglasna
acki sme6no 6te e :!:

djigi
04-23-2006, 20:53
aaa..lud li si..shi zavresh naprao.pyk i rizite mai sa nosqt bez potnik otdolo.

Мдаа и аз съм на мнението, че ще ти е доста топло. Не съм наясно с мъжките рижи как се носят и как не, но за твоя комфорт не си слагай - какво като ти личат зърната, много ще се вгледа някой....

04-23-2006, 21:25
Еми явно ще е без потник ...
Иначе за блуска без/с къс ръкав и дума не може да стане защото ризата ще е разкопчана и ще е доста селско ...

`Death`Whore`
04-23-2006, 22:16
Еми явно ще е без потник ...
Иначе за блуска без/с къс ръкав и дума не може да стане защото ризата ще е разкопчана и ще е доста селско ...
Разкопчана риза по принцип е селско.

ycMuBkaTa
04-23-2006, 22:30
Абе как ще слагаш потник?
По-добре без и да ти отличават зърната мислиш ли, че някой ще забележи, а с потник ще си личи в пъти повече.

SEXtreme
04-24-2006, 08:16
Ами, ако имаш яко тяло си бъди без потник - яко е, а ако не - си сложи потник :);)

teenkopele
04-24-2006, 10:00
Купи си непрозрачна риза!

Само така ! :mrgreen:

MiRaCuLiXbb
04-24-2006, 10:02
Хаха, ако имал яко тяло да е с потник. Хубаво е, кат нямаш представа от мъжка мода и етикет що даваш съвети въобще? Ако ти имаш яко тяло си сложи потник под роклята ако щеш, мноо е яко.
Разкопчана риза не е селско/в слисъл горните 1-2 копчета/ Тази година такава е модата и няма проблем, все пак сме младежи. Може да си вземе и шал например. А пък ако иска може и без риза под костюма, а с тениска примено./и не, отново не е селско/

SEXtreme
04-24-2006, 12:58
Хаха, ако имал яко тяло да е с потник. Хубаво е, кат нямаш представа от мъжка мода и етикет що даваш съвети въобще? Ако ти имаш яко тяло си сложи потник под роклята ако щеш, мноо е яко.
Разкопчана риза не е селско/в слисъл горните 1-2 копчета/ Тази година такава е модата и няма проблем, все пак сме младежи. Може да си вземе и шал например. А пък ако иска може и без риза под костюма, а с тениска примено./и не, отново не е селско/
НАУЧИ СЕ ДА ЧЕТЕШ ВЕ! Казах, че ако има яко тяло НЕ МУ ТРЯБВА потник! А вече кой разбира от мода и кой - не, никой не може да каже, защото ВСИЧКО е въпрос на вкус! :-& :smt013 :smt014

Пепи Дъ Ай
04-24-2006, 15:30
НАУЧИ СЕ ДА ЧЕТЕШ ВЕ! Казах, че ако има яко тяло НЕ МУ ТРЯБВА потник! А вече кой разбира от мода и кой - не, никой не може да каже, защото ВСИЧКО е въпрос на вкус! :-& :smt013 :smt014
проста си мойто момиче... дали си с яко тяло или не има правила за обличане. Потник може и се слага в определени слувай. Личи си че тук е тийн форум и за вас думата потник е мръсна дума ама не е. Аз имам 2 потника и се обзалагам, че и двата са по-скъпи от която и да е твоя парцалка.
А щом пича ще е с разкопчана ризка ест без потник.

04-24-2006, 15:50
НАУЧИ СЕ ДА ЧЕТЕШ ВЕ! Казах, че ако има яко тяло НЕ МУ ТРЯБВА потник! А вече кой разбира от мода и кой - не, никой не може да каже, защото ВСИЧКО е въпрос на вкус! :-& :smt013 :smt014
проста си мойто момиче... дали си с яко тяло или не има правила за обличане. Потник може и се слага в определени слувай. Личи си че тук е тийн форум и за вас думата потник е мръсна дума ама не е. Аз имам 2 потника и се обзалагам, че и двата са по-скъпи от която и да е твоя парцалка.
А щом пича ще е с разкопчана ризка ест без потник.
Sextreme az kato ti kazvam, ti ne mi vqrva6 [-X Prosta si VE :mrgreen: :-({|= \:D/ :smt015 :smt005

04-24-2006, 16:23
Еми за тялото ...
Постарах се доста последните 3-4 месеца има още на какво да се работи но имам цял месец още :)
Както казах явно ще е без потник и ще се разкопчани само горните 2 копчета (врътовръзка няма да сложа никога [-X ) а не цялата риза ...

machoka
04-24-2006, 17:53
хахахаха било селско да си с потник под ризата...

обикновено при официално облекло и т.н. е прието да се сложи потник или по- специална тениска под ризата, ама няма да го коментирам при вас, защото сигурно и английските лордове са селяни пред вас...

за автора на темата- пич можеш ли да снимаш ризата и да я покажеш... или поне я опиши- цвят ала бала... и лично моето мнение е, че щом ти се очертават зърната си си взел прекалено тясна такава, което също не е много редно...

Зависи 'какъв модел' тясна и дали нарочно кройката е тясна или просто му е малка.. щото има много секси 'тесни' ризички, ама не да са ти малки, а такава да им е идеята..

Не знам, само знам, че съм 'маниак' на тема ризи, доста са ми минали през ръцете и гърдите, всякакви 'модели' и мога да ви кажа от собствен опит, че няма 'стандарт' по който да се носят - всичко зависи от модела риза - дали ще е с потник или тениска отдолу, дали ще е на голо, вече при официалните какво сако и вратовръзка да сложиш отгоре, или пък при всекднивните трябва ли блуза или ризата е външна, тип 'хавайска'..

много разновидности.. а авторът ни казва само 'ризата' ми.. ей сега ще метна боба да позная каква е :roll:

MiRaCuLiXbb
04-24-2006, 20:03
хахахаха било селско да си с потник под ризата...

обикновено при официално облекло и т.н. е прието да се сложи потник или по- специална тениска под ризата, ама няма да го коментирам при вас, защото сигурно и английските лордове са селяни пред вас...

за автора на темата- пич можеш ли да снимаш ризата и да я покажеш... или поне я опиши- цвят ала бала... и лично моето мнение е, че щом ти се очертават зърната си си взел прекалено тясна такава, което също не е много редно...
При официално облекло НЕ се слага потник. Това е така и няма място за спор.
SEXtreme, как да ти обясня по-простичко/като за теб/, че няма значение дали си 180см и 40кг или професионален културист - потник не се носи под ризата. Какво общо въобще има какво тяло имаш?? Какво ще скриеш с потника? Защо да го носиш? Обяснете бе хора. Селско е, казвам ви. А е и безмислено. А ако се вижда потника е и грозно. Какво повече искате?
Да не се бъркате от цветните/хавайски/ ризи, дето се носят и с навити ръкави, напълно откопчани и т.н...? :smt017 :-s За недоразбралите говорим за официално облекло - панталон и сако.

MiRaCuLiXbb
04-24-2006, 20:13
Ае братле един елегантен мъж никога не би сложил потник, въобще няма да споря с теб. Попитай баща си ако не вярваш на мен.
Да обясни ми каква е функцията на потника в официална обстановка. Като легнеш за 20 лицеви да не ти личи потта под мишниците като си вдигнеш ръцете...или?

MiRaCuLiXbb
04-24-2006, 20:22
Добре, да го кажа така. Елегантен мъж, с познания в етикета, не би носил потник под ризата си в делови или официални приеми, балове, вечеринки и каквото друго си искаш. "Селянинът" би носил потник, бели чорапи с черни обувки или обратното, закопчавал средното и долно копче на сакото и най-различни подобни прояви на не добър вкус. Това са общоприети норми, тук в България можеш и бели вълнени чорапи с въжетки да си носиш...