PDA

View Full Version : ВРЕМЕ БЕШЕ !



teenkopele
04-24-2006, 11:28
:arrow: Това в дясно, с червеното, съм аз!

http://www.24chasa.bg/Default.asp?statid=30641&rubr=0&izd=1&fsize=&swidth=800&tr=1&im=04&id=24&iy=2006

:mrgreen: .

machoka
04-24-2006, 11:31
хЪх.. медиите вече толкова са се изчерпали, че отразяват бой с възглавници на няколко деца :shock:

'абе, за тях Ирак, Авганистан, Павел Чернев, няма ли? :twisted:

GreenLadyM
04-24-2006, 11:41
hahaha vse pak nqkoi e hodil na tozi boi...

bulgarche
04-24-2006, 11:54
Ае и к'во толкова? Най-много ме дразни това в теб - мъчиш се да се правиш на велик. Снимки, глупости...аз освен да си си покажа всички грамото, награди и да покажа всички весници в които ми има снимките или поне името. Пък и не веднъж или два пъти са ме давали по bTV.

И ся к'во...ти си герой, че те има на няква снимчица и си звезда? Автографи ли да искаме ся?

hamilcar
04-24-2006, 12:02
Ае и к'во толкова? Най-много ме дразни това в теб - мъчиш се да се правиш на велик. Снимки, глупости...аз освен да си си покажа всички грамото, награди и да покажа всички весници в които ми има снимките или поне името. Пък и не веднъж или два пъти са ме давали по bTV.

И ся к'во...ти си герой, че те има на няква снимчица и си звезда? Автографи ли да искаме ся?

Спокойно бе човек,ще си докараш язва.Просто е искал да се похвали.Какво толкова лошо има ?

Dr. Kazimbutt
04-24-2006, 12:05
Хората с какво се занимават... нямате ли си по-смислени занимания?

In4iTu_
04-24-2006, 12:24
'абе, за тях Ирак, Авганистан, Павел Чернев, няма ли? :twisted:


Ам не съм съгласна...защо медиите трябва винаги да отразяват "трагедийте"... :?: Не може ли един път да покажат нещо весело, яко и т.н.... :smt031

teenkopele
04-24-2006, 12:26
Ае и к'во толкова? Най-много ме дразни това в теб - мъчиш се да се правиш на велик. Снимки, глупости...аз освен да си си покажа всички грамото, награди и да покажа всички весници в които ми има снимките или поне името. Пък и не веднъж или два пъти са ме давали по bTV.

И ся к'во...ти си герой, че те има на няква снимчица и си звезда? Автографи ли да искаме ся?

Няма пред кой и няма защо да се правя на велик. Останал си с погрешно впечатление.

Аз съм си аз и това е. \:D/

Heaven_inhabitant_f
04-24-2006, 12:29
...аз освен да си си покажа всички грамото, награди и да покажа всички весници в които ми има снимките или поне името. Пък и не веднъж или два пъти са ме давали по bTV.


Сега кой се фука а? :mrgreen: Мъже....

teenkopele
04-24-2006, 12:32
...аз освен да си си покажа всички грамото, награди и да покажа всички весници в които ми има снимките или поне името. Пък и не веднъж или два пъти са ме давали по bTV.


Сега кой се фука а? :mrgreen: Мъже....

Хахахаха :lol: !

MaPuXyaHa
04-24-2006, 12:57
Браво бръмзе! :lol:

forrzi
04-24-2006, 13:04
Снимки, глупости...аз освен да си си покажа всички грамото, награди и да покажа всички весници в които ми има снимките или поне името. Пък и не веднъж или два пъти са ме давали по bTV.


ей,медийната звезда
яко тъпо ти беше тфа изказване


какт и да е
ми брао
аз нещу съм забрайла да ходя на тия събирания,ама ше падновя сезона...
макар че нещу тфа с медийте...
всмисъл няма нужда-хората и без тфа вече си го знаят(:

Sabrina27
04-24-2006, 17:47
Az sum jestoko obidena [-( 6to ne ste me pokanili :wink:

machoka
04-24-2006, 19:06
'абе, за тях Ирак, Авганистан, Павел Чернев, няма ли? :twisted:


Ам не съм съгласна...защо медиите трябва винаги да отразяват "трагедийте"... :?: Не може ли един път да покажат нещо весело, яко и т.н.... :smt031

Това с Павел Чернев не е трагедия, а комедия ;)

.. пък и мисля, че достатъчно добре ме разбра какво точно имах предвид :)

^Kiss_of_the_Sun^f
04-24-2006, 22:06
Бръмзе вече си известен :P
Господин Бръмзе ще ми дадете ли автограф :P :P :P

tainstvenata
04-24-2006, 22:08
xaxaxa iskamm i az da u4astvam ... xaxaxaxaxaa

teenkopele
04-24-2006, 22:13
Бръмзе вече си известен :P
Господин Бръмзе ще ми дадете ли автограф :P :P :P

Хахахах :lol:, няма проблем. :lol:

Eleonora
04-24-2006, 22:33
ee izvesten si :-D ::: =D>

In4iTu_
04-25-2006, 10:07
'абе, за тях Ирак, Авганистан, Павел Чернев, няма ли? :twisted:


Ам не съм съгласна...защо медиите трябва винаги да отразяват "трагедийте"... :?: Не може ли един път да покажат нещо весело, яко и т.н.... :smt031

Това с Павел Чернев не е трагедия, а комедия ;)

.. пък и мисля, че достатъчно добре ме разбра какво точно имах предвид :)

Е да...за Чернев съм съгласна, че малко бие на комедия :smt023 :smt005

aBnOrMaL_BaBy
04-25-2006, 11:32
Що пък да не се състояват такива събития.. весело е, повдига настроението, връща детското в теб. А наистина е хубаво понякога отново да се почувстваш дете, не смятате ли ?

ledenata_kralicA
04-25-2006, 13:43
Що пък да не се състояват такива събития.. весело е, повдига настроението, връща детското в теб. А наистина е хубаво понякога отново да се почувстваш дете, не смятате ли ?
абсолютно съгласна :wink:
яд ме е на мен си ,че не правя такива щури неща