PDA

View Full Version : za6to horata me mislqt za ligla???



sweet_girl_15
04-23-2006, 15:52
ne moga da rzbera za6to nqkoi hora bez da me poznavat sa re6ili 4e az sam naduta ligla,koqto znae samo da hodi po kafetata i nqma celi za realizirane v jivota...tova svoe mnenie razprostranqvat navsqkade i taka si namiram mnogo vragove,koito me mrazqt za ne6to koeto ne e vqrno!!!vinagi se opitvam da se darja dobre sas vsi4ki(darja se taka kato az iskam da se otnasqt s men)i dori pitam priqtelite si v kakvo sam sgre6ila za da popravq gre6kite si....mnogo darja na tova da mi kazvat kakvo mislqt za men v o4ite mi...a ne zad garba kakto pravqt pove4eto....hubavoto e 4e sled kato me opoznaqt horata ve4e korenno si promenqt mnenieto za men i mi kazavat kolko sajalqvali za ne6tata koito sa govorili za men i dori mi se izvinqvat za tova..no lo6oto e 4e ima hora koito si imat edno mnenie za men(koeto e napalno pogre6no)i ne iskat da razberat istinskata mi sa6nost...ne razbiram koe gi kara da me mislqt za ligla?darja se savsem normalno i ne moga da ustanovq pri4inata....... ](*,)

ProstoAz
04-23-2006, 15:58
Скоро ще им мине и няма да ти обръщат внимание, мислиш ли, че толкова много се интересуват от теб, че да си им постоянно в главите, в мислите, в разговорите? Слез на земята, вкарваш се в някакви филми ми се струва! :wink:

tainstvenata
04-23-2006, 18:53
emi az imam edna takava priqtelka az stnah fr s neq v na4alato na taq u4ebna godina az sashto mislih 4e e mn nabuta i s golqma samo4uvstvie i ligla .. oba4e kato q opoznah mn si q zaobi4ah mislq 4e ot si4kite mi prieqteli ... tq me razbira nai dobre i se 4uvstavam 4e ako i kaja ne6to tq nqma da me predade taka 4e im kaji da ne govorqt kato ne te poznavat ili ne6to takova pak i vseki ima pravoto da misli kakvoto iska vajnoto e 4e ima6 priqteli i te te razbirat i znaqt 4e ne si takava .. :)

zaharcheto_f
04-23-2006, 19:16
parvo ne moje vsi4ki da te haresvat nevazmojno e i ne vsi4ko, koeto za teb e normalno i za tqh e normalno.Horata sme tvarde razli4ni za da sme v idealni otnosheniq vsi4ki.Vajnoto e 4e tvoite priqteli ne mislqt po tozi na4in i sa vinagi do teb!A tezi koito imat greshna predstava za teb ne e nujno da im obrashtash tolkova vnimanie...

favor_91
04-23-2006, 19:53
не може всички да те харесват...промени виждането на хората за теб и всичко ще е ОК :)