PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Сърди се постоянно, нямам лично време..



tigerstyle
04-24-2006, 08:51
Ходя с момиче от доста дълго време. Всичко до преди време си беше наред, но напоследък не е така... Постоянно ми се сърди за най-различни глупости, които другите хора също ги намират за глупости (не само аз). Нямам и вече толкова лично пространство. Рядко се виждам с приятелите ми, заради нея. Може би съм малко мъж под чехъл, ама мисля да се спре с тия работи дотук. Лично аз мисля да поговоря с нея и да и поставя ясни условия и тя ако иска да ги приеме (убеден съм,че няма). Може би я няма и любовта вече... Не знам и аз... Дайте някакъв съвет.

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Krem4eto
04-24-2006, 09:16
Ходя с момиче от доста дълго време. Всичко до преди време си беше наред, но напоследък не е така... Постоянно ми се сърди за най-различни глупости, които другите хора също ги намират за глупости (не само аз). Нямам и вече толкова лично пространство. Рядко се виждам с приятелите ми, заради нея. Може би съм малко мъж под чехъл, ама мисля да се спре с тия работи дотук. Лично аз мисля да поговоря с нея и да и поставя ясни условия и тя ако иска да ги приеме (убеден съм,че няма). Може би я няма и любовта вече... Не знам и аз... Дайте някакъв съвет.

Ами какво мога да ти кажа,наистина трябва да си поговорите!Бъди мъж и и обясни какво те притеснява!!!Хайде успех и кажи какво се е случило?!

mnogomili4kata-sf
04-24-2006, 09:21
Поговорете и дано тя да разбере,че така само и единствено може да те изгуби нищо повече

LP_girl_14
04-24-2006, 09:35
Ми ти си си решил да поговорите и мисля че като за начало тва е най-доброто решиние!Преди да си праиш всякви изводи за тва че любовта вече я няма и т.н. трябва да знаеш защо тя се държи така,да й обясниш напълно спокойно,без кавги и всякви такива че искаш малко повече свободно време,че ти е много приятно с нея ,но ти се иска да се виждаш и с приятелите си,кажи й че не искаш да се карате вече за глупости,научете се да прайте компромиси и да решенята във връзката ви да не ги взима само единия и да се налага,ами да обсъждате всичко заедно.Ако наистина се обичате и искате да сте заедно ще се справите :wink:

04-24-2006, 14:18
off ..mi kazvash i che ako produljava da ti se surdi za gluposti i ti zabranqva nai-razlichni neshta q ostavash i gotovo !! :mrgreen:

Dr. Kazimbutt
04-24-2006, 15:07
Ходя с момиче от доста дълго време. Всичко до преди време си беше наред, но напоследък не е така... Постоянно ми се сърди за най-различни глупости, които другите хора също ги намират за глупости (не само аз). Нямам и вече толкова лично пространство. Рядко се виждам с приятелите ми, заради нея. Може би съм малко мъж под чехъл, ама мисля да се спре с тия работи дотук. Лично аз мисля да поговоря с нея и да и поставя ясни условия и тя ако иска да ги приеме (убеден съм,че няма). Може би я няма и любовта вече... Не знам и аз... Дайте някакъв съвет.
Разкарай я. Много по-добре е да си имаш време и да можеш да правиш какво си искаш.

pitbullbg
04-24-2006, 15:59
mi govori s neq drugo kfo da ti kajem... kazva6 i usloviqta ako te obi4a 6te gi prieme za da te zapazi do neq ako ne na petela 4ovkata

white_chik
04-24-2006, 20:22
emi tva 4e te zadu6va e naistina mnoo kofti.naistina opitai se da pogovori6 s neq i da i obqsni6 4e ne moje6 vsqka sekunda da si s neq i 4e ima6 svoi si jivot.no 6tom ve4e 4uvstva6 4e ne q obi4a6 tolko nema kvo da se habi6

ExTr3m3_GiRL
04-24-2006, 20:28
Еми ти си решил вече!!! Да,да поговорите е най-добрия вариант! Само трябва да кажеш ко е станало :mrgreen:

The Interceptor
04-24-2006, 20:55
АМи действай малко по мъжката. Явно доста я обичаш за да я оставиш така да те диктува, но не съм сигурен за нея :-k Нещата трябва да са уравновесени. не върви тя да прави каквото си иска пък ти за да и угодиш да си траеш. Ясно е че се налага да правиш компромиси, но спорд мен това е подигравка.