PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Дали ме харесва наистина ?



e podrobnosti
04-23-2006, 18:12
zdr ima edno mom4e koeto haresvam mislq 4e toi su6to me harasva no ne sum sigurna seriozno li ili prosto taka da si ima koi da zanasq i ako e seriozen kakvo da pravq za po natatu6ni otno6eniq
ta da vi izqsnq situacqta:
vijdame se mn rqdko poradi obstoqtelstvata i ne se znaem kude jiveem i dvamata.edinstveniq na4in za sre6ta e 4rez priqteli;zanasq drugi momi4eta v moe prisustvie no se stiga samo do namigvane (nekuv jest s liceto) ili do "mn si sexy" i t.p. dokato s men ne6tata se razviha dosta pove4e(ne go pravi demonstrativno nito go krie ot men)

raz4itam na pomo6t :)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

-//-
04-23-2006, 19:45
mn mi e vajno kakvo da pravq :cry:

Love__DaLi
04-23-2006, 19:57
MI kato za na4alo razberi kakaf 4ovek e,i ako ne e nqkaf playboy i ako si sigurna 4e nqma da si mu porednata broika,deistvai kakto ti kazva sarceto [-o<

Krem4eto
04-23-2006, 20:23
MI kato za na4alo razberi kakaf 4ovek e,i ako ne e nqkaf playboy i ako si sigurna 4e nqma da si mu porednata broika,deistvai kakto ti kazva sarceto [-o<

И разбери повече неща за него!!!

-//-
04-23-2006, 21:52
ama kvo da vi kaja za nego az go poznavam
ne mn dobre oba4e...

Labelle
04-23-2006, 23:14
Покажи му, че го харесваш, опитвай се да прекарваш повече време в компанията му, да разговаряте повече и на всякакви теми, изслушвай го и му покажи , че си заинтересована от него и живота му. Ако наистина те харесва нещата ще имат развитие ако не те харесва няма да направи нищо. А за това да "разбереш повече неща за него" - няма смисъл, най-мног да се повлияш от меннието ан хората , които ще ти кажат що за човек е и нищо да не стане . Успех:)

shalqlqlqlq
04-24-2006, 00:27
Какви са тия работи, дали щяла да му бъде поредната бройка, ам и така да е какво от това, той ще й е на нея поредната бройка! Има ли привличане, действате, какво се запитвате в тоз форум за таквиа маловажни неща, наистина голяма част от хората тук само на такива запитваня могат да отговарят, както виждам дори не компетентно ](*,) Миличка, просто запомни, винаги трябва да си една стъпка пред този, с който си...така че да не може да ти врътка номера, трябва да се научиш да разпознаваш хората по първият ви разговор по между ви, и да обиграеш първото си впечатление, което вследствие да стане твой критерии за избор :wink:

LP_girl_14
04-24-2006, 09:58
Опознай го1Това е всичко.Тряба ви малко време да научите малко повече неща един за друг,да си спечелите доверието и да може напълно да сте си освободени когато разговаряте.Ако наистина го харесваш му го покажи със поведението си че искаш нещата между вас да се получат.Пък за тва че не искаш да си му поредната бройка-ми не му го позволяай.Накарай го да се влюби в теб,спечали го,завладей сърчицето му и така никога за него няма да бъдеш просто някаква си бройка O:)

teenkopele
04-24-2006, 11:18
Опознай го! Това е всичко...

И аз така мисля. :wink: