PDA

View Full Version : kosata mi



04-24-2006, 10:22
kakvo da pravq kogato kosata mi e mazna v korenite a suha v krai6tata ama mn suha...... :shock: kajete nqkakuv 6ampoan ili puk lekarstvo ili abe ne6to....ko da pravq...

djigi
04-24-2006, 11:04
На мен преди ми беше горе-долу така и си "търках" с шампоан само корените, не нанасях директно от него към крайщата...

forrzi
04-24-2006, 12:08
означава,че трябва да я измиеш :lol:

04-24-2006, 12:31
AAAAAXAXAXXAXA aaaxxaxx (kolko tupo) mih q v4era :smt012

smile_lili
04-24-2006, 12:44
Zdravei,mila.Az imam sa6tiq problem karto teb i postoqnno se interesuvam.Moga da ti dam edno malko savet4e ot koeto iima malak efekt.Vinagi kogato q izmie6 namaji krai6tata si s mnogo balsam i nedei da gisu6u6 sas se6uar.Do nqkade namen mi pomaga.Ako nqkoi drug znae ne6to pove4e,molqqqqq pomogneteeee!!!!!!!

04-24-2006, 13:25
EEEEVVALATA MERSI MN...6TE TE POSLU6AM :smt008

Labelle
04-24-2006, 13:35
Купуваш си шампоан за нормална коса и бадемово масло. Не слагаш балсам. Като си изкъпеш косата си слгаш 4-5капки от бадемовото масло на върха на пръстите си и го втриваш в крайщата за да не се изушават. - поне това ми каза фризьорката като я питах за същата ситуация мисля, че действа, но не успях да проверя , защото си накъдрих косата и стана като четка- неспасяемо изсушена.

SmiLe_BaBy{P}
04-24-2006, 13:38
Една приятелка имаше същия проблем.Излезе че причината е в това че слага сичкия шампоан по краищата, а корените ги оставя ..... #-o

mnogomili4kata-sf
04-24-2006, 13:39
Ми най-вече ако я миеш с прекалено топла вода това ще допринася за по-бързото и омазняване...гледай с колкото е може по-хладка...след това избягвай да я пипаш...след 2-3 изкъпвания ще видиш резултатите...най-добре е на минимум 3 дена да я миеш.А на краищата прави маски,може купена,а може и просто 1 седмично да ги мажеш със зехтин за 20тина минутки и после хубаво измиваш с шампоан.Продават се кристали за коса,които ако можеш да си ги позволиш също ще помогнат,те предпазват краищата,аз си взех и съм много доволна.Избягвай да я сушиш със сешоар.Също така моята фризьорка ми каза понякога на сухите краища да слагам малко балсам.Хубаво е също да не се прекалява с химията обаче,слагай разумни количества от всички купени шампоани,балсами,маски...и т.н. Постригвай краищата поне 1 месечно...понякога си зависи и от стуктурата на косама...моят косам си е попринцип тънак и лесно се къса и заплита...изисква си доста грижи...

mnogomili4kata-sf
04-24-2006, 13:40
Една приятелка имаше същия проблем.Излезе че причината е в това че слага сичкия шампоан по краищата, а корените ги оставя ..... #-o


Странна работа...аз попринцип със шампоан ми каза 1 фризьорка да слагам в корените,а на краищата само маски и балсами

Метълката
04-24-2006, 14:43
абе има си специални шампоани за такава коса!! :idea: :evil:
казват се...о изненада - ШАМПОАН ЗА МАЗНИ КОРЕНИ И СУХИ КРАИЩА :idea:
питаш в първия магазин и си готова, не е сложно

mariella_17
04-26-2006, 13:28
predi vreme si bqh zela edin serum samo za krai6tete mai 4e be6e na avon i naistina bqh mn dovolna
skoro nau4ih i za edni kristali za kosa i si kupih te sa te4ni i poneje moqta kosa lesno se omaznqva si slagam samo v krai6tete

hamsterka
04-26-2006, 13:32
ami da te pitam predi da si bila boqdisana???za6toto az bqh rusa i sled tva kosata mi zapo4na da izrastva i az q boqdisah s boq kato moqta i tq pak izrastna ma ne si li4i....oba4e v korenite mi kosata nali normalno sled 4-5 dni stava po-mazna,a v krai6tata e ujasna....ami az si re6ih problema taka...slagam serum za suhi krai6ta i kogato se kupq ne si turkam mnogo mnogo krai6tata i slagam po mnogo balsam..

Silence^
04-26-2006, 15:52
tochno tva za balsama v kraishtata e mnogo dobro aa i oshte neshto po huu da spish s vurzana kosa zashtoto inache akos e vurtish mnogo i se omaznqva :))) uspeh