PDA

View Full Version : Как да се отпусна в неговата компания?



a girl with a problem
04-24-2006, 11:38
ами значии от скоро имам гадже и той често ме кара да ходиме по купони с техната си компания а аз от там никой не познавам и ми е малко гадничко...Въпроса ми е как да се отпусна,да завържа разговор де да знам и аз...да ме опознаят ,а не да умра от срам и дума да не обеля???? :evil:

Варки
04-24-2006, 11:45
Хмм нормално всеки се притеснява,когато е в нова компания.Важното за теб е че той е до теб и би те защитил или по скоро би те разположил да се отпуснеш.Нормално в началото да си по отдръпната от приятелите му,но след време ще видиш,че ще намериш общ език.Или другото решение пиеш 2-3-4 за отскок и отиваш на купона :lol:

ProstoAz
04-24-2006, 12:32
Няма някакви установени правила за това.
И все пак можеш да се придържаш към етикета на доброто държание - не прекалявай с излишните приказки (не е нужно да разказваш цялата си биография в подробности), проявявай интерес към другите (но не прекалено, особено към приятелите му от мъжки пол, тъй като прекаленият ти интерес може да се сметне като нещо друго), не бързай с горещите бъзици (първо трябва да знаеш с какви хора си имаш работа и дали биха ги приели подобаващо), бъди дружелюбна (но не на границата на подмазвачестовото), бъде лъчезарна, приветлива. Не бъди снобка, не се прави на прекалено изискана или обраното - на най-голямата простачка, с цел да им се харесаш - бъди просто себе си! Не преигравай (това се усеща), не прекалявай с алкохола и с лигавщините, не се чувствай длъжна на всяка 2ра секунда да възхваляваш приятеля ти (задните му части, мъжкото му достойнство, страхотната усмивка, изваяните мускули, плочките на корема, чувството му за хумор и т.н.).
И най-важното - УСМИХВАЙ СЕ! :D
Успех! :wink:

Krem4eto
04-24-2006, 16:11
Няма да е лошо да кажеш на гаджето ти да те запознае с тях!После можеш свободно да връзваш разговори,но не забравяй да обръщаш внимание и на твоето момче!!!