PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.:Как да я поканя да се видим ?



boggie
04-24-2006, 06:30
Здр на всички! :D Наскоро се запознах с едно момиче по чата, всичко ок пишем си, хилим се и изведнъж тя поиска снимки. Стана ми странно, защото обикновенно аз първи поисквам, а този път си бях решил просто да си пиша, за да убия времето дори...
Та видях я на снимките-suupppeer :shock:
Обаче сега се чука как мога да я поканя, какво точно да й кажа, като същесвременно ме е страх, че ако ме отреже ще я загубя и като приятел и ще спре да ми пише ](*,)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Tony_BG
04-24-2006, 07:22
Znachi po temata , i az bqh v sashtoto polojenie mn otdavna kakvo napravih . Prodaljih da si chata s momicheto da si lafim da se upoznavame i kakvo stana edin den neshto ot bazik na bazik i kazah haide na kafe che mi e skuchno i taka utidohme na kafe smqqhme se i taka stanehme mn dobri priqteli . az ne izbarzvam s momichetata zashtoto te se plasaht taka i to mn , za tova trqbva da badesh po delikaten s tiqh . Pojelavm ti Upeh i dano da pokanish [-o< \:D/

ObIчАм*Мила
04-24-2006, 08:05
Znachi po temata , i az bqh v sashtoto polojenie mn otdavna kakvo napravih . Prodaljih da si chata s momicheto da si lafim da se upoznavame i kakvo stana edin den neshto ot bazik na bazik i kazah haide na kafe che mi e skuchno i taka utidohme na kafe smqqhme se i taka stanehme mn dobri priqteli . az ne izbarzvam s momichetata zashtoto te se plasaht taka i to mn , za tova trqbva da badesh po delikaten s tiqh . Pojelavm ti Upeh i dano da pokanish [-o< \:D/Да прав си то и аз имах един такъв случай,но избързах и не стана работата

LP_girl_14
04-24-2006, 09:39
Тва че ще поискаш да се видиш с нея не значи че ще я загубиш като приятелка.Въобще не се плаши от това,просто изчакай известно време,пишете си още малко в чата,поопознайте се,.Нека не мисли че искаш да се вивидиш с нея само заради начина по който изглежда.Сближете се още,дръж се мило с нея и когато усетиш че тя ти отвръща със същото и момента е подходящ просто й кажи колко би искал да я видиш и да общувате наживо,а не само пред PC-то :mrgreen:

Krem4eto
04-24-2006, 10:10
Тва че ще поискаш да се видиш с нея не значи че ще я загубиш като приятелка.Въобще не се плаши от това,просто изчакай известно време,пишете си още малко в чата,поопознайте се,.Нека не мисли че искаш да се вивидиш с нея само заради начина по който изглежда.Сближете се още,дръж се мило с нея и когато усетиш че тя ти отвръща със същото и момента е подходящ просто й кажи колко би искал да я видиш и да общувате наживо,а не само пред PC-то :mrgreen:

:smt023


СЪГЛАСНА!!!

Lifeless Vampire
05-01-2006, 08:04
Всичко изглежда добре.Дали тя е на снимките?Съгласен съм с останалите да не избързваш.