PDA

View Full Version : Moderated: Отбягва ли ме и защо може да го прави?



04-24-2006, 11:01
Поради каква причина може едно момиче да се отдръпне от едно момче.С нея сме се сваляли ,базикали,зарибявали и т.н..Така много време.Случвало ни се е аз да я накарам да се чувства зле,случвало се е и тя да ме накара да се чувсвам така.От едно училище сме.Наложи се да отсъствам около две седмици и половина и като я видях тя ме извика да си поговориме в смисъл да ме види уж.Там бяха и съучениците ми и други така че освен да се побазикаме нищо друго не можеше да се направи.Не че сме си говорили твърде открито някога де.Но сега като минава покрай мен се прави че не ме забелязва изобщо.Нито съм я обидил нито нищо.Отбягвали ме и защо може да го прави?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

Krem4eto
04-24-2006, 11:06
Поради каква причина може едно момиче да се отдръпне от едно момче.С нея сме се сваляли ,базикали,зарибявали и т.н..Така много време.Случвало ни се е аз да я накарам да се чувства зле,случвало се е и тя да ме накара да се чувсвам така.От едно училище сме.Наложи се да отсъствам около две седмици и половина и като я видях тя ме извика да си поговориме в смисъл да ме види уж.Там бяха и съучениците ми и други така че освен да се побазикаме нищо друго не можеше да се направи.Не че сме си говорили твърде открито някога де.Но сега като минава покрай мен се прави че не ме забелязва изобщо.Нито съм я обидил нито нищо.Отбягвали ме и защо може да го прави?

Може би разбира,че ти неискаш да сте само приятели и се отдръпва,защото неиска да сте гаджета ли,нз!

04-24-2006, 11:23
Звучи логично,но защо тогава(преди да бях отсъствал,сега не съм пробвал)като ме видеше с друго момиче винаги след това се опитваше да направи така че да я забележа.Дори по някога се правеше на леко разсърдена.

Krem4eto
04-24-2006, 11:32
Ами отсъствие 2 седмици е голяма пауза..За това време може да стигнала до много заключения..Пък и може би трябва да поговориш с нея за държанието и! ;) успех!!!!

04-24-2006, 11:40
Проблема е че и аз премислих доста неща,защото тези две седмици бях в болница и нямаше какво много много да правя.И тъкмо бях решил да я забравя,да се срещам колкото се може по-рядко с нея в училището.Но уви на вторият ден след като се бях върнал след като ме извика и забравих всичко.И съвети на приятели да я забравя и това,което си бях наложил.Абе изобщо всичко.

^Pretty{}Girl^
04-24-2006, 11:44
ami pogovori s neq be .... moje nqkoi neshto da i e kazal abe vs moje xaxaxa pogovri s neq za da razberesh

04-24-2006, 11:49
Според вас има ли вероятност да е заради скобите,който ми сложиха или заради прическата,която си промених въпреки че каза че и харесва или е от друго нещо.

Nofacenoname
04-24-2006, 12:22
Поради каква причина може едно момиче да се отдръпне от едно момче.С нея сме се сваляли ,базикали,зарибявали и т.н..Така много време.Случвало ни се е аз да я накарам да се чувства зле,случвало се е и тя да ме накара да се чувсвам така.От едно училище сме.Наложи се да отсъствам около две седмици и половина и като я видях тя ме извика да си поговориме в смисъл да ме види уж.Там бяха и съучениците ми и други така че освен да се побазикаме нищо друго не можеше да се направи.Не че сме си говорили твърде открито някога де.Но сега като минава покрай мен се прави че не ме забелязва изобщо.Нито съм я обидил нито нищо.Отбягвали ме и защо може да го прави?

Може би разбира,че ти неискаш да сте само приятели и се отдръпва,защото неиска да сте гаджета ли,нз!
Странно и аз имам същия проблем! :-#
Мисля че Krem4eto е права,поне аз стигнах до този извод! :smt009

Krem4eto
04-24-2006, 16:17
Според вас има ли вероятност да е заради скобите,който ми сложиха или заради прическата,която си промених въпреки че каза че и харесва или е от друго нещо.


О тя ако те обичаше нямаше да и пука за прическата,скобите...
Но все пак поговори с нея!!!Винаги трябва да се знае причината!!!Много е важно да се знае причината!!!

А виж за скобите бившото ми гадже беше със скоби,ама мене хич не ми пукаше!!!

ХАЙДЕ УСПЕХ!!!


Намери най-правилното действие!!!

Krem4eto
04-24-2006, 16:17
Поради каква причина може едно момиче да се отдръпне от едно момче.С нея сме се сваляли ,базикали,зарибявали и т.н..Така много време.Случвало ни се е аз да я накарам да се чувства зле,случвало се е и тя да ме накара да се чувсвам така.От едно училище сме.Наложи се да отсъствам около две седмици и половина и като я видях тя ме извика да си поговориме в смисъл да ме види уж.Там бяха и съучениците ми и други така че освен да се побазикаме нищо друго не можеше да се направи.Не че сме си говорили твърде открито някога де.Но сега като минава покрай мен се прави че не ме забелязва изобщо.Нито съм я обидил нито нищо.Отбягвали ме и защо може да го прави?

Може би разбира,че ти неискаш да сте само приятели и се отдръпва,защото неиска да сте гаджета ли,нз!
Странно и аз имам същия проблем! :-#
Мисля че Krem4eto е права,поне аз стигнах до този извод! :smt009

Но все пак може да си поговорите!!!Винаги трябв да се знае причината!!!Хайде УСПЕХ!!!

black_dimond
04-24-2006, 19:48
na men mi e mn poznato zamo4e v slu4aq az sum momi4eto a s mom4eto sme v stranni otno6eniq no samo 6e ti kaja 4e az zapo4nah da ne mu obru6am vnimamie i sled vreme otno6eniqta ni se poopraviha taka 4e moje prosto da iska da ti privle4e vnimanieto,ta4a 4e spoko :wink:

MrAnderson
04-24-2006, 21:52
Според вас има ли вероятност да е заради скобите,който ми сложиха или заради прическата,която си промених въпреки че каза че и харесва или е от друго нещо.
Ако не те харесва такъв, какъвто си, значи просто не те харесва.


Не че сме си говорили твърде открито някога де.
Мисля, че е време да го направите, освен ако не искаш да си блъскаш главата, чудейки се дали тази внезапна промяна в държането й се дължи на новопридобитите ти брекети и ултрамодерната ти прическа или на това, че си изчезнал вдън земя за две седмици и половина без да й се обадиш и си се появил също толкова внезапно сякаш нищо не се е случило.

04-24-2006, 22:10
Аз нямах друг избор,защото влезнах в болницата по спешност.Да и се обадя нямаше как,защото нито и знам телефона нито тя моя.А и не съм сигурен каква щеше да и е реакцията ако по някакъв начин и се бях обадил.А впрочем още на третият ден ако не по-рано тя както ицялото училище знаеха какво се е случило с мен.