PDA

View Full Version : Otritnata ot vsichki,zaradi..



KakaTa_
04-24-2006, 12:22
Privet ,eto i moq problem,koito veche mi pisna ot nego
Do 16-17 godishna vyobshte ne me interesuvaha momcheta(kakto dneshnite momicheta zapochvat oshte na po 13-14g) no na 17 i polovina za pyrvi pyt se celunah ..i ot togava imah nqkolko gadjeta,kato 2 ot tqh sym si obichala,no nito ediniqt ot tqh ,a v men be vlubeno dr momche (koeto be destveno na moqta vyzrast) i iskashe go pravim,ma az iskah s nqkoi opiten,nqkak si nan ego mu nqmah doverie,a iskah shto gode ot pyrviqt pyt da sym dovolna,a ne da namrazq seksa.. e ottogava imah nqkolko momcheta i tkmo da stignem do tova kato im kaja ,che sym devstvena te si trygvat i poveche neshtat da me poglednat.. a pa na drugi oshte ot nachaloto na vryzkata sym im kazvala(za da ne stane kato po gore da me zarejat bez duma)otnovo me zarqzvat,shtoto sym devstvena-e dobre de tova tolkova li e losho,nikoi ne me iska zaradi tova,da znamc he sym golqma ,ama vse pak e kofti , a i na men nqkak si veche hormonite.. iska mi se da go napravq ,i veche nz
Sega shte kajete i za teb shte doide choveka,no koga ..dali togava veche nqma na men da mi se iska i da stana bezchuvstvena -taka inache 21 godini sym jivqla bez seks ,plus minus.. a i veche me e sram da kaja ,che ne sym go pravila,kakvo da pravq,zashto vsichki postypvat taka-a i ot malyk grad sym,dori si mislq,che navsqkyde veche se e razchulo za men :(

04-24-2006, 12:45
Privet ,eto i moq problem,koito veche mi pisna ot nego
Do 16-17 godishna vyobshte ne me interesuvaha momcheta(kakto dneshnite momicheta zapochvat oshte na po 13-14g) no na 17 i polovina za pyrvi pyt se celunah ..i ot togava imah nqkolko gadjeta,kato 2 ot tqh sym si obichala,no nito ediniqt ot tqh ,a v men be vlubeno dr momche (koeto be destveno na moqta vyzrast) i iskashe go pravim,ma az iskah s nqkoi opiten,nqkak si nan ego mu nqmah doverie,a iskah shto gode ot pyrviqt pyt da sym dovolna,a ne da namrazq seksa.. e ottogava imah nqkolko momcheta i tkmo da stignem do tova kato im kaja ,che sym devstvena te si trygvat i poveche neshtat da me poglednat.. a pa na drugi oshte ot nachaloto na vryzkata sym im kazvala(za da ne stane kato po gore da me zarejat bez duma)otnovo me zarqzvat,shtoto sym devstvena-e dobre de tova tolkova li e losho,nikoi ne me iska zaradi tova,da znamc he sym golqma ,ama vse pak e kofti , a i na men nqkak si veche hormonite.. iska mi se da go napravq ,i veche nz
Sega shte kajete i za teb shte doide choveka,no koga ..dali togava veche nqma na men da mi se iska i da stana bezchuvstvena -taka inache 21 godini sym jivqla bez seks ,plus minus.. a i veche me e sram da kaja ,che ne sym go pravila,kakvo da pravq,zashto vsichki postypvat taka-a i ot malyk grad sym,dori si mislq,che navsqkyde veche se e razchulo za men :(
Въх че проблем:)Отвори се с вибратор или краставица.Кво му е.Аз познаам една дет с КЕН се е пробвала ,ама не станало:)За тва нещо по-твърдо:)

Qgodka_
04-24-2006, 13:06
"Умееш да си подбираш момчетата" :-k я се стегни, кви са тия. Мисля, че вече си голяма да си наясно с факта, че първия път хич не си е кеф ... в повечето случаи. Като пубертет се държиш, като сама не си знаеш цената как очакваш да попадаш на нормални типове? Покажи, че си някой, за да те уважават и другите. Комплексите ги остави за някой друг и всичко ще си дойде на мястото му. :wink:

Labelle
04-24-2006, 13:09
Просто не им казвай следващия път, помоли само да е по внимателен по някаква измислена причина (примерно защото от отдавна не си правила сексс или защото те боли в началото или си притеснена или нещо такова)

nekaduren
04-24-2006, 13:14
ми просто не си попаднала на правилното момче моята приятелка като се зехме :lol: беше на 17 и беше девствена и аз като разбрах че иска аз да съм и първия бях някак си щастлив че е избрала точно мен :roll: и всичко мина и сега вече 7 месеца сме заедно щастливи дано да бъде така и за напред:) така че просто трябва да намериш правилното момче

mnogomili4kata-sf
04-24-2006, 13:32
На кофти момчета си попаднала просто...и какво ще има да те е срам,че си девствена...тва не е болестно състояние бе хора,осъзнайте се!Напротив...няма нищо лошо в това и човекът,който иска истински да бъде с теб ще го оцени и ще те разбере...просто не си попаднала на този,който си заслужава...вярвам,че и това ще стане :smt006

BeZ^BikiNi
04-24-2006, 15:17
Ami da tova s prichinata e mn dobur variant!Kaji im prosto che dulgo vreme ne si pravila sex i da budat po-vnimatelni prosto!Taki mi se struva dosta dobre, a inache kakvo stana s momcheto s koito ne si iskala da spish zashtoto nqmalo opit?

pitbullbg
04-24-2006, 16:35
mi nz za kfo sa te zarqzvali... :-k kfo lo6o ima v tova gadjeto ti da e devstveno.. i da iska ti da si i parviq tova daje li4no men me radva tai da kaja pff... lo6o ne si slu4ila na podhodq6tiq

Варки
04-24-2006, 16:42
Ami da tova s prichinata e mn dobur variant!Kaji im prosto che dulgo vreme ne si pravila sex i da budat po-vnimatelni prosto!Taki mi se struva dosta dobre, a inache kakvo stana s momcheto s koito ne si iskala da spish zashtoto nqmalo opit?

Абе хора луди ли сте бе?Как така ще си измисляш някакви причини...това е толкова глупаво!Мислиш ли,че ако той не знае,че си девствена как да кажа пак ще внимава,но не чак толкова ако знае.Защото то не става така хайде и готово...
Горе хората ти казаха съвсем правилно просто си попадала на някакви копеленца който търсят нещо само за ебане и толкова.Мислиш ли,че ако попаднеш на точен пич няма да иска само заради това,че си девствена.Както едно момче горе каза и ми направи доста добро впечатление той дори ще се радва,че ти си решила точно с него да ти е първият път.Така,че не хващай всеки 2ри хванат от гората!

miloto_girl_4e
04-24-2006, 17:07
ако бях момче, щях да си умирам от кеф, ако гаджето ми е девствено :!:
какво по-хубаво от това, ти да си първото момче на момичето, което обичаш и тя да те помни винаги ??

SuN4o_F
04-24-2006, 19:44
az pak te pozdravqvam 4e vse o6te si devstvena mn malko sa momi4etata `zapazili se` na tazi vazrast... a pri teb pri4inata e 4e si popadala na nqkakvi bokluci koito ne sa te ocenili

04-24-2006, 19:53
emi..stava taka sledva6tiq put kato izliza6 s nqkoi ne iskai da pravite sex sled 1-2 meseca nakari go da te obikne po nqkakav drug na4in ne si4ko e samo sex! i sled primerno 4 meseca kogato ve4e si sigurna 4e toi istinski te obi4a i nqma da se drupne ot teb a to4no naprotiv-6te te podkrepi i nqma da si trugne kat posledniq broikajiq , togava spokoino moje6 da mu se otdade6.znam 4e e mnogo lesno prosto da se kaje no prosto qvno trqbva da iz4aka6 pove4e vreme dokato si napulno sigurna v 4uvstvata mu i kogato go napravite - 6te bude nezabravimo.stiskam palci!!

-GosT