PDA

View Full Version : po4istvaneto na liceto



04-23-2006, 17:16
kakvo vklu4va procedurata po4istvane na liceto pri kozmetik i kolko vreme gore dolu prodaljava?

forrzi
04-23-2006, 17:18
ми
поне там дет аз ходих беше 1 час и после ходиш,все е дно те е драла котка
е,зависи от проблемите на лицето ти де
първо те почистват,после 10 мин. на пара да ти се отворят порите и после те стискат ле стискат,после мажат,затварят порите с ток,седиш още 10 мин с некфа маска,после те масажират с разни пумий
туй поне беше при мене :mrgreen:

smile_lili
04-23-2006, 20:51
leleeee.... tova e ne6to ujasno.... takava bolka ne bqh izpitvala.Parvo ti po4istvat liceto,sled tova na para 10 min,i posle.... idva nai -golqmata maka-stiskaneto na vsqka edna pa4ica pootdelno, sled tova ti majat liceto s nqkakvi losioni,maski i kakvo li o6te ne...
Ina4e moi savet e vsqka ve4er da si po4istva6 liceto s toaletno mlqko,da polaga6 pone minimalni griji za nego i sam sigurna 4e nqma da ima6 nujda ot kozmeti... 6toto e maka golqma,povqrvai mi...

ice_666_f
04-24-2006, 10:36
Bila sam pri edna kozmeti4ka,za okolo 1h sa vs proceduri 6toto hi4 ne sa malko.Ako ti e tolkova zor za kozmetik kato otide6 kaji da ti po4isti kojata samo ot 4ernite to4ki,a ne 4ervenite papki ako ima6 takiva.Ina4e naistina liceto ti 6te e mn poduto i to kam sedmica i polovina dve,osobeno pri 4uvstvitelna koja.Po-dobre otidi pri dermatolog,toi vinagi 6te nameri podhodq6toto le4enie,spored vida akne.

Axel_f
04-24-2006, 11:04
Абе хора така като ви чета мненията направо настръхвам.... :roll: И какво има ли смисъл 2 седмици да ходиш с лице-жива-рана,и тъкмо като ти се оправи да идва време за следващата процедура :? То и за бях много навита по едно време да пробвам,даже отидох при една козметичка,ама тя ме разубеди.Каза ми,че на тийнейджъри въобще не се прави почиствене и там ми разказва сума ти време какво можело да стане...направи не е за разправяне :-# А да и с дерматолог съм се съветвала-той пък ми каза,че това е най-голямото изтезание за лицето...Абе де да знам,ако събера кураж може да пробвам някой ден,ама 100% ще е лятната ваканция,че да не се показвам от къщи,ако ефектът е толкова плачевен :-D

Heaven_inhabitant_f
04-24-2006, 11:08
Хей ХЕЙЙЙЙ!!!!Стига де,вие го изкарахте все едно ще ви дерът живи при тази козметичка!Вярно,боли,не е най-приятното нещо на света,обаче нали знаете ТЪРПИ,БАБО,ЗА ХУБОСТ. Етапите ги описахе,само че никой не написа резултата! Аз ходя на козметичка от 2 години някъде и сега мога да се похваля,че кожата ми е в много добро състояние,въпреки,че използвам най-различни гримове и съм предразположена към пъпки.Вярно след козметичка лицето е червено на петна и не си много много за пред хората ама чак 2 СЕДМИЦИ да си подута,това нистина трябва да си със СУПЕР чувствителна кожа.Моята е чувствителна и светла,подутината спада за 1 ден,червените петна за 2-3 дни изчезват,най-много седмица и не личи,където съм имала обаче въпалена пъпчица по-бавно изчезва.Имам приятелка с още по-светла кожа,която от на-малкото нещо й се получават обриви,тя след козметичка най-много седмица и вече няма проблеми и не личи. Разбира се,всичко си зависи от вида на кожата. И в никакъв случай не ходете по време на цикъл!!! [/img]

04-24-2006, 11:18
dobre sega da hodq li na kozmetik ili ne......neska 6tqh da hodq za pruv put no tq q nqma6e ,i sq kat gledam ko pi6ete nz.???????!!!!!

Heaven_inhabitant_f
04-24-2006, 11:25
Аз те съветвам да идеш,ако после не ти харесва винаги може да се откажеш,въпреки,че за резултати се изиска упоритост. Но исках да кажа,че от един път няма да останеш обезобразена до края на живота си!

ProstoAz
04-24-2006, 11:35
Аз съм ходила веднъж като бях по-малка, процедурата я описаха, но за резултата не съм съгласна - при мен беше страхотен. Ходих през пролетната ваканция (преди 2-3 години) и за 1-2 дни ми се махнаха всички зачервявания, а само на 2-3 места имах малки ранички, които изчезнаха за 5-6 дни! След това личицето ми доста се подобри и всъщност това е единствения път, когато съм ходила на козметик и смея да твърдя, че кожата ми сега е доста хубава и без такива посещения, просто след като ходих започнах редовно да се грижа за нея. Въпреки че като се змаисля дори тогава, когато ходих на козметик кожата ми не беше чак толкова зле...
А за болката - боли си, да, няма начин, но какво пък толкова - трай, бабо, за хубост! Аз още малко и щях да се разплача от болка, защото кожата ми е прекалено тънка и на челото въобще не може да се захваща! Тя тогава козметичката изпита известни затруднения с нея - представете си какво ми беше. :lol: Но предполагам иначе, че не боли чак пък толкова. Най-неприятно е по бузите - очите ти се насълзяват от самосебе си.

04-24-2006, 11:35
blagodarq haven_inhabitant_f zna4i pak 6te vurvq da zapazvam 4as:)

Някоя`си
04-25-2006, 13:20
Ами аз ходя на почистване от 2 години и съм много доволна. В началото цялото ми лице бе осеяно с дълбоки черни точки, скоро започнагха да се появяват и гнойни пъпки, по наследство съм силно предразположена към акне и положенито вече излизаше от контрол, когато отидох на козметичка. Понеже съм с много бяла и чуствителна кожа, първоначално раните зарестваха за седмица, две, но след като ходя редовно всеки месец, сега им е нужен само 1 ден. Важно е разбира се и да попаднеш на свястна козметичка, щото има и много некъдърни, които само те претупват набързо и могат да ти оставят белези. Но определено бих ти препоръчала да отидеш, защото на мен цялото ми лице беше осяно в гнусни пъпки и черни точки преди да проходя всеки месец на козметичка, а сега лицето ми е абсолютно чисто :)
И Alex_f, защо според козметичката ти не се прави почистване на тинейджъри и какво можело да стане? Заитригува ме.

art_lady
04-25-2006, 14:03
Вярно е че боли,но определено си заслужава и не е вярно,че ходиш като надрана от котка,то си е до тип кожа,след като излезнеш от козметика най-много един час и зачервяванията изчезват,тук таме има ранички,които до ден два изчезват.Заслужава си,но ако ти е много зле лицето не очаквай блестящ резултат след първия път.Трябва поне 2-3 пъти.Аз лично ходя на 3 месеца един път и ми е напълно достатъчно,така ме посъветва и козметичката.Успех! :wink: :smt006

white_chik
04-25-2006, 18:41
Абе хора така като ви чета мненията направо настръхвам.... :roll: И какво има ли смисъл 2 седмици да ходиш с лице-жива-рана,и тъкмо като ти се оправи да идва време за следващата процедура :? То и за бях много навита по едно време да пробвам,даже отидох при една козметичка,ама тя ме разубеди.Каза ми,че на тийнейджъри въобще не се прави почиствене и там ми разказва сума ти време какво можело да стане...направи не е за разправяне :-# А да и с дерматолог съм се съветвала-той пък ми каза,че това е най-голямото изтезание за лицето...Абе де да знам,ако събера кураж може да пробвам някой ден,ама 100% ще е лятната ваканция,че да не се показвам от къщи,ако ефектът е толкова плачевен :-D

absolutno sum suglasna.sled kozmetik liceto ti e 4isto no e adski poduto i za4erveno.e vsekii si re6ava dali si struva?