PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Какво бъдеще мога да предложа на 16 ?:(



FuckThePolice
04-23-2006, 23:11
Mi zapoznahme se s edno mom4e....az sym na 16 toi mai e na 22...i si izkarvame super qko!Sno6ti toi mi kaza 4e mu deistvam super raztovarva6to...i 4e mu haresvalo da byde s men....I na men mi e takova s nego...dyrja se super osvobodeno...., no tuk idva golqmoto "NO" toi si ima priqtelka...s koqto NE e 6tasliv...Az syvsem priqtelski mu kazah da se maha ot neq 6tom ne e 6tasliv(tq ne iska i da se omyji za nego!)a, toi se strahuva i kazva:
"dobre be koq 6me vzeme posle!Ako ti me vzeme6 nqma problemi!"
I az mu kazah 4e 6mu namerim nekoq madama...I toi pak si iskal mene!Tq negovata basi super izkyso go dyrji...ne go puska nikade 4e mojel da tancuva ili da govori s druga!a be revnivka!Toi iska ne6to seriozno....da ima byde6te s momi4eto koeto e do nego!No kakvo byde6te moga az da mu predloja kat sym samo na 16!?Daite nekoe syvet4e...

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Labelle
04-23-2006, 23:20
Ти наистина не можеш да му предложиш нищо освен приятна комапния, романтика, някакви чувства и т.н..... Може би това момче трябва да се замисли единствено над факта ако се ожени за гаджето си и не е щастлив сега какво ще стане след 10 години . Страх от самота...... ами не знам кое е по лошо сам или вързан. А ти , не можеш да направиш нищо освен да го разпиташ по-пдробн защо държи да се жени като не я обича въпросната и да му навиваш на пръста каква жестока грешка ще направи и как ще провали целия си жиеот и подобни глупости.

sexy_play_baby
04-23-2006, 23:26
Ти наистина не можеш да му предложиш нищо освен приятна комапния, романтика, някакви чувства и т.н..... Може би това момче трябва да се замисли единствено над факта ако се ожени за гаджето си и не е щастлив сега какво ще стане след 10 години . Страх от самота...... ами не знам кое е по лошо сам или вързан. А ти , не можеш да направиш нищо освен да го разпиташ по-пдробн защо държи да се жени като не я обича въпросната и да му навиваш на пръста каква жестока грешка ще направи и как ще провали целия си жиеот и подобни глупости.

to4no

L_i_z_I
04-24-2006, 00:33
Ето,че рано или късно пак си стъпваме на думата...ахх тази разлика в годините...Много е кофти нали?Ами ето ти моето съветче :wink: Знчи ако найстина го харесваш,и когато се увериш,че това чувство не е само приятелско,щом ви е добре заедно и сте щасливи,какво ви пречи тогава.Пък и тои е още на 22 не е толкова стар,напротив точно сега му е времето да живее и още не му трябва толкова сериозна връзка.Пък и щом ти е казал,че иска да е с те значи найстина го иска.А ти недей да се притесняваш,че няма да можеш да му дадеш достатъчно ...тои те харесва такава каквато си ...успокой се и ...опйтаите..може да не се получи нищп,но все пак ще сте пробвали :wink:

Thuglife
04-24-2006, 01:06
Тоя пич те е вкарал в някакъв филм ...недей му се вързва ! Много мъже си търсят неангажиращи връзки , а това е начина по който най лесно да те накара да му вържеш !

LP_girl_14
04-24-2006, 09:48
Охооо...той щом и за брак почнал да разговаря значи нещата са много сериозни...Просто той не е щастлив с неговата приятелка и си търси причина(или по скоро момиче) заради което да скъсат.Приятелката му е доминиращата във връзката им,тя взима решенията и както каза държи го изкъсо,а сега ако почнеш връзка с него той ще иска така да се каже той да се налага,понеже е по-голям.Не вярвай на всички неща,които ти говори.Може пък само ей така да ти ги дрънка,за да те спечели,да ти завладее сърчицето,пък пак да си ходи с приятелката.Първо изчакай да скъсат,после го опознай доооста добре, и се изясни със себе си O:)

Krem4eto
04-24-2006, 10:03
Щом мислиш,че няма какво да му предложиш,не се връзвай с него!!!По добре си гледай твоя живот!Ако той реши,че ще остави прятелката си да я оставя,ако ли не,негова работа!!!По-добре си намери друг,а с тоя не се занимавай!!!

bulgarche
04-24-2006, 11:21
Определено не трябва да е с нея, а и ти...нямаш какво да му дадеш сега...сега ти .. учиш, малка си (по закон)...

POLA^_^
04-24-2006, 18:53
Тоя пич те е вкарал в някакъв филм ...недей му се вързва ! Много мъже си търсят неангажиращи връзки , а това е начина по който най лесно да те накара да му вържеш !
и аз така си мисля...... :smt009

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
04-24-2006, 22:53
Mi tragni s nego i hodeto dokato stane6 na 18 i posle se ojenete i badete 6tastlivi narodi mu de4ica i taka :)

`Death`Whore`
04-24-2006, 22:56
Добре, не е щастлив с нея. Но оттук идват 2 въпроса:
1. Обича ли я всъщност?
2. Не е щастлив, обаче не иска да остане на сухо и иска да има сигурно гадже, преди да скъса с приятелката си. Не е ли малко...гадно спрямо теб?

penywise
04-24-2006, 23:12
като по-голям
и батко

ще ти кажа, че това е "начина"... с който се урежда секс...

бягай...
направо тичай

да си седи при кокошката :)

teenkopele
04-24-2006, 23:46
Не се занимавай повече с него. :wink: