PDA

View Full Version : Moderated:Знаете ли какво кръвно налягане имат близките ви?



Anichka-Ponichka
04-24-2006, 11:29
Mnogo mi e interesno dali znaete sys kakvo kryvno se dvijite,blizki li vi sa granicite,nisko ili visoko .. i po princip kolko vi e ;) i koga vi stava losho pri nisko ili visoko ..


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

04-24-2006, 11:51
a i sushto taka da vi pitam ,kogato vi se vie svqt-togava kryvnoto e nisko ili visoko ,i kkoe e po-opasnoto .. i pri nisko znam,che se qde shokolad,ili kafe ,za da se normalizira ,ami pri visokoto kakvo ? za da spadne ili pri uednekvqvane na granicite..10x

`Death`Whore`
04-24-2006, 11:56
Близките граници са изключително опасни, бтв.

djigi
04-24-2006, 12:27
Ако е ниско ти се вие свят, ако ти е високо ти бумти главата. За сваляне на кръвното си натопкваш краката в топла вода, да ти се разширят кръвоносните съдове! Аз мисля, че и двете са достатъчно опасни!!! Не знам с какво кръвно живея, но усещам като ми падне, което е много рядко. Въпреки че винаги като отида на лекар и много трудно успяват да ми го премерят, после се оказва че е малко по-високо от нормалното.... това се получава или от това, че се притеснявам там ( то и как няма като ме стискат ръката по три пъти и не го засичат) или така си се движа по принцип и това си ми е нормалното състояние.

Labelle
04-24-2006, 13:13
Ниско винаги съм била с ниско - понякога като ми падне и се приближат границите ми причернява и ми се завива свят, неприятно е. За да не изпадам в такива ситуации винаги сутрин пия кафе, и си нося по някой щоколадов бонбон в чантата.
При високао трябва да се избягва кофеина и щоколада. Минералната вода помага и в двата случая (като ти прилошее да - половин литър на мънички глътки в седнало състояние)